Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Tak sobie myślałem że jednak ta Legia wejdzie do fazy grupowej,a tu O...
  2. Ogólnie mecz O.K. jednak mało sytuacji podbramkowych,tak jak piszesz Chelsea trochę zachowawczo zagrała,a szkoda. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Teraz byle do niedzieli,dwa hity się szykują(oby nie kity)
  3. Uuuu szkoda gadać.... Ale nic,dzisiaj mecz na szczycie.
  4. Bardzo ładnie.
  5. O której?Na jakim programie?
  6. Panowie po podłączeniu vag-a wypluł mi 3 błędy w silniku.O co chodzi z tymi błędami?Od czego zacząć? 3 Faults Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent 18047 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1639 - 35-00 - Please Register/Activate 19586 - Shareware Version. To Decode all DTCs P3130 - 35-00 - Please Register/Activate Pacjent 1.9tdi arl 150ps.
  7. Tak. ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Foto dodane.
  8. O spalaniu się dopiero wypowiem po jakimś tygodniu/dwóch bo teraz to trochę za mało pojeździłem żeby coś pisać,a nie ukrywam że ostro mu daję w palnik.
  9. Nie,nie,na razie nacieszę się serią,później może się zdecyduje,zobaczymy.
  10. Foty porobię jutro za dnia,powiem że te 150 kucy czuć,po przesiadce z Vectry C po prostu za każdym razem jak z niego wysiadam to z bananem na twarzy.
  11. Witam,i przedstawiam mój nowy nabytek.Seat Leon 1.9TDI 150PS,ARL.Co tu dużo pisać fajnie się śmiga.Jestem zaskoczony pozytywnie jaką ma moc takie maleństwo.Właśnie wymieniłem oliwę,oczywiście na MOTUL 505.01 5W40 od kolegi z forum.Zdjęcia kiepskiej jakości bo już szarówka,a robiłem telefonem.Porobię zdjęć lepszej jakości to wstawię. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  12. http://img.wiocha.pl/images/8/5/853b32021f210cdbdfa4279b71f570f0.jpg
  13. van persie and co teasing kids and showing off their skills - YouTube
  14. Zmiana wentylatorów na chłodnicy na Be Quiet Silent Wings 2 i wreszcie jest cisza. Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- z77a g43? g45? gd55? gd65?
  15. A co się stało z 690 o której była mowa na stronie 2 tego tematu?
  16. Szkoda gadać.
  17. Ciekaw jestem jak im będzie szło z nowym trenerem.
  18. Dużo nie brakowało hmm,szkoda.Dobry mecz.
  19. "mur w składzie z Robertem" Real ładnie ciśnie,oby tak dalej.Dobry mecz.
  20. No fryce zagrali dobry mecz,jeszcze jak jutro drugie fryce wygrają to się chyba wyhuśtam.Nie lubię Frycków.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.