Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Pewnie jak w każdym Maxie
  2. przyznać się kto to?
  3. 6-6,5 koło komina
  4. ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------
  5. 2.0 podobno słabiutki tak słyszałem
  6. pech dziś byłem na geometrii po zmianie kół na lato 17' i się okazało że dolny wahacz do wymiany zakupiłem tego MS i zobaczymy ile wytrzyma
  7. cóż ze swojego doświadczenia mogę napisać że auto użytkuję prawie dwa lata(przyjechało z Niemiec)i zawieszenia jeszcze nie dotykałem
  8. w sumi jak jakis czas temu sprzedawałem swojego lapka to tak samo mi ten gość z Nigerii przysyłał maila że chce kupić
  9. tylko 1.9 tdi
  10. obstawiłeś wygraną Chelsey a w regulaminowym czasie był remis i to tyle sam kiedyś obstawiałem na bwin ale dałem sobie z tym siana. ---------- Post dopisany at 06:31 ---------- Poprzedni post napisany at 06:31 ---------- obstawiłeś wygraną Chelsey a w regulaminowym czasie był remis i to tyle sam kiedyś obstawiałem na bwin ale dałem sobie z tym siana. ---------- Post dopisany at 06:32 ---------- Poprzedni post napisany at 06:31 ---------- i czemu do ku----y nę-----dzy mi zawsze dwa posty wysyła? ---------- Post dopisany at 06:32 ---------- Poprzedni post napisany at 06:32 ---------- i czemu do ku----y nę-----dzy mi zawsze dwa posty wysyła?
  11. Chelsea pokazuje charakter oby wygrali Drogba ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- i wygrali ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- i wygrali
  12. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MXeStKZZFgo
  13. to i ja cóś wstawię Uploaded with ImageShack.us
  14. dziękuję za wspólne kibicowanie
  15. dobre ku-----wa ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- dobre ku-----wa
  16. http://www.ea.com/pl/crysis3/videos/ba0a9504a68e6310VgnVCM1000001065140aRCRD
  17. e to spoko swoją drogą tego twojego 590 by na pewno ktoś przytulił z forum a tak to ------
  18. a nie miałeś 590 chyba coś mi się porąbało ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------
  19. insane_Infinity wyszedł GTX690 prawie 5 koła kosztuje
  20. TERRY co wyprawia
  21. szturm AEK-971 jak dla mnie bezbłędny, technik SG 553, wsparcie SAJGA 12K (tutaj czekam na USAS-12 już niebawem) ,zwiad M39 EMR, i do każdej klasy M 1911
  22. na tą Śląsk ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- i tak zostaje. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- i tak zostaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.