Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak zrobie sprzeglo to mozemy sie pobawic a narazie nie mam tego w planie a musze czyms jezdzic Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ty no już o tym pomyślałem jakiś alusek napewno wleci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
Yogi szukaj goscia o nicku matysaudi80 on na codzien siedzi w tym temacie moze Ci cos pomoze Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no w sumie jak nówka na CPN u mnie mam taka na wypożyczenie i jeździ się z nią za***iście fajnie się prowadzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiola W-600, 2010r. - otomoto.pl Jarek taką wypatrzyłem jade po nią w poniedziałek
-
[Małopolska] Widziany, widziana
songo no to ja byłem, zimno trochę było ledwo na oczy "paczyłem" i Cię nie widziałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu gdzie kurde blaszka moje ramki Wysyłane z mojego kalkulatora
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kup jako drugie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kupiłes ?
-
Strefa motocyklistów
Ja bym Ci proponowal honde cbr 600f3 dobry sprzet nie za slaby nie za.mocny taki w sam raz wybaczy sporo a i na drugi sezon Ci nie braknie jak bedziesz juz wiedzial jak sie nim posluzyc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przekładka i odpowiednie kabelki do wpięcia ale to ma każde auto tylko trzeba znaleźć jedynie co to kumpel robił mi zmianę softu bo miałem licznik z benzyny angola ale dla niego zmiana wsadu to codzienność zgrał obydwa i zrobił jeden dobry
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w A3 zmieniałem a co ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu jak bedziesz to wez.mi te ramki to od razu sobie zabiore
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja o 12 zmykam na moto jak bede wracal to podskocze jak sie wyrobie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
fajnie jakby była pogoda ja wpadnę CBR na zlocik
-
Strefa motocyklistów
Ten co widzisz na zdjeciu to jest wlasnie naxa mam go od dwoch lat to jest model FB z bluetooth ja jestem z niego zadowolony
-
Strefa motocyklistów
Nowy stary kask na ten sezon
-
Strefa motocyklistów
Miszka zeby Cie dobic napisze Ci ze jade w poniedzialek po Honde CBR 1000 RR SC59 z 2008
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
specjalnie mu z tej strony zrobiłem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mini spot wsb- Strefa motocyklistów
Dzis nareszcie udalo sie wyjechac ale po swiezym zakupie powychodzilo pare rzeczy do zmiany ale za to kask prawie gotowy czekam jeszcze na ciemna szybe i wrzuce zdjecie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek załóż mu coś na tą klapę bo taki łysy jest ,Adam ja miałem w A3 te letnie robione w świniarsku jak dla mnie było spoko- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Laskosz to byla 1,4 ale z nia zaczynalem zabawe w rezanie - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt