Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sepang blue moze?
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mysle, ze jakbys uwalil miske, to po godzinie dostalbys komunikat z cisnieniem oleju na dzien dobry. czesto sie zdarza, ze delikatnie cieknie z miski jak sie zle dokreci korek spustowy. dla pewnosci oczywiscie sprawdz.
  3. dlatego, ze w autach wyscigowych nie robisz wiecej niz jeden obrot kiera, ja nie lubie scietych kierownic,ale musze przyznac, ze wygladaja ladnie
  4. bingo, wlasnie po to je robia nie potrafie tym krecic, przeszkadza mi jak trzeba zrobic kilka obortow kierownica - dla mnie nie ma porownania z okragla kiera...a do tego jeszcze naba i juz w ogole jestem happy
  5. ladne sa te kierownice, jak dla mnie jedynym minusem jest to, ze jest scieta
  6. poki co nie mam, moze niedlugo bede mial dam znac
  7. tak, tak mam zalozone u siebie
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    takie wartosci masz dla longlife'a to wszystko zalezy od kilku czynnikow, jaki olej, czy trasy, czy miasto - oil ash zalezy od wielu czynnikow Ja bazuje na swoim przykladzie.
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ccwa pokazuje w litrach i do dwoch miejsc po przecinku. 0,01l na 10kkm - tak okolo wychodzi. co do mojej wartosci to sie troche pomyliles
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie jestes w stanie uzyskac takiej wartosci pylu olejowego
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    0,57 jest graniczna wartosc dla pylu olejowego, wiec o ile nie robil frytek to takiej wartosci nie mial
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    soot mass measured, soot mass calculated oil ash
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ah.... jak my sie rozumiemy
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wlasnie, 17g to nie jest duzo, kontorlka sie zapalca przy okolo 25g przy i to jest chyba 60% poprawcie mnie jak cos pokrecilem
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kontrolka jeszcze się nie świeci. Ilość gramów i kod błędu -> wypisane na kartce, ale kartka została w serwisie. Będę tam niedługo ponownie, to sobie przepiszę obie wartości i podeślę. w takim razie zadnego wypalania serwisowego, tylko jedz na autostrade - 4ty bieg, obroty 2200rpm i sie kawalek przejedz - dopiero jak to nie pomoze, to wtedy wypalanie serwisowe skoro kontrolka sie nie swieci to na jakiej podstawie serwis diagnozuje zapelnienie 100%?
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma czegos takiego jak sterownik DPF'a. swieca Ci sie jakies kontrolki na desce? ile gramow mial zapelnienia? jaki byl blad?
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak z ciekawosci, jak to sprawdziles(ze prawie maksimum)?
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gabriel, Masz jakiś problem z dpfem u siebie? Czy już może jest out? mam go caly czas, zadnego problemu nigdy z nim nie mialem
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja u siebie mam eu4+ i mam dpf, jesli to Ci w czyms pomoze, zrob fote i bedziemy wiedziec wiecej
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mozesz zrobic zdjecia pod maska?
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co pamietam to. CCWA ma norme euro 5 CAPA mial 4+ oba maja dpf
  22. Radziu, jaki Ty masz boost ustawiony, ze Ci intercooler puchnie?
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co sie dzieje i ktore?
  24. online http://ifinterface.com/-> free services -> CarProg2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.