Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko jak wrzucę na auto bo już dystanse 10 mm montuję na lato będąna takim ET jak chce i wtedy fota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis masz u mnie piwo A4 dostanie nowe koło na lato cena zdrowo zaniżona z wysyłką ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Moje fele 18 Dezenty za 1200 zeta do oddania
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek napewno pod RNS-D bo to było w tym samym aucie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek już mam zmieniarkę krycha miał w komplecie cena za***ista wiec wpłata i zmieniarka leci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko coś wymyślimy samo połączenie w liczniku to pestka jak będę jechał to kumpla po przyczepę pod moto to się zgadamy i się zobaczy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W tarnowie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja już nie wiem kurde co z tym zrobić niby wszystko OK ale dalej nie działa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za który tuner ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
już mnie zaczyna wqurwiać to RNS-D wczoraj jak skończyliśmy gadać to złapała 6 satelit trzymała pozycję a nadal nie śledziła ruchu i non stop jest OFF ROAD
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie przesiadam się z 205 na 225 i mam nadzieje po dzisiejszej rozmowie miec 235 a co do startowania do mnie to chyba muszę zacząć szukać kompletu sprzęgła bo niestety dwójka przy pełnym gazie zaczyna się ślizgać ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ---------- Jarek czy ta zmieniarka mi podejdzie do RNS VW AUDI SEAT SKODA ZMIENIARKA 6CD 1Z0 035 111 A (3043715953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
Jakby ktoś był zainteresowany to mam taki tuner TV do RNS-D z wtyczkami jakby cos to PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja po zmianie to tylko czuje uklad kierowniczy zeby mi auto slablo to nie zauwazylem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
RNS-D brak śledzenia NAVI , nie ukaktywnia TV
Witam Panowie mam taki problem wraz z kolegą klaczek84 zainstalowaliśmy w moim audi A4B6 nawigację RNS-D wszystkie wiązki zrobione według schematów (kolega klaczek84 wie co robi) i teraz mój pierwszy kejs dla was nawigacja widzi dostępnych 32 satelity łapie 6 wyznacza pozycję (po sygnale GALA mierzy odległość) na FISIE odlicza ładnie kilometry to końca trasy ale : a) cały czas mam komunikat OFF ROAD nie śledzi po trasie na ekranie głównym. I druga sprawa Tuner TV czy jest jakaś opcja na odblokowanie tego w RNSD bo wiązka działa na MFD w VW a na RNSD nie chce ruszyć czy jest w tej okrągłej wtyczce jakiś kabelek uaktywniający opcję TV ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No wiem ale Zemis mi dobrą aukcje podesłał i właśnie mają ET45 i co jeszcze laska mi dosłała resztę zdjęc bo koles za granicą i wyszło że jedna spawana ale nie dużo pojade jej po cenie i to ET45 scierpie nawet, Jarek a co do NAVI to złapała 8 satelit trzymała pozycję ale na zegarach dalej OFFROAD napisz mi gdzie ten kabelek muszę podpiąć z masą bo potrzebuję na przyszły tydzień NAVI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie czy na lopacie z a6 et45 bedzie u mnie siedzialo rowno z rantem czy tez sie schowa ? Moze kojarzycie czy ktos na takich parametrach jezdzi ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis w tarnowie przed 10 na ulicy krakowskiej kolega na klubowych ramkach z reklama Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przywieź go do polski pobijesz wszystkich
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Relacja biezaca ze spota Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis w krynicy na slotwinach kolo 10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
najpierw to spolszcze bo szybciej pójdzie niż nauka włoskiego a najwyżej jutro się tym pobawimy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam ale nie mam płytki narazie jutro poszukam żeby nagrać szukam co z tym GPS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to ją wywal z opisu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wiem wiem idę już spać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil weź zmieniarkę bo potrzebuję do RNSD
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kierrrra przyszla ale nie do konca jestem przekonany ze to b6 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2