Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. właśnie jedynie co mnie martwi to ten przedni spoiler jest baaaardzo nisko
  2. no to jeszcze muszę koguta zakupić i jakąś odznakę na alledrogo ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- no faktycznie teraz skojarzyłem.
  3. pewnie takie samo ma uczucie vectra 3.2 jak Ciebie wyprzedza ale nie o tym temat ciężki.
  4. no gałkę zmienię,polift hm dużo droższy generalnie mi się ta podoba a nie chciałem dokładać tak jak pisałem auto przejściowe w oczekiwaniu na b7 wtedy się dołoży.
  5. chudy13101980 opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam.Nowy nabytek vectra c gts 1.8 125ps oczywiście zagazowana.Ogólnie chodziło mi o auto nie bite i znalazłem.Odpuściłem diesla ponieważ rocznie nie zrobię więcej jak 7-8 tysięcy.A vectra mi się podoba.Następne będzie b7 bo przesiadać się z b6 na b7 to dla mnie nieporozumienie,a tak pośmiga się ze dwa lata to się trochę odzwyczaję od wnętrza b6/b7.Kilka fotek. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  6. czyli awaryjność tych silników może być ta sama?
  7. Panowie jak w temacie golfa mam na oku tylko silnik 2.0 tdi.I tu pytanie to te same motory co w audi?
  8. pierwsze trofeum jest
  9. to ps3 przez neta,a ixa możesz spiracić.
  10. a miałem coś miłego napisać na temat furki a tu sprzedane. fajna
  11. k**wa ludzie nawet Mourinho by nic nie zdziałał z naszymi burakami więc po co ta spinka.Szkoda pisać na ten temat.
  12. no ta cała walka w zwarciu szału nie robi
  13. Większość i to duża forumowiczów nie widziałem przez cały sezon czy to ligi angielskiej czy hiszpańskiej a teraz co tacy fachowcy się znaleźli?I kibice sezonowi?Ciebie kolego badboy to widzę od czasu euro.Nie jestem fachowcem i w sumie się nie udzielam bo mam w----ne na to całe euro.
  14. Panowie niedługo mecz to się wyjaśni kto wygra nie ma się co spierać kto się zna a kto nie.
  15. dobrze FRYCOM do domu niech jadą
  16. i jak ta Walka w Zwarciu pyka ktoś?
  17. następny ku----wa FRAJER
  18. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------
  19. no Maxa zakupiłem na PC trochę pograłem niezła jest teraz czekam na radka 7970 i się będzie działo
  20. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- [/color] zobacz sobie potencjał Holandii a Polski.
  21. he he dobre SMUDA CZYNI CUDA DOBRE KU---WA
  22. e co to za awantury po nocach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.