Treść opublikowana przez ?ukasz_LBN
-
Problem z odpaleniem + gaśnie silnik A4 B8 2.0 TDI 143km
kolega ma na mysli ze jak są opiłki to poleciała pompa no i pewnie do tego wtryski;/
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
też tak miałem podczas jazdy zaczela migac kontrolka swiec zarowych stracił moc i zgasł tylko dało sie odpalić po czym odrazu gasł.okazało się ze do zaworu egr po wczesniejszej naprawie ASO blacharskiej dostał sie kawałek metalu i zawór egr był cały czas otwarty po zdemontowaniu egr wyjęciu ciała obcego i wymianie uszczelek wrociło wszystko do normy
-
A4 b8 caga total seria u rogalottiego
Po programie przez jakiś czas myślisz sobie no teraz to jakoś jedzie,niebo a ziemia później rozmyślasz że to jednak nie jest szatan może jednak zmienić tą turbinę i zrobić ponad 200KM wtedy to już będzie wystarczająco ale to tak zawsze apetyt rośnie....nie sądzę żeby ktoś żałował wydanych pieniędzy na poprawę dynamiki chyba że miało to być 5KM.Ja na pewno nie żałuje i zbieram kesz na następne mody w R-performance
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
myślałem że tylko mi tyle pali ale się uspokoiłem,mi na 18'' 225/40 palił 9l/100 w mieście teraz po programie na 184KM spadło na8l/100 trasa 6,2l/100
-
A4 b8 caga total seria u rogalottiego
No różnica jest znaczna,nabralo dynamiki spalanie spadło,wiadomo nie jest to wyścigówka ale warto było.
-
A4 b8 caga total seria u rogalottiego
Co tu dożo gadać caga wszystko seryjne dorwany przez witka z takimi efektami w planach T od 170 i większy IC i spotkanie z Witakiem ponownie.Wielkie dzieki dla Rogala. ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------
-
Ciężko Pali z rana na zimnym silniku . 2.0 143km disel
kolego miałem dokładnie tak samo ciężko palił z rana,postanowiłem sprawdzić czy grzeją świece ew przekaźnik i okazało się że wszystkie 4 nie grzeją.Wymieniłem i problem zniknął no i żadna kontrolka od świec mi się również nie zapalała przedtem.
-
Wysokie spalanie
Mi też wychodzi 9l/100 w zimie robiąć do pracy 9km w jedna strone,ale to chyba normalne na takim dystansie przy często nie dogrzanym silniku?
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Org zakładane są świece BERU tylko dodatkowo znaczek olimpiady namalowany ja założyłem DENSO u siebie za 158zl po rabatach za 4 świece i jak na razie wszystkie działają i nie ma problemów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Obecnie śmigam mondeo st24 ale niedługo chciałbym zakupić B6 1.9TDI dlatego chętnie poczytam tą skarbnice wiedzy na ten temat:)