Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Na trzeźwo było oglądane i się podobał Wczoraj byłem na "Bogowie" i potwierdzam, jeden z najlepszych polskich filmów jakie oglądałem 9/10! Film wciąga i nie wiem nawet kiedy zleciały te 2h.
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. nex a co z autem nie sprzedajesz go??
  6. Mendo teraz jeżdżę służbowym do pracy więc sklej
  7. Taki urok w rodzinie U nas powoli powstają parkingi z windą a na zachodzie czy w Japonii 10 lat temu były.
  8. No widzisz a mi z moją się podobał i było dużo śmiechu
  9. Jak masz dobrego kumpla mechanika który się zna na rzeczy od lat a nie pseudo znawce i wszystkie auta Ci ogarnia to na to samo wychodzi Ale niektórzy tak chcą oszczędzać że nawet nie pomaga że niemiec płakał jak sprzedawał
  10. nex cycu a co to ma do rzeczy że rozmawia jak ze mną czy z innym z forum?!? Ja bym się nie pierdzielił z tym tylko zlecił robotę dobremu mechanikowi i po sprawie.
  11. jebłem Gdzie nie popatrzę to ktoś znajomy startuje w wyborach Te wybory to jakiś cyrk Od nas z forum już widzę z 5-6 osób Powodzenia chłopaki!
  12. nex z tej okazji przyjedzie na spota
  13. Byłem wczoraj na tym Interstellar i dla mnie dobry film, choć d*py nie urywa 7+/10 co do ścieżki dźwiękowej to ktoś pisał ze mistrzostwo a wg. mnie za głośna i czasem nad wyraz pogrzebowa. W niektórych miejscach za bardzo dłużyła się akcja. Tak czy inaczej obowiązkowa pozycja dla osób które lubią te klimaty jak i filmy Nolana przy których nie można się nudzić )
  14. Pany jeśli ktoś szuka najwyższą półkę to jest fajna zabawka, w MM i podobnych sklepach po 2999zł. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296043-samsung-galaxy-note-4-pl-dystrybucja/
  15. Nikt. Jakby ktoś coś chciał to mam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296043-samsung-galaxy-note-4-pl-dystrybucja/
  16. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  17. Jak chcesz dziś to pisz do Radka bo chyba pozamykane wszystko nie wiem jak u niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.