Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni
  2. dobra guma to podstawa najlepiej miętowa
  3. ale spokój, Seba chyba nie może się przebić do tej Łodzi
  4. " prawdziwy mężczyzna nie pije miodu, tylko żuje pszczoły "
  5. kiedy do łodzi :?: :?: :?: :?:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 12:24_________________________________________________kto jutro idzie do kina na "śniadanie do łóżka" ? Bałtyk g. 20, reflektuje ktoś :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  6. a wieczorkiem grill i łisky :naughty: ????
  7. ja z ekspresu z mleczkiem i miodzikiem a ty :?:
  8. jezdem chyba za dużo spania bo gorzej się czuję niż rano :kox: szybko
  9. :hi: he hej uć, krak, kato i reszta świata kurde o zgierzu zapomniałam seba nie wytrzeźwiał chyba jeszcze po wczorajszym pykaniu, że "mikołajki" nie widział ewentualnie dzisiaj jest jego pierwszy dzień na trzeźwo :polew: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 08:23_________________________________________________ dobra idę spać, bo na noc do pracuni
  10. mówisz i masz :good:
  11. a my właśnie po Testosteronie i po złotej gorzkiej a'propo: KIMI ? oglądałeś w końcu Testosteron??????????? jak chcesz to przywieziemy ci w niedziele. idziemy lulać Paaaaaaaaaaaa
  12. nadejdą dni że zaczniesz do siebie gadać albo tak jak Misiek siedzi sam na forum i pisze sam do siebie, sam sobie na swoje pytania odpowiada :polew:
  13. są tu i tacy co sami piszą, sami piją..... :gwizdanie:
  14. ej ludzie, gdzie jesteście :?: :?: :?:
  15. sobota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. ja również :> SOBOTA, godź 15-16, potem gdzieś do lokalku, a potem..... ktoś chętny do zgierza :?:
  17. Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał - jak by co to daj znać za drobną opłatą 99,00 zł - w promocji :wink4:
  18. albo naklejeczki :?: :?: :?:
  19. dobre nie ? :naughty: :naughty:
  20. jeżeli chodzi o dżentelmenów to znacie to powiedzenie: "nie ma wagonu do nie odczepienia.... jak będzie dżentelmen to się rozwiedzie"....
  21. noooooo, ocieka, wycieka, pręży się wszystko naraz
  22. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  23. noj masz
  24. Kimi, dobre masz poczucie humoru nie dołuj się, jest naprawdę :good:
  25. jeszcze dwie sztuki, jak była mała :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.