Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego Reklama: Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: i kasiorę będziemy trzepać [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:34_________________________________________________ że niby masz kontakt z Bazą ? [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:35_________________________________________________ jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego Reklama: Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: czułe słowa do składanych aut cyt. Wiśnia "Ty Suko.." :polew: ona to lubi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:24_________________________________________________więc kto wie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie
-
[ALL] Płukanie silnika
za chwilę coś wrzucę,głowica zrzucona tak pozaklejało kanały że wałki się poprzycierały przynajmniej na 1 szym mostku gdzie jest koło pasowe i czujnik położenia wałka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobisssssss :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za pomoc :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak się tej smoły pozbędziesz to na pewno.. nie tylko ja mam taki sajgon w silniku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sucz rozebrana w drobny mak po złożeniu będzie miała ze 200 koniiiiiii
-
[ALL] Płukanie silnika
a niby czym sie róznią ??? [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:19_________________________________________________Wisnia, skąd wiesz że masz tak zasr....any silnik ??? korek o tym nie świadczy, zdejmij pokrywę głowicy i bedziesz wiedziec co i jak podłącz wskaznik zegarowy w miejsce czujnika oleju i zobacz co wskazuje na zimny i goracy silnik jak lipa to pompa oleju do wymiany, ja niedawno zmianiałem bo mi k0ntrolka mignęłą, wpiałem wskaznik i pompa poszła na złom Tomek,kicha straszna jest wszystko w tym szlamie, no i znalazłem skąd mi się olej sączy... z pod głowicy.. fotki robię na bieżąco jutro coś wrzucę bo dzisiaj już mi się nie chce [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:06_________________________________________________a na temat kontrolki to mi się tam kiedyś zapaliła, z pół roku temu po ostrym wstawianiu,ten jeden raz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też mogę ty masz zakaz chyba że kupisz audi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze sprzeda Perzana i kupi sobie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
młoda mi na kompa wsiadła i pisze jakieś głupoty pewnie że będzie żyła [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:00_________________________________________________damy rade jutro micha w dół i wszystko będzie wiadomo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam znowu zepsułeś?? Audi u elektryka - jestem bez samochodu zapytaj dobisa mam błoto w silniku [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:40_________________________________________________mam cos takiego w silniku jak ten koleś http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=65273&st=0 widziałem widziałem i nie zazdroszczę gościu z linka ładnie to wyczyścił WIŚNIA jak co daj znać to jutro w roboczych ciuchach wpadnę już do połowy rozebrana jak chcesz to wpadaj będe pewnie do wieczora siedział od 17 gdzieś tak namówiłeś mnie do wisły z nią :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam znowu zepsułeś?? Audi u elektryka - jestem bez samochodu zapytaj dobisa mam błoto w silniku [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:40_________________________________________________mam cos takiego w silniku jak ten koleś http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=65273&st=0 widziałem widziałem i nie zazdroszczę gościu z linka ładnie to wyczyścił WIŚNIA jak co daj znać to jutro w roboczych ciuchach wpadnę już do połowy rozebrana jak chcesz to wpadaj będe pewnie do wieczora siedział od 17 gdzieś tak
-
[ALL] Płukanie silnika
trochę się tego boję,ale jak tak bedzie to trzasnę remont i przynajmniej bede wiedział czym śmigam [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:48_________________________________________________Remont w toku identyko jak kolegi z linka mój silnik wygląda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam znowu zepsułeś?? Audi u elektryka - jestem bez samochodu zapytaj dobisa mam błoto w silniku [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:40_________________________________________________mam cos takiego w silniku jak ten koleś http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=65273&st=0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czas iść do dziupli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: a kogo byś chciał?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem do dzisiaj Ci się śni pewnie ta chwila :jerk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
następnym razem w ramach rekompensaty pojedziesz za kierownicą żartowałem ja jechałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na myjnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trzeba miejscówkę znaleźć w Świeciu na zimowe spoty bo kosa na dworzu się robi
-
[B5 ADR] Głośne stukanie
wiem, mam taki klej na pompie wody jest dzielone koło.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak co to daj cyne na kom bo mogę być w garażu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co masz na zamiane?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ten cały weekend jestem w domu