Treść opublikowana przez chudy13101980
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zrób test w 3DMark 11 i wtedy się zobaczy możliwości,a tak to... ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- misqkrk i7 3770k dobry wybór,tylko proponował bym zrobić to co ja ze swoim 3570k czyli wymienić pastę po IHS.I jest chłód i lepsze możliwości OC.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ciebie może nie ale jak widać innych tak. ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- A jesteś pewny że te nowe procesory będą takie wspaniałe?Pewnie okaże się że będzie kupa jak to było z IV.Co do tego chłodzenia co mu polecasz h100i to jest jeszcze większa kupa,to chłodzenie jest według Ciebie ciche?To co wybrał jest jak najbardziej O.K. i tyle.Co prawda wybrał bym i7 2700K lecz ten i5 jest tak samo spoko.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ładnie.Wczoraj zamontowałem u siebie na 3570K Noctue nh-d14 nie myślałeś nad tym coolerem?Choć do SB by i Fortis he1225 lub Macho hr-02 wystarczył. Druga sprawa zakup gtx680 bardzo nie opłacalny wybór,hd7970 powiedzmy od Sapphire tak samo wydajny lub lepszy a cena mniejsza i to sporo.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To pochwal się co tam kupiłeś.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Army Of Two The 40 Day
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dokładnie kwestia przyzwyczajenia.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No popyka się tyko żeby piec wytrzymał.
-
Strefa Śmiechu
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pojedynczo sprzedawaj,łatwiej komuś wyłożyć powiedzmy 100zł za jedną niż 1000zł za dziesięć.Tylko pojedynczo.- Po Audi BMW e91 navi prof ++ 155km i kawasaki VN750
ze 30 kucy więcej- W co kto gra (X360 & PS3) ?
po co Ci kinect stary byku- Piłka nożna
ja to uważam że ołówek to zwykły pajac jest i tyle w temacie- W co kto gra (X360 & PS3) ?
a ja ściągam- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Uploaded with ImageShack.us- Piłka nożna
Oficjalnie: Roberto Di Matteo zwolniony z Chelsea • Transfery.info- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pegasus ale to był hicior pamiętam jeszcze do podstawówki chodziłem- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no grubo teraz możesz oczekiwać na gry przez jakieś dwa/trzy latka bez obawy- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jaki masz wynik w 3DMarku11 na tym sprzęcie?- Spociki Łódzkie
no i po walce idę spać narty- Spociki Łódzkie
na cyfra+ kanał 304 walka za free,N 246,POLSAT 248- Piłka nożna
Amazing Goal Ronaldinho Gaúcho, Atletico-MG 6X0 Figueirense - Brasileir- Piłka nożna
czerwień dla Torresa po raz kolejny sędzia wypaczył wynik.Liga NHL się kłania.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
w Origin 17gb- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tam już pobieram nowego Medala pogra się.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
PABLO na spacer bo ładna pogoda a nie siedzisz tylko przy Xboxie - W co kto gra (X360 & PS3) ?