Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W pytunieee.. Aż mnie kusi, żeby sobie pyknąć taki z programem.. Ale trzeba odłożyć, a to już nie takie młode.. Gratulacje.. Myślę, że LOKO-s może się z Tobą ścigać, bo ja bym się już bał.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja jestem za, mysle, ze podepnie sie pod moje zdanie ekipa z Gorlic, Crisu niech prowadzi, ma dostep do neta 24h na telefonie, prawie zawsze jest na forum. Crisu - poprowadz to forum tak jak nalezy! Aktualizuj na bieząco..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak zwykle pod prad :polew: Dzieki za spota koledzy, milo was bylo widziec po takiej przerwie. Pojechalem pod Sandecje pozniej i chyba nasz kolega z Krakowa (Bruno), co sie przeprowadzil do Muszyny pytal mnie o spota, bo sobie galerie pomylil.. ale nie byl audi, wiec nie potwierdze ze to on od kiedy mam CB nie musze sie martwic o mandaty dobranoc
-
Zmiana felg
Przy seryjnym zawieszeniu i na 18" bedzie to wygladalo nie jak koza ale jak antylopa! Przymierz się do 17", 225/45 i bedzie dobrze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam, pielegniareczki nie odwiedzaly - zadne, sam sie musialem kurowac ale dzis mi zdjeli to ustrojstwo z reki i moge jezdzic Jakby byl w niedziele spot to sie pojawie - ja widze z 4 chetnych jest tylko godziny nie pasuja.. za tydzien dlugi weekend ale tez mi pasuje - jeszcze nie zmienilem "kolpakow" wiec zobaczymy jak pogoda dopisze.. Siara - jakie masz te oponki - zima czy lato? - bo ja musze na lato kupic sobie taki rozmiar, wiec bylbym zainteresowany - moge sie tez zamienic na moje letnie oponki 225/45ZR17 - Pirelli P Zero Rosso Pozdrowki z Sekowej.. dla wszystkich :> a co mi tam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu macie ładne siedzonka w B5 :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, zazdrosc zzera, ze nie moglem przyjechac, ;( ale dzieki, ze pytacie: wszystko w porzadku, reka sie goi, kosci zrastaja, odwiedze NS w listopadzie.. Ladna frekfencja i zdjec duzo.. pozdrowienia z Sekowej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To byłem ja... tylko ze ja mam A4 B5 i KGR, i nie w Limanowej, a u mnie pod domem :polew: Hehe, proszę -kupicie auto od Niemca teraz? http://www.smog.pl/wideo/48126/kupil_auto_nie_stac_go_na_sprzet_rolniczy/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za wiele? Dla zainteresowanych 1500 zł brutto (bez faktury) lub jeśli ktoś dysponuje walutą 330 EUR
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siemka :> mnie dziś wypuścili ze szpitala, na spotach pewnie mnie do grudnia nie będzie.. zachciało mi się na motorze jeździć.. ręka złamana (9 śrub) - reszta w miarę cała (obita i połuczona) Audi stoi pod domem, jakby ktoś chciał mogę za niewielką opłatą wypożyczyć.. trzymajcie się zdrowo PS. felunek z oponami sprzedaję jakby ktoś szukał "kołpaków"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
powracali z wakacji i się wzięli do roboty.. ja ledwo dom odwiedzam (spie tam tylko)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A zwycięzca tegoroczny miał podobno średnią 201 km/h :shocked: Zobacznie na lap records tu: http://en.wikipedia.org/wiki/Isle_of_Man_TT - tabelki na końcu John McGuinness - 211,75 km/h średnio i 17 zwycięstw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pogoda jest tak za***ista, że wszyscy znów gdzieś polecą. W tym prawdopodobnie ja. Będę się starał pod Media pojawić dziś o 17.00 ale gwarancji nie ma. Jakby co to dajcie mapę na forum jak dojechać nad "to" jeziorko.
-
[B5 AFN] Ma to coś 17 cali i standarcik...
Auto pierwsza klasa - aż zazdroszcze (koloru i felg głównie) Jest - bezawaryjności!
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Przyjazne wozidło :good: ale widziałem już przypadek jak się quattro zakopało w piasku
-
[ALL B5] Moja Niunia:)
:polew: dokładnie - i większa felga, żeby się toczyło :polew:
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
Wszystko pięknie ładnie - będziesz zadowolony ale jak kolega wspomniał wyżej "trzeba ubić kozę" choćby na to 1BE :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też obstawiam za następną, choć powiem szczerze, że ryzykujemy, bo pogoda teraz jest ekstra, a za tydzień nie wiadomo. Pytanko: ktoś kojarzy takiego gościa -> http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-1-8t-lifting-alu-19-C20350394.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zakup jej od razu S3, będzie Cie "obkręcała" na każdej prostej :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jasne - od razu róbmy nad jeziorem! Weźmiemy rodziny, namioty, kocyki i zrobimy picnic :> My pojedziemy sobie fotki robić a "nasze" się zapoznają Nie ma bata - musi być cały skład w następną albo drugą niedziele i konkretne foty porobimy. Wezmę nawet lustrzanke Canona [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 08:46_________________________________________________a na marginesie - mój kolega szuka dla siebie ładnej B6 Avant w benzynce (najlepiej 1.8T BFB 163KM) może być z gazem choć niekoniecznie - najważniejsze, żeby była pewna. Może ktoś ma info - proszę pisać :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie Kochani, niestety sytuacja potoczyła się niespodziewanie kiepsko i z przyczyn wyższych nie będę mógł pojawić się na spocie jutro ;( Wiem, że będziecie płakać, bo połysku moich "kołpaków" nie zobaczycie ale będzie dobrze. Następny spot musi być już nad jeziorkiem :gwizdanie: Pozdrawiam i życzę udanego weekendu, a zwłaszcza niedzieli [br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 13:23_________________________________________________Kolega z Siedlec kogoś z was przyuważył: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.msg2582640#msg2582640
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja w Zakopane uderzyłem w niedzielę i jechało się z Gorlic 4,5h ale wracało po 20.00 tylko 2h. Korek był niemiłosierny ale tylko standardowo przed Zakopanem - "po drodze" ludzie jeszcze rano spali Ja prawdopodobnie będę na spocie ale godzinkę ustalcie sensowną (16.00 - 17.00)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
21.08.2011 godz.?? 16?? 17?? Jestem za: 17.00
-
Audi jako rodzynki tuningu
http://moto.allegro.pl/audi-s4-i1744010192.html Tu wygląda jakby sprzedający sam nie wiedział, że się oszukuje.
-
Będę tatą :-))
Pięknie rośnie - gratulacje!