Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Dobrej nocki i klikania spadam w kime.
  2. :polew: :polew: :polew:
  3. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=9OE4T1so8wY&feature=related
  4. Byc moze nie bedzie skokow w Zakopcu przez ta załobe Nawet nie godoj
  5. Załoba obowiązuje od dzis od godziny 19:00 do Soboty tej samej godziny.
  6. Popłakałem się http://pl.youtube.com/watch?v=9OE4T1so8wY&feature=related
  7. To w takim razie wg. mnie grafit będzie najlepiej wyglądać, tak jak zapodałeś fotkę S4ki :th: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 02:10 _________________________________________________Co myślicie o tej S4 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3952423
  8. W sumie z niepomalowanymi nie ma tragedii, ale tak jak poziek napisał jednak lepiej będą wyglądać pomalowane.
  9. Dla mnie lepsza by była pierwsza opcja i wtedy wszystko bedzie ładnie razem grało.
  10. Jak sie potrzebujesz dowartosciowac , to ja nie przeszkadzam dobra , zakończmy temat bo niektórzy chyba nie umieją się z siebie pośmiać i nie mają żadnego dystansu do świata MAX JESTEŚ za***isty NA MAXA :th: , sam na Ciebie zagłosuje Koniec tematu z mojej strony To już koniec http://rommeo.wrzuta.pl/audio/4zQjM3sFRq/elektryczne_gitary_-_to_juz_jest_koniec :decayed:
  11. I ankieta potwierdza popularność wśród klubowiczów
  12. Coś ni ma za duzo głosów na tej ankiecie
  13. SPOKÓJ PANOWIE BO CUBER SIE ZARAZ OBUDZI
  14. A ROB ma benzyne i V6
  15. Max dał bys rade zapodać troszke większą fotke z tymi ledami?? Dobra nie musisz, mam.
  16. Boże to co będzie jak kiedyś nasz Trzenio zostanie modem a przecież taki pocieszny gość
  17. No fajnie wyglądają te ramki ale musze najpierw w realu oblookac i po dotykać [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 23:09 _________________________________________________Trzeniu napisałem tak bo jest najbliżej
  18. Nie no Trzeniu ja sobie obiecałem ze pierwszy spot poza krk to zawitam na Śląsk do kolegów moderatorów :>
  19. bo tu tak piknie Może kiedys sie zrobi spota na Wawelu (latem)
  20. To jeśli wprowadziłeś modyfikację to uwierz za ja pierwszy nie będę chciał oblookać wnętrza [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 22:55 _________________________________________________ No przyszedł drugi rycerz bronić zamek :polew:
  21. Murzynka A4ke jeszcze nie rezałem od środka, nie wiem jak to sie stało
  22. Cholercia, powiem Ci Murzyn ze nie wiedziałem ze masz, serio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.