Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://postimg.org/image/4isfbi2az/
-
B8 TrOOOOp
YES na przyszlosc jak bedziesz mial ponownie jakis dylemat to sobie skopiuj oryginalne kodowanie i zawsze bedziesz mogl wrocic
-
B8 TrOOOOp
A4 - 8T0907441C Q5 - 8T0907441A w obu przypadkach taka sama 54ro pinowa kostka, wyglada na to, ze tak
-
B8 TrOOOOp
w takim razie te podporki mozesz sobie przelozyc
-
B8 TrOOOOp
w zwyklym zderzaku te poprzeczki "wbudowane". W sline mozesz sobie dokupic w ASO jak bardzo chcesz, jak u siebie tego nie mam i tak juz kilka lat oslona plastikowa, ktora wchodzi w zderzak nadaja wystarczajaca sztywnosc, pamietaj zeby ja zmienic(jak miales zwykly zderzak i chcesz przejsc na sline), albo ewentualnie dociac delikatnie w rogach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
walka chyba dopiero nad ranem...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie pojechal?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze jest dobry chlopak. duzo sie modli i w ogole uczynny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozesz zabrac stara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chyba tez wpadne
-
B8 TrOOOOp
jesli szukasz licznika, to proponuje taki po 2009 roku(nie znam nr), ale taki licznik pokazuje temp oleju razem z lap timerem - dla mnie to spory atut
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
adaptacja sondy jest wszedzie taka sama, poza tym Kristoferrrr nawet do kosiarki softa zrobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krzysiek - edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
adaptacja sondy powinna zalatwic sprawe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos sie jutro wybiera do Wieliczki na wośp?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie Ty sie synek podziewasz? ptakow jakby coraz mniej, wiec pewnie trasy robisz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
blachary samochodowe... a moze byscie zaprosili kolege na spota
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ramzes jak zmostkuje kable to nawet wiekszej turbiny wtedy nie trzeba
-
B8 TrOOOOp
Pasuje, przynajmniej jesli chodzi o przedlift Panowie, mam pytanko - gdzie znajdziemy kluczyk w ETCE - interesuje mnie kluczyk do systemu keyless do octavii 2015. szukam i szukam... znalezc nie moge, bede wdzieczny za pomoc EDIT: juz znalazlem jakby ktos szukal, to NADWOZIE I JEGO WYPOS. -> zamek drzwi - kluczyk glowny Jak wyglada sprawa kodowania kluczyka z systemem keyless gdzie nie ma stacyjki w samochodzie? np po wymianie baterii w pilocie...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ktorej sie tam to wszystko zaczyna?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie dzisiaj swietujecie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzesik, to jest sejm, jeszcze nie palac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mialem kiedy 4099zl w krakowskiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chcialem Cie oszukac... mnie tez nie ma