A co z fotkami drugiego Seby ?[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:04_________________________________________________hello to mój syneK, tzn; nasz MIŚKÓW :)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:05_________________________________________________też ma 6 lat i poszedł właśnie do szkoły
To dopiero będzie czad
Dla mnie 2, 3, 11,12 [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 09:50_________________________________________________idę na krótką drzemkę :gwizdanie:
http://www.postimage.org/image.php?v=PqcZum9
http://www.postimage.org/image.php?v=Pqc_LaJ
http://www.postimage.org/image.php?v=Pqc_7gr
To są moje typy, musiałam coś wybrać, ale bardzo dużo jest fajnych