Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Rzekłbym bardzo słabo Wysłane z s7 Edge
  2. To by było na tyle. Wysłane z s7 Edge
  3. Niesłusznie dostał drugą żółtą Edit. CR7 ponownie ze spalonego Wysłane z s7 Edge
  4. CR7 [emoji4] Edit. Ja prdl. Wysłane z s7 Edge
  5. Bayern mocno ciśnie Wysłane z s7 Edge
  6. Chelsea trochę pomogła bo grali bardzo słabo,Hazard niewidoczny,Pedro coś tam próbował ale...,Costa przypomniał sobie najgorsze nawyki.ManU zagrał dobry mecz i należała im się wygrana bez dwóch zdań.Chelsea jak tak dalej będzie grała to przegra majstra. Wysłane z s7 Edge
  7. Dobrze że ManU wygrali. Wysłane z s7 Edge
  8. W drugiej połowie się wzięli,siedli na helmutów ostro. Wysłane z s7 Edge
  9. Dziś to nikt do Królewskich nie pasuje,Benzema nic,CR7 to samo,Modrić niewidoczny,Bale w defensywie jedynie widoczny,Kross hmm... Edit. CR7 chyba czytał mój post Wysłane z s7 Edge
  10. Ale Real słabo gra to masakra. Wysłane z s7 Edge
  11. Owca jest fajny kolo Wysłane z s7 Edge Zawartość dodana 5 minutes later Ale fuks Wysłane z s7 Edge
  12. Nervosol popij browarem Wysłane z s7 Edge
  13. Lipa w hoooy Wysłane z s7 Edge
  14. Piękne zaczęli. Wysłane z s7 Edge
  15. Dziś wymiana oliwy oraz filtra. Edit. Wymiana tylnej wycieraczki od Fabii II Korekta w ustawieniu Edit. Wleciały dywaniki lato Oraz zestaw do wymiany łożysk,tulej itp. Edit. Nowe graty
  16. Lato.
  17. Dobry,szybki mecz.Kun zmarnował sporo sytuacji a Kevin mało widoczny.Choć mniej się spodziewałem po Monaco.
  18. Kiedy Guardiola?
  19. Niezłe buraki!!!
  20. Daj spokój,co pokazali w pierwszej połowie woła o pomstę...
  21. Zgadza się lecz te mecze pucharowe to w sumie szału nie ma. Liga Angielska i LM póki jest na Canal+ to nie psioczę,jeśli byłoby to również na Eleven to bym sobie odpuścił NC+
  22. Nie,interesuje mnie jedynie liga Angielska więc nie płacę dziadą dodatkowo.
  23. Pany,nie puszczajo dziś meczu Chel-ManU na Canal+? Edit. Dobra,już wiem.Lipa w chooy.Myślałem że to liga.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.