Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Zrób test w 3DMark 11 i wtedy się zobaczy możliwości,a tak to... ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- misqkrk i7 3770k dobry wybór,tylko proponował bym zrobić to co ja ze swoim 3570k czyli wymienić pastę po IHS.I jest chłód i lepsze możliwości OC.
  2. Ciebie może nie ale jak widać innych tak. ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- A jesteś pewny że te nowe procesory będą takie wspaniałe?Pewnie okaże się że będzie kupa jak to było z IV.Co do tego chłodzenia co mu polecasz h100i to jest jeszcze większa kupa,to chłodzenie jest według Ciebie ciche?To co wybrał jest jak najbardziej O.K. i tyle.Co prawda wybrał bym i7 2700K lecz ten i5 jest tak samo spoko.
  3. No ładnie.Wczoraj zamontowałem u siebie na 3570K Noctue nh-d14 nie myślałeś nad tym coolerem?Choć do SB by i Fortis he1225 lub Macho hr-02 wystarczył. Druga sprawa zakup gtx680 bardzo nie opłacalny wybór,hd7970 powiedzmy od Sapphire tak samo wydajny lub lepszy a cena mniejsza i to sporo.
  4. To pochwal się co tam kupiłeś.
  5. Army Of Two The 40 Day
  6. Dokładnie kwestia przyzwyczajenia.
  7. No popyka się tyko żeby piec wytrzymał.
  8. Pojedynczo sprzedawaj,łatwiej komuś wyłożyć powiedzmy 100zł za jedną niż 1000zł za dziesięć.Tylko pojedynczo.
  9. po co Ci kinect stary byku
  10. ja to uważam że ołówek to zwykły pajac jest i tyle w temacie
  11. a ja ściągam
  12. Uploaded with ImageShack.us
  13. Oficjalnie: Roberto Di Matteo zwolniony z Chelsea • Transfery.info
  14. Pegasus ale to był hicior pamiętam jeszcze do podstawówki chodziłem
  15. no grubo teraz możesz oczekiwać na gry przez jakieś dwa/trzy latka bez obawy
  16. Jaki masz wynik w 3DMarku11 na tym sprzęcie?
  17. no i po walce idę spać narty
  18. na cyfra+ kanał 304 walka za free,N 246,POLSAT 248
  19. Amazing Goal Ronaldinho Gaúcho, Atletico-MG 6X0 Figueirense - Brasileir
  20. czerwień dla Torresa po raz kolejny sędzia wypaczył wynik.Liga NHL się kłania.
  21. w Origin 17gb
  22. ja tam już pobieram nowego Medala pogra się.
  23. PABLO na spacer bo ładna pogoda a nie siedzisz tylko przy Xboxie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.