Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
sepang blue moze?
-
B8 TrOOOOp
mysle, ze jakbys uwalil miske, to po godzinie dostalbys komunikat z cisnieniem oleju na dzien dobry. czesto sie zdarza, ze delikatnie cieknie z miski jak sie zle dokreci korek spustowy. dla pewnosci oczywiscie sprawdz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego, ze w autach wyscigowych nie robisz wiecej niz jeden obrot kiera, ja nie lubie scietych kierownic,ale musze przyznac, ze wygladaja ladnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bingo, wlasnie po to je robia nie potrafie tym krecic, przeszkadza mi jak trzeba zrobic kilka obortow kierownica - dla mnie nie ma porownania z okragla kiera...a do tego jeszcze naba i juz w ogole jestem happy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ladne sa te kierownice, jak dla mnie jedynym minusem jest to, ze jest scieta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poki co nie mam, moze niedlugo bede mial dam znac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, tak mam zalozone u siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie trzeba, wpadaj!!
-
B8 TrOOOOp
takie wartosci masz dla longlife'a to wszystko zalezy od kilku czynnikow, jaki olej, czy trasy, czy miasto - oil ash zalezy od wielu czynnikow Ja bazuje na swoim przykladzie.
-
B8 TrOOOOp
w ccwa pokazuje w litrach i do dwoch miejsc po przecinku. 0,01l na 10kkm - tak okolo wychodzi. co do mojej wartosci to sie troche pomyliles
-
B8 TrOOOOp
nie jestes w stanie uzyskac takiej wartosci pylu olejowego
-
B8 TrOOOOp
0,57 jest graniczna wartosc dla pylu olejowego, wiec o ile nie robil frytek to takiej wartosci nie mial
-
B8 TrOOOOp
soot mass measured, soot mass calculated oil ash
-
B8 TrOOOOp
ah.... jak my sie rozumiemy
-
B8 TrOOOOp
wlasnie, 17g to nie jest duzo, kontorlka sie zapalca przy okolo 25g przy i to jest chyba 60% poprawcie mnie jak cos pokrecilem
-
B8 TrOOOOp
Kontrolka jeszcze się nie świeci. Ilość gramów i kod błędu -> wypisane na kartce, ale kartka została w serwisie. Będę tam niedługo ponownie, to sobie przepiszę obie wartości i podeślę. w takim razie zadnego wypalania serwisowego, tylko jedz na autostrade - 4ty bieg, obroty 2200rpm i sie kawalek przejedz - dopiero jak to nie pomoze, to wtedy wypalanie serwisowe skoro kontrolka sie nie swieci to na jakiej podstawie serwis diagnozuje zapelnienie 100%?
-
B8 TrOOOOp
nie ma czegos takiego jak sterownik DPF'a. swieca Ci sie jakies kontrolki na desce? ile gramow mial zapelnienia? jaki byl blad?
-
B8 TrOOOOp
tak z ciekawosci, jak to sprawdziles(ze prawie maksimum)?
-
B8 TrOOOOp
Gabriel, Masz jakiś problem z dpfem u siebie? Czy już może jest out? mam go caly czas, zadnego problemu nigdy z nim nie mialem
-
B8 TrOOOOp
ja u siebie mam eu4+ i mam dpf, jesli to Ci w czyms pomoze, zrob fote i bedziemy wiedziec wiecej
-
B8 TrOOOOp
mozesz zrobic zdjecia pod maska?
-
B8 TrOOOOp
z tego co pamietam to. CCWA ma norme euro 5 CAPA mial 4+ oba maja dpf
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radziu, jaki Ty masz boost ustawiony, ze Ci intercooler puchnie?
-
B8 TrOOOOp
co sie dzieje i ktore?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
online http://ifinterface.com/-> free services -> CarProg2