Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:10_________________________________________________Siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty le że na orlenie syf nie wacha kiedyś jechałem do grudziądzai zalałem na statolilu i bryka ciągnęła jak głupia, a w drodze powrotnej tankowałem na orlenie i nie mogłem wyprzedzać takiego muła miał.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobre paliwo mają, jak miałem golfa to tam tankowałem choć paliwo biorą z orlenu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Solskiego[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:24_________________________________________________a co? masz tam kogoś?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja koleżance nadałem temat żeby postarała sie o zniżki na statoilu na wache powiedziała że pogada z kierowniczką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja mam święto Matki Boskiej Pieniężnej jutro po części i operacja rozrząd.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:02_________________________________________________to ja musze kredy wziąć,bo za twarzowe będzie sporo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:21_________________________________________________Ja co chwila odkrywam nowe usterki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:00_________________________________________________Wtopa nie no ale autko z tymi alu od porche [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________ Ostatnio miałem u mnie taką zabawę... był podciek płynu chłodzącego i mechanior musiał zwalac głowicę, planować, nowa uszczelka, przy okazji zrobilismy rozrząd, wyczyściliśmy kolektor, wymieniliśmy świece i parę pierdół 1.2k pękło [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________ja chyba jeszcze bym uszczelniacze zaworów wymienił i może zawory jak by były nadpalone [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:03_________________________________________________a tak w sumie to do
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z 2 wałkami tez wymieniałem w sceniku volvo i paru innych chyba że nie ma klina na wale od koła zebatego paska to muszą być jak w fordzie focusie sti chyba.[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:59_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nosbdscf1350l.jpg widzieliście ją?? :slina: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 00:56_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15389.0
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
Git bryka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mam 1 wałek prosta jak drut jest wymiana rozrządu,tylko trzeba sie troche znać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie,ale są sposoby bez blokatorów żeby wymienić wystarczy korektor do papieru:naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sam będe robił rozrząd i tak do wymiany,olej tyż niedawno ją kupiłem i musze wszystko powymieniać i sie właśnie zastanawiam czy teraz rozrząd wymieniać czy jak sie uszczelka bardziej posypie ale z drugiej strony jak paska nie wymienie i strzeli to lipa :wallbash:a 2 razy pasek wymieniać to też bez sensu [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:32_________________________________________________bo jak sie raz zdejmie pasek to już nie powinno sie go zakładać [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:33_________________________________________________a może bym sobie remoncik silnika zafundował
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
musztarda na korku wlewu oleju i wody poza tym syf sie robi czarny w zbiorniczku jestem mechanikiem z wykształcenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czasem lepiej nie sprawdzać, bo można się załamać [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:58_________________________________________________Ale wole wiedzieć na czym stoję,dziś stwierdziłem że chyba mnie czeka wymiana uszczelki pod głowicą wymieniał ktoś? mniej więcej jakie koszta?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
forspam87 czy to oryginalny przebieg tego najstarsi górale nie wiedzą trzeba sprawdzić- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
Górą- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:02_________________________________________________Ale mojej niuni przebieg pyknął 177771 :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak na razie musze powiększyć te 3 obrazki,na podpis przyjdzie pora[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:40_________________________________________________Na razie zostanie tak.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to ustawiłem awatar :> lupy w dłoń i oglądać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WISNIA mógłbys już ten twój avatar ogarnąć wkońcu, nawet Kiera ogarnął ostatnio Kiedyś napewno ogarnę- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
a co na to drogówka?- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
spoko jak by nie patrzec to 1,6 wszedzie robi kariere co drugie audi na klapie ma 1,6 chyba niedlugo nakleje do siebie ,kazdy bedzie myslal ze dla jaj mam to wlepe a tu... najszybszy,najbardziej ekonomiczny, 101konny -1,6TQ V6 [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:35_________________________________________________Ja sobie nakleje 1.4 75 kucyków[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:35_________________________________________________Ciekawe czy ktoś nie w temacie by wykminił że w audi nie ma takich silników - Meetingi Kujawsko-Pomorskie