Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Rzekłbym bardzo słabo Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
To by było na tyle. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Niesłusznie dostał drugą żółtą Edit. CR7 ponownie ze spalonego Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
CR7 [emoji4] Edit. Ja prdl. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Bayern mocno ciśnie Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Chelsea trochę pomogła bo grali bardzo słabo,Hazard niewidoczny,Pedro coś tam próbował ale...,Costa przypomniał sobie najgorsze nawyki.ManU zagrał dobry mecz i należała im się wygrana bez dwóch zdań.Chelsea jak tak dalej będzie grała to przegra majstra. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Dobrze że ManU wygrali. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
W drugiej połowie się wzięli,siedli na helmutów ostro. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Dziś to nikt do Królewskich nie pasuje,Benzema nic,CR7 to samo,Modrić niewidoczny,Bale w defensywie jedynie widoczny,Kross hmm... Edit. CR7 chyba czytał mój post Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Ale Real słabo gra to masakra. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Owca jest fajny kolo Wysłane z s7 Edge Zawartość dodana 5 minutes later Ale fuks Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Nervosol popij browarem Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Lipa w hoooy Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Piękne zaczęli. Wysłane z s7 Edge
-
Seat Leon FR
Dziś wymiana oliwy oraz filtra. Edit. Wymiana tylnej wycieraczki od Fabii II Korekta w ustawieniu Edit. Wleciały dywaniki lato Oraz zestaw do wymiany łożysk,tulej itp. Edit. Nowe graty
- Seat Leon FR
-
Piłka nożna
Dobry,szybki mecz.Kun zmarnował sporo sytuacji a Kevin mało widoczny.Choć mniej się spodziewałem po Monaco.
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Kiedy Guardiola?- Piłka nożna
Niezłe buraki!!!- Piłka nożna
Daj spokój,co pokazali w pierwszej połowie woła o pomstę...- Piłka nożna
Zgadza się lecz te mecze pucharowe to w sumie szału nie ma. Liga Angielska i LM póki jest na Canal+ to nie psioczę,jeśli byłoby to również na Eleven to bym sobie odpuścił NC+- Piłka nożna
Nie,interesuje mnie jedynie liga Angielska więc nie płacę dziadą dodatkowo.- Piłka nożna
Pany,nie puszczajo dziś meczu Chel-ManU na Canal+? Edit. Dobra,już wiem.Lipa w chooy.Myślałem że to liga.- Strefa Śmiechu
- Piłka nożna