Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[ALL B5] Audi S4
po piachu nie trzeba ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- choć alu się nie piaskuje i na zicher szkłem były dekle traktowane kolektory również :hi:o ile mnie oczy nie mylą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w końcu detox sie skończył
-
[B6 AWX] Work in progress...
teraz to chyba bede cie słyszał z balkonu jak do siebie pod blok podjedziesz
-
[ALL B5] Audi S4
czym malowałeś pokrywy zaworów? proszkiem? szkiełkowałes przed malowaniem?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakaś "rolka" w csw? wiesz kiedy ja byłem w Csw? bo ja już nie pamiętam ale jestem za ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- na spota przyjedz na zachemie w parku są ładne proste i asfalt mało uczęszczany jak stół gładki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siakaś czerwona B5 trochu porobiona od zewnątrz chciała się ganiać od Nowej Wsi do Bydgoszczy po wydechu 1.8 "MARNE SZANSE" z Francuskiego ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- podobno dużą chate masz także tego dogadamy się jakoś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
weź mnie poszukej lokum tam u was bo tu już nie wyrabiam smuty takie że szok aha i prace koło 5tyś. na rękę starczy w tygodniu się odezwę ...z pracą i kasą to luz ale z fajnym lokum będzie bida.... bo tu takich nie ma :polew: spoko loko,bedę spał w Ałdi albo hak założę i przyczepkije przyciągnę kemping
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Boże widzisz i nie grzmisz ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- weź mnie poszukej lokum tam u was bo tu już nie wyrabiam smuty takie że szok aha i prace koło 5tyś. na rękę starczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Robimy dzisiaj spota? ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- np.w pieckach,pieczyskach byle gdzieś nad wodą lub tradycyjnie Łuczniczka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bym był sam to czemu nie,koledze się śpieszyło bo zaszło małe nieporozumienie i 260km wycieczkę sobie zrobiliśmy p.s. KFC po drugiej stronie ulicy zdążyłem zwiedzić jak będe jeszcze raz jechał w co nie wątpię to wpadne
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
mam takie same fele w robocie na piaskowanie czekają tylko mają na obwodzie między szprychami oznaczenie AMG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już w domu z powrotem,przejeżdżałem pod twoim warsztatem dzisiaj w sumie przypadkiem go dojrzałem jak szukałem nazwy ulicy bo Boss zapomniał nawigację zostawić w samochodzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jadę jutro do Łowęcina,(niby na 1 dzień ale w to nie wierze) i mam pytanie brać po drodze jakieś Bułgarki? czy na miejscu jakieś znajde ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdraswujcie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
koniciła
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek jak jeszcze nie ostygłes to ci podrzucę zapuszczone Be pińć bo mi takie zalega pod blokiem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
bijcie sie trzeba było w oczojebny kolor jakiś pomalowac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto parkuje przy Broniewskiego koło rynku parkuje brązowego sedana b5 z klubową wlepą na tyle? jerum trzeba odprawić egzorcyzmy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja chyba będę wolny o tej porze to mogę podjechac
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jest kocur
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja na działkę właśnie wyjeżdżam
-
Spoty wrocławskie
znalazłem jego wątek i nic o zmianie koleoru nie było napisane
-
Spoty wrocławskie
troche ciemniejsze o ile dobrze pamietam bardziej kamelełon chyba stary już jestem orzechów nie jem i pamięć zawodzi
-
Spoty wrocławskie
2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze Taki jak Nelsona? poka foto jak masz bo nie mogę znaleźć
-
Spoty wrocławskie
2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze