Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. LG G3 jest bardzo dobrym sprzętem zwłaszcza, że już chodzi po 1500zł, na dzień dzisiejszy kupił bym G3 bo dopłacać prawie drugie tyle do N4 mija się z celem, taką kwotę wolałbym odłożyć np. na wakacje. Co do porównania, N4 stoi na wyższym poziomie niż G3, w końcu zrobili "szajsunga" która nie wygląda na plastikową zabawkę lecz na produkt premium który kosztuje kilka tys. Metalowa/aluminiowa ramka, nowa faktura, lepsze tworzywo sprawiają że w końcu samsung posłuchał ludzi ws. wykonania. Jak wziąłem moją S3 i N4 do ręki od razu człowiek zobaczył przepaść którą dzieli te telefony, nie tylko z wyglądu. Wreszcie TouchWiz nie jest przeładowany! Nie ma żadnych lagów!! Zainstalowane kilkadziesiąt aplikacji i nie dostrzegłem żadnego laga, płynność taka sama jak w iphone 6 a nawet wydawał się szybszy. G3 ustępuje N4 w wielu aspektach, przede wszystkim w ekranie, ona mają QHD ale czerń w N4 przebija każdy telefon który widziałem, jasność stoi na wysokim poziomie, w słońcu wszystko wyraźnie widać. Aparat ma optyczną stabilizację obrazu i to od razu widać przy robieniu zdjęć, większa średnica matrycy sprawiły że nareszcie zdjęcia w nocy są na bardzo wysokim poziomie, nie widziałem w żadnym telefonie tak dobrej jakości, gdzie w innych jest ziarnistość. Na większe testy jeszcze przyjdzie czas ale telefon mnie w tej chwili oczarował i co jak co ale czekam aż potanieje przynajmniej do 2000zł i poważnie się nad nim zastanowię. Prawdopodobnie kupię wersję z exydosem bo jak wiemy są 2 wersję u nas na rynku: N910C - Exynos N910F - Snapdragon
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. To chyba zmienili zdanie.
  8. http://lovekrakow.pl/aktualnosci/nowa-galeria-handlowa-trwaja-juz-pierwsze-prace_7270.html Widzieli???
  9. http://kontakt24.tvn24.pl/strzaly-w-krakowie-uslyszalam-huk,148247.html
  10. Nie. Pany chyba zmienię koma na wiosnę i będzie 3 lata jak używam S3 W tej chwili nr.1 dla mnie Note 4, bawiłem się nim chwilę w pracy i ma jebnięcie
  11. ramzes kiedy robimy spota na wąwozowej
  12. Kaufland otwarty więc punkt musi być przynajmniej na chwile otwarty Jak masz to dej opchnę
  13. Czytałem kiedyś o wadach i zaletach to taka skrzynia kosztuje ok 100 tys zł Dobrze że jest na gwarancji
  14. w ten pracujący pełny ruchu dzień Transit, kolega się wystraszył i nic już nie odpisał po Twojej odpowiedzi.. ;/
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. Jak zawsze w taki dzień http://www.sadistic.pl/imprezka-vt324084.htm Mają imprezkę. Ja pier..
  21. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.