Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Czekamy na rewanż. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Dziś Chelsea, trzymamy kciuki za angielski futbol. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ehh,szkoda punktów. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nudny mecz póki co. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Liverpool się rozkręcił. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
W ostatniej akcji.
-
BMW e60 520i chudego.
Bardzo pozytywne,fajnie się jeździ i w miarę komfortowo. BTW zakodowałem sobie DRL. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Witaj.Auto mam od grudnia więc o jakichś tam awariach nie mogę póki co napisać nic.
-
Piłka nożna
No nie da się ukryć że teraz Zobaczymy jaki z Niego trenejro. Wysłane z Nexusa 6
-
Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
W sumie nie dawno kupywałeś auto to nie trzeba było od razu myśleć,a tak to porobiłeś wszystko i do sprzedania no i nie ukrywajmy że zaraz ludziska będą podejrzewać że coś z autem nie tak.Sam stałem przed takim dylematem i zdecydowałem się jednak na benzynę choć dieslem lepiej mi się śmiga. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ania będzie chciała do Hiszpanii,EPL nie ten klimat. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Lepiej nie bo pewnie jego kariera się zakończy,nie tacy w Realu się kończyli. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
No mam nadzieję że nie będzie chlał oliwy. Wysłane z Nexusa 6 @Edit. Doleciały świeczki. @Edit2 Świeczki ogarnięte.
-
BMW e60 520i chudego.
Jak coś to się odezwę. Zabrałem się za wymianę odmy.Kilka fotek. Wysłane z Nexusa 6 Moja http://youtu.be/NG3TDoBYifk Brata klekot http://youtu.be/NBHMSC8R2b8 Wysłane z Nexusa 6 Wymiana oliwy.Zakup oczywiście od kolegi z forum,@dzika.Pozdro. Czekam jeszcze na dotarcie świec NGK V Line 30 oraz czujnika położenia wałka rozrządu bo skapitulował. Wysłane z Nexusa 6
-
Skrajna. BMW F11
Ten działa. http://youtu.be/NG3TDoBYifk"]http://youtu.be/NG3TDoBYifk Wysłane z Nexusa 6
-
Skrajna. BMW F11
Nie ma co oglądać,klekot. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Pep już zarezerwowany Wysłane z Nexusa 6
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Lepiej raczej w czerni te ramki,co do lamp,hm jak Ci się podobają to OK jak dla mnie lekka wioska.Ale jak napisałem o gustach się nie dyskutuje. Wysłane z Nexusa 6
-
Jaki olej , czy robić płukankę?
OK,następnym razem zrobię płukankę przy zmianie oleju i napiszę czy coś się zmieniło na plus.Szkoda bo w sobotę zmieniałem oliwę ale w sumie będę miał porównanie. Wysłane z Nexusa 6
-
Inwestycja pieniędzy
Albo narkotyki,brudny interes ale za to czysty zysk. Wysłane z Nexusa 6
-
Jaki olej , czy robić płukankę?
Przerobiłem już z 10 aut,nigdy żadnej płukanki nie robiłem,wszystkie auta sprawowały się BDB zarówno klekoty jak i benzyna.Te brednie to chyba wymyślili producenci tych płukanek. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Pokozali Wysłane z Nexusa 6
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Ale masz śniegu.Autko super,czerwony jej bardzo pasuje. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Czekamy na zimę. Wysłane z Nexusa 6
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Czarny go zlał ładnie. Wysłane z Nexusa 6