Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na wzajem [emoji6] z czereśni szpak nadał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema pytanie mam, blachy GWE zielony B5 1.8 po lift,sedan na klubowych ramkach kojarzycie może właściciela?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też, dalej odpisywać się z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będzie ktoś o 17 pod tesco? z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak na miejscu to mogę podjechać, bo zimówki po 2 latach w piwnicy szlak trafił z czereśni szpak nadał
-
Spoty wrocławskie
Koniciła [emoji111] z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 Manny !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Po delegacji mnie odbierała, moja wołga w garażu stała pod moją nieobecność z czereśni szpak nadał
-
Spoty wrocławskie
Ło matko! Co tu się odkutasza? [emoji134] z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wczoraj się widziałem,zacne volvo [emoji16] A gdzie mnie namierzyłeś? [emoji14]h34r: Na Wojska Polskiego z młodą jej powozem jechałem [emoji6] z czereśni szpak nadał
-
Spoty wrocławskie
Siema [emoji201] z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wczoraj się widziałem,zacne volvo [emoji16] z czereśni szpak nadał Ok, wszystko zależy do której młoda ma zajęcia z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Robimy coś w ten weekend? z czereśni szpak nadał Leci ktoś od nas do Torunia? z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema łotry i łotrzyce! z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji84] z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji111] z czereśni szpak nadał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spot dziś,ktoś coś ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w MC na kawie człowiecze...a nie jak 15-sto latki byliśmy w TESCO w cukierni to mieli okna na ościerz otwarte ,że wszyscy zmarzli ?? tej cwaniaczku,a jak w Gliwicach na spota pojechaliśmy to kawy żadnej nie widziałem no chyba że ktoś miał w termosie na parkingu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w MC na kawie człowiecze...a nie jak 15-sto latki byliśmy w TESCO w cukierni- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
następnym razem musimy się głębiej ustawić na końcu pod ścianą tam tak nie wieje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki za spota, na następnego nie ma bata mój czarnuch musi się dotoczyć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panie dach chyba ma nie? Zobaczysz czy nie przecieka. Patykiem pisane - Meetingi Kujawsko-Pomorskie