Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Graty!!!
  2. Horny, nie załamuj mnie .. chodziło mi o to, że kupujesz bude w quattro i przekładasz wsio ze swojego i masz to samo tylko w quattro oczywiście tylko podrzuciłem Ci pomysł, nie piszę cobyś tak zrobił jak by było 1.8t to jest sens a dla ADR-a to bez sensu ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- wgl. by nie jechał ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- za to ja z chęcią bym przyjął taką budę
  3. znowu? na Zachemie byliście?
  4. a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały :grin::grin::grin: on ma zryte w deklu no nie...?!:polew::polew::polew: spoko ziom....co nie zmienia faktu....,że tam wiało :polew::polew::polew: nie wiem...niestety musiałem być (CURVA) w robocie:disgust: aaa...swoją drogą dzisiaj byłe, jutro będę cały następny tydzień (odliczając środę...czyt. mam gubirstag) z sobotą i niedzielą i tak kolejne 2 tyg... ...kiedy na spota do sgl i sk np wpadnę to ja nie wiem ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- ale nie zmienia to faktu, że Wiśnia to spoko ludzik trzeba było do Łazisk przyjechać jutro wolne,hostel:grin: pusty tylko mudżyny z CB siedzą a nocny 3czy minuty drogi
  5. a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały :grin::grin::grin: on ma zryte w deklu no nie...?!:polew::polew::polew: bo stał tam gdzie wyciągi z parkingu były i warczało co chwila jak by ktoś V-ke dusił ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- a co do Lełonów w Mikołowie srebrny na blachach ST pod żabką często stoi srebrny z czarnym dachem całkiem w pytę
  6. ja bym nie pił Podejrzane, ale muszę się pochwalić bo też ostatnio na odwiedzinach u "teściowej" dostałem zimnego browara żebym sobie po przyjeździe do domu wypił na spokojnie Ty to wogóle masz szczęście ... fajna fura fajna teściowa i super szwagier ... Wysłane z telewizora Note2 Nie narzekam, ale zawsze może być lepiej :D:D:D:D Jak myślisz o tym co ja to świnia jestes hahahahahaha Wysłane z telewizora Note2 bosz widzisz i nie grzmisz
  7. a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały
  8. Również dziękuje aż krwotoku z nosa dostałem z wrażenia
  9. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- ale 2.8 można jakoś to przełknąć
  10. on tak zawsze zdał sobie sprawę że jeździ BMW
  11. a to nie były czasem Gliwice ??? :polew::polew: no właśnie miałem poprawić :polew: nie wiem co mi się ujepało teraz się zczaiłem ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Andrzej tyż był w Żorach :grin: bez kitu wracam i biorę tydzień urlopu
  12. 100 Arczi spot w Żorach zaliczony
  13. czy ja jestem taki brzydki że pouciekaliście?
  14. pada nie można pracować w takie warunkach dobra rehabilitację czas zacząć pssssstttt
  15. wpadacie na Bronka choposzki bo mój organizm domaga się witaminy C
  16. a dlaczego od rana mam w głowie że dziś czwartek? :eusathink:pani w aptece mówiła że te tabletki nie wywołują żadnych skutków ubocznych kobiecie zaufałeś ??? dobrze jej z oczu paczało
  17. ja nie wiem czy do weekendu się wyrobię dzisiaj cały dzień w hotelu bo pada ciul wie co jutro będzie,a robota stoi:facepalm:
  18. a dlaczego od rana mam w głowie że dziś czwartek? :eusathink:pani w aptece mówiła że te tabletki nie wywołują żadnych skutków ubocznych
  19. jak nie umrę do wieczora (chyba grypa mnie dopadła) ,albo się nie schleje jak świnia to podjadę do was na spota ludziska
  20. nie wystawiałes jej na allegro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.