Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Tak sobie myślałem że jednak ta Legia wejdzie do fazy grupowej,a tu O...
-
Piłka nożna
Ogólnie mecz O.K. jednak mało sytuacji podbramkowych,tak jak piszesz Chelsea trochę zachowawczo zagrała,a szkoda. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Teraz byle do niedzieli,dwa hity się szykują(oby nie kity)
-
Piłka nożna
Uuuu szkoda gadać.... Ale nic,dzisiaj mecz na szczycie.
-
Piłka nożna
Bardzo ładnie.
-
Piłka nożna
O której?Na jakim programie?
-
Pomoc z kodami błędów silnika.
Ten 18062 powraca.
-
Pomoc z kodami błędów silnika.
Panowie po podłączeniu vag-a wypluł mi 3 błędy w silniku.O co chodzi z tymi błędami?Od czego zacząć? 3 Faults Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent 18047 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1639 - 35-00 - Please Register/Activate 19586 - Shareware Version. To Decode all DTCs P3130 - 35-00 - Please Register/Activate Pacjent 1.9tdi arl 150ps.
-
Seat Leon TOP SPORT
Tak. ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Foto dodane.
-
Proszę o ocenę logów 1,9 AWX
Pompo wtryskiwacze grupa 13.
-
Seat Leon TOP SPORT
O spalaniu się dopiero wypowiem po jakimś tygodniu/dwóch bo teraz to trochę za mało pojeździłem żeby coś pisać,a nie ukrywam że ostro mu daję w palnik.
-
Seat Leon TOP SPORT
Nie,nie,na razie nacieszę się serią,później może się zdecyduje,zobaczymy.
-
Seat Leon TOP SPORT
Foty porobię jutro za dnia,powiem że te 150 kucy czuć,po przesiadce z Vectry C po prostu za każdym razem jak z niego wysiadam to z bananem na twarzy.
-
Seat Leon TOP SPORT
Witam,i przedstawiam mój nowy nabytek.Seat Leon 1.9TDI 150PS,ARL.Co tu dużo pisać fajnie się śmiga.Jestem zaskoczony pozytywnie jaką ma moc takie maleństwo.Właśnie wymieniłem oliwę,oczywiście na MOTUL 505.01 5W40 od kolegi z forum.Zdjęcia kiepskiej jakości bo już szarówka,a robiłem telefonem.Porobię zdjęć lepszej jakości to wstawię. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Strefa Śmiechu
http://img.wiocha.pl/images/8/5/853b32021f210cdbdfa4279b71f570f0.jpg
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
- Piłka nożna
van persie and co teasing kids and showing off their skills - YouTube- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
No ba.Idę w SLI z 660- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Zmiana wentylatorów na chłodnicy na Be Quiet Silent Wings 2 i wreszcie jest cisza. Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- z77a g43? g45? gd55? gd65?- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A co się stało z 690 o której była mowa na stronie 2 tego tematu?- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A z czego przesiadka?- Piłka nożna
Szkoda gadać.- Piłka nożna
Ciekaw jestem jak im będzie szło z nowym trenerem.- Piłka nożna
Dużo nie brakowało hmm,szkoda.Dobry mecz.- Piłka nożna
"mur w składzie z Robertem" Real ładnie ciśnie,oby tak dalej.Dobry mecz.- Piłka nożna
No fryce zagrali dobry mecz,jeszcze jak jutro drugie fryce wygrają to się chyba wyhuśtam.Nie lubię Frycków. - Piłka nożna