Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Tacierzyństwo
Graty!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny, nie załamuj mnie .. chodziło mi o to, że kupujesz bude w quattro i przekładasz wsio ze swojego i masz to samo tylko w quattro oczywiście tylko podrzuciłem Ci pomysł, nie piszę cobyś tak zrobił jak by było 1.8t to jest sens a dla ADR-a to bez sensu ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- wgl. by nie jechał ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- za to ja z chęcią bym przyjął taką budę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
znowu? na Zachemie byliście?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały :grin::grin::grin: on ma zryte w deklu no nie...?!:polew::polew::polew: spoko ziom....co nie zmienia faktu....,że tam wiało :polew::polew::polew: nie wiem...niestety musiałem być (CURVA) w robocie:disgust: aaa...swoją drogą dzisiaj byłe, jutro będę cały następny tydzień (odliczając środę...czyt. mam gubirstag) z sobotą i niedzielą i tak kolejne 2 tyg... ...kiedy na spota do sgl i sk np wpadnę to ja nie wiem ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- ale nie zmienia to faktu, że Wiśnia to spoko ludzik trzeba było do Łazisk przyjechać jutro wolne,hostel:grin: pusty tylko mudżyny z CB siedzą a nocny 3czy minuty drogi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały :grin::grin::grin: on ma zryte w deklu no nie...?!:polew::polew::polew: bo stał tam gdzie wyciągi z parkingu były i warczało co chwila jak by ktoś V-ke dusił ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- a co do Lełonów w Mikołowie srebrny na blachach ST pod żabką często stoi srebrny z czarnym dachem całkiem w pytę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym nie pił Podejrzane, ale muszę się pochwalić bo też ostatnio na odwiedzinach u "teściowej" dostałem zimnego browara żebym sobie po przyjeździe do domu wypił na spokojnie Ty to wogóle masz szczęście ... fajna fura fajna teściowa i super szwagier ... Wysłane z telewizora Note2 Nie narzekam, ale zawsze może być lepiej :D:D:D:D Jak myślisz o tym co ja to świnia jestes hahahahahaha Wysłane z telewizora Note2 bosz widzisz i nie grzmisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym nie pił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Również dziękuje aż krwotoku z nosa dostałem z wrażenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- ale 2.8 można jakoś to przełknąć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
on tak zawsze zdał sobie sprawę że jeździ BMW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to nie były czasem Gliwice ??? :polew::polew: no właśnie miałem poprawić :polew: nie wiem co mi się ujepało teraz się zczaiłem ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Andrzej tyż był w Żorach :grin: bez kitu wracam i biorę tydzień urlopu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na wzajem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 Arczi spot w Żorach zaliczony
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czy ja jestem taki brzydki że pouciekaliście?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobrze posiedzieć przy Żubrze- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pada nie można pracować w takie warunkach dobra rehabilitację czas zacząć pssssstttt- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to dalij sie pakować i zapraszam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wpadacie na Bronka choposzki bo mój organizm domaga się witaminy C- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a dlaczego od rana mam w głowie że dziś czwartek? :eusathink:pani w aptece mówiła że te tabletki nie wywołują żadnych skutków ubocznych kobiecie zaufałeś ??? dobrze jej z oczu paczało- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie wiem czy do weekendu się wyrobię dzisiaj cały dzień w hotelu bo pada ciul wie co jutro będzie,a robota stoi:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a dlaczego od rana mam w głowie że dziś czwartek? :eusathink:pani w aptece mówiła że te tabletki nie wywołują żadnych skutków ubocznych- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak nie umrę do wieczora (chyba grypa mnie dopadła) ,albo się nie schleje jak świnia to podjadę do was na spota ludziska- [B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
nie wystawiałes jej na allegro? - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81