Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. no wpadnij a3 tez powinno byc tez na 16 pod media sie zgadują
  2. co to już na żartach sie nie znasz, bedziesz jutro ?
  3. Crisu ty to już musisz z urzedu zpierdzielać Pogadamy jutro na ten temat, Ryba a ile to obszywanie ? i gdzie to chcesz robić ? ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Napewno podejdzie ja mam w A3 tą kiere od polówki.
  4. ryba ja mam z a3 kiere na zbyciu, co do obszycia dajesz ??
  5. a cholera wie przywieź jakiś sprzęt co ma USB 3.0 wtedy moment się przegra
  6. Dobra wezme dysk to sobie zgrasz, Tomasz bedziesz jutro ??
  7. Panowie a co z tym 6 maja w Krakowie wybiera się ktoś bo ja akurat mam wolne i z chęcią się wybiorę
  8. Wiem przecież jaja sobie robie
  9. Do Młodego, Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi
  10. Pewnie, że bede w niedziele i to w dodatku właśnie A3 a co do ich forum to totalna cisza ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:11 ---------- Młody pogadamy w niedziele o felach
  11. czaki a może do sącza wpadnijcie w niedziele na 16
  12. Ty klubowicz nie ten dział !!
  13. bajcy a nie chcesz moze moich 18 ?? z oponami na sezon jeszcze stykną ---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:35 ---------- bo ja sie na Młodego pisze na 19 ---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:36 ---------- A tak apropo chciałem się pochwalić dzień pracy i zderzak naprawiony kilk sprayów kilo szpachli kilo wkrętów i dziura przynajmniej nie razi
  14. bajcy ja mam 18'' i zawieszenie S-Line i nie narzekam na komfort w ogóle wiec pakuj 18'' i nie ma sie co zastanawiac
  15. siara znajdź mi zderzak do A3 najlepiej gdzies niedaleko
  16. LOKO łosiu dolej trochę płynu mi też zaczeła wyć za 1 razem nie bylo w ogóle płynu a później jak wyła to jej dolałem i tak jeszdzi do dzis
  17. zadzwoniłem po zderzak kolo mi mówi 800 zł z kompletny tylko że juz ktos po niego jedzie f*ck

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.