Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spidzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spidzior

  1. Nie ma jak ladny avant.... moze dokladki w kolor?
  2. spidzior odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Przecia mowie ze fajna dokladka:decayed:
  3. spidzior odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ladna btw fajna dokladka tylnego zderzaka
  4. Dzieki Mlody tez sie orientowalem wczesniej. Co do obecnego stanu rzeczy chodzi mi jeszcze wylakierowanie tej tloczonej czesci dokladki na czarno. Z nudow okleilem to na probe folia i uwazam ze czern robi tam robote, ale niestety musze czekac teraz 2 tyg na koncowki bo nasz forumowy dostawca dal d.
  5. Tego kupilem za 50 ojro wiec nie szkoda mi go bylo ciac. Icon wlepie lepsze foty jak wyskladam do qpy wszystko.
  6. Ja tez nie. Jak sie kiedys trafi dokladka to sie zalozy. A tymczas sam jestem ciekaw efektu koncowego
  7. Bo s-linowa bardzo ciezko znalezc.... No nie wiem mysle ze jak wpadna koncowki to powinno byc calkiem niezle
  8. Spoko pochwale sie.... czekam jeszcze na koncowki 90mm i jade z koksem ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 18:25 ---------- Ok cos tak to wyszlo... czekam jeszcze na koncowki.... wstawie dokladniejsze foty jak bedzie skonczone.... zdjecie w ostatnim poscie u mnie w temacie..... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-update-landary-a4-b6-avant-1-9-tdi-243463/index3.html#post3459090
  9. Spy photo po montazu wydechu od 1.8t czekam jeszcze na koncowki 90mm.... mysle ze nie ma tragedii jesli chodzi o wyglad przy rezanym zderzaku s-line.... a co Wy myslicie..... btw sorry za fotke ale na szybko strzelona kalkulatorem....
  10. Ladna baza do modow.... powodzenia w rezaniu s-lina i bezawaryjnosci....
  11. Karol bardzo dobra dezyzja z ta kiera:wink:.... tzn chodzi mi o dezycje sprzedazy starej:decayed:
  12. Wyrezane przy wielkiej sobocie..... wielkie dzieki cwiara i nareszcie w km/h
  13. moga byc tarcze strzelone.... jak sa cienkie to po nagrzaniu i wjechaniu np. w wode moglo je wygiac....
  14. spidzior odpowiedział(a) na piter18884 temat w 1.9TDI
    tak poprostu?
  15. napisz czy pomoglo.... jak nie to bedziemy myslec dalej....
  16. ale jak jest uwalony to podczas dluzszego postoju paliwo splywa do baku a auto nie pali bo nie ma cisnienia takiego jak ma byc....
  17. no wymien ten zaworek koszt nie jest duzy.... i moze sprawdz czy CI dobrze weze popodlaczal....
  18. Ja juz sie wyposarzylem w zestaw szybkoobrotowy dremel do podcinania zderzaka.... mam nadzieje ze ladnie wyjdzie....
  19. spidzior odpowiedział(a) na piter18884 temat w 1.9TDI
    Vaga podlaczyc najpierw.....
  20. mnie tez sie podoba ten setup:thumbup1:
  21. tez czekam na foty:whistling: dajcie cynka odnosnie Fermoy chetnie sie wybiore z najmlodsza fanka a4-klubu
  22. Poważnie pytasz? Na allegro jest multum dokladek na.2 kominy. s-lina zadnego.... wiec jak to wyciac zeby bylo jak trzeba?
  23. spidzior odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    fajnie lezy ta wlepa:naughty:
  24. dzieki elmo814 ale po kupnie nieciekawie to tez u mnie wyglalo..... Nie kolega lepiej napisze jakie ma plany wobec avanciora....
  25. ladna:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.