Treść opublikowana przez PABLO
-
Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)
Ja tankuje na shellu 98 V-Power lub BP 98 Premium i jest wielka róznica w porównaniu np. z paliwem z carrefoura, niby maja najtansze ale porażka. A mój znajomy zawsze tankuje V-Power Racing bo twierdzi ze ma 100 oktanów i przybywa mu kucyków. Basta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=ZCYaw5tGYAs Pogadali
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Szykujemy dziś małą batalie w medala, jak cos to zapraszamy na serwer koło 22:30 - 23:00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No racja, dobra jest hala 3 lata temu ją wybudowali, ja nie miał bym nic przeciwko bo 5 metrów obok mnie [br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 14:50 _________________________________________________ My również witamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberku zaliczki juz wszystki poszły, przynajmniej od nas :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wstyd przed romanem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim. Wracamy do normalności. Przynajmniej na forum...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Składam wyrazy ubolewania Ja też przez to przechodziłem... ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez nadal jestem w szoku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
M jak menda stojąca przy warszawskiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o co chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
J jak jajcarze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poczytajcie sobie, chłop miażdzy http://biznes.onet.pl/1,12,11,39451939,107274379,4460851,0,forum2.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem robił testy na Pabla Aucie...... Kurw*a ja bym mu dał tylko ruszyć [br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________ Ale czy my sie juz poznalismy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja was wszystkich nie znam i próbuje was grzecznie poznać :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:09 _________________________________________________ jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? Ale jak myslisz chyba dasz mi okazję Cie poznać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
24 wiadomości, za co te grzechy Ładnie mnie ucięli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie nasz kolega Trzeniu???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOŚĆI kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa Pablo nie martw sie Ciebie nie zjedzą No jak trueogre zapoda sobie Anakonde to nikt na spota nie przyjedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOŚĆI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa ale zes dopier.dolił :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOŚĆI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim jestem PABLO GT z krk. Co prawda miałem nie dawno małą krakse ale postaram sie podbic do was na najbliższy spot jak wylecze A4ke. Diękuje za zrozumienie.
-
Ile tracimy na dojazdy do pracy-kalkulator
115zł Tylko paliwo. 144zł Czas + paliwo. Ale niedługo zapewne to się zmieni w większe koszta