Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prosze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/ic-wydech-hamulce-wtryski-rzeczy-3-0-tdi-304071/#post3884873
  2. cos z B8 zwiazane? napisz tutaj, moze ja bede mogl pomoc
  3. Jabłczyński ..brat joasi Karting niedziela? dzieki, ale mnie nie ma - jak tylko wroce, to bardzo chetnie gdzie jezdzicie - bo juz widzialem kilka miejscowek - WRT?
  4. Jabłczyński ..brat joasi
  5. piekne auto na zime 18stka wejdze - tylko ET tak w okolicy 35
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie tez nie grzeje od strony kierowcy i mam blad w module drzwi kierowcy. Sprawdz styki w samym lusterku, czasem pomaga
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak recznie wymusisz to bedzie grzalo caly czas
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potretlo ustaw na srodek i bedzie grzalo
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w DE tez tak traktuja klienta?
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktos mozliwosc zrobienia zdjec obu koncowek TYLNYCH przewodow hamulcowych(chodzi mi o to czy, ktos ma przewody na zewnatrz, by je pomierzyc) i zweryfikowac wymiary z ETKI - 445x28x28mm nr czesci 8K0611775J dzieki z gory
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za sama wymiane? Sorry, nie doprecyzowałem. Koszt łącznie z ceną łożyska. to nawet nie -zalezy jakie lozysko? Ich ceny sa bardzo rozne
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za sama wymiane?
  13. Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią dzieki za opinie, podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja. Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka. dzieki, chyba na przyszly sezon sie skusze - widze, ze sa tez nie najgorsze ceny tych opon:wink:
  14. Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią dzieki za opinie, podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja. Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami
  15. pod turbacz wyjedziesz?
  16. Panowie, Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?
  17. ostatnio koledze taki w pociagu zginal
  18. nie doceniasz polskich kierowcow
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale gościu w opisie ma, że posiada drugi komplet z A5 z ET33:naughty: tak, widziałem.. ale pomalowane na czarno 19'' AUDI RS5 A5 8T ROTOR 9x19 ET33 felgi ORYGINAL (3645531028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przypadkiem to nie jest plastidip?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na FORUM masz dzik lub TOM77 dlaczego zzieleniales?
  21. gruszka nie jest maly, tylko niski!!!
  22. ja tam mam nadal b.dobre zdanie, zalezy co kto jak i za ile kupuje i czego oczekuje... Chlopakow spotkala kara bo zmienili marke :naughty: ludzie zapominaja ze takie 530d z 2004 roku juz dawno ma na budziku 350-380 tys , oczekuja cudow jeszcze najlepiej jakby bylo po 40tys na full wypasie. no ale po co jezdzic wolniejszym BMW, jak mozna miec szybsze audi
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musisz dokupic mocowania
  24. ja nigdzie nie moge znalezc lusterek poliftowych 14pin - szczesciarz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.