Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ma ktoś głośniki w przednie drzwi,bo moje umarły ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Było coś dziś? nabazgrane z Tapatalka
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
2.0 w benzynie. Czas na ekonomie Oczadział? Szukaj 1.8T i nie rób scen,zawsze możesz dłubnąć i parę KM więcej będzie,spalanie na podobnym poziomie podejrzewam, a z 2.0 nic nie zrobisz nabazgrane z Tapatalka
-
SPOTY OLEŚNICA
Mirek ty się lepiej chwal co tam na oku masz za fure,a nie tu oczy mydlisz. [emoji14]nabazgrane z Tapatalka
-
SPOTY OLEŚNICA
Toć już bixy, gwinty nowe się zakładały. zdzichu coś odjepał? nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
czyje to to? Koło miejsca pracy mnie stoi nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żaby, wd, płyn hamulcowy, cola i nie ma opcji że nie puści nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ty se możesz. :v nabazgrane z Tapatalka Jedziesz? nabazgrane z Tapatalka Jutro bede we wro, zobaczę o której się ogarne i odezwe się na kom In tacz maj frend nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Qltura panie pełna nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ty se możesz. :v nabazgrane z Tapatalka Jedziesz? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobisowi daj, nie rób scen nabazgrane z Tapatalka Albo przywieź do mnie POMOGĘ nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Oca świnia, wpadaj w tygodniu obiecuje, trzeźwy jestem. :v nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
O ty niedobry... Tapniete z HGW 2 Zapraszam na Jugosłowiańską nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Któż to nas zaszczyciłStary wyjadacz nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Chciałem wpaść ale nie dałem rady, nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema z Wrocławia. nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
[emoji113] piona ryjki, kiedy macie spocisza? Bo jestem na rejonach nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po co do Bukowiny ,za niedługo parapetówa na Szwederku się szykuje we Wro sie spotykają na spotach jadą do pizzerii, balują razem,chlejo razem inny klimat ogólnie u nas trochę smutno
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziure to ja mam po sobocie juz nie pamiętam kiedy ostatnio umierałem 2 dni po piciu chyba nigdy do wczoraj to chyba we Wrocławiu na spocie nie byłeś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nabazgrane z Tapatalka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w Dubaju ?- Spoty wrocławskie
a i ty Bartku jakby bardziej blady. bo pogoda kijowa,słońca nie ma podobno sam sie zdegradowal i wyemigrowal tu już co drugi ma "podwójne obywatelstwo"- Spoty wrocławskie
ćwiara też po pagonach dostał ? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie