Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Vectra C GTS
właśnie jedynie co mnie martwi to ten przedni spoiler jest baaaardzo nisko
-
Vectra C GTS
no to jeszcze muszę koguta zakupić i jakąś odznakę na alledrogo ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- no faktycznie teraz skojarzyłem.
-
Vectra C GTS
pewnie takie samo ma uczucie vectra 3.2 jak Ciebie wyprzedza ale nie o tym temat ciężki.
-
Vectra C GTS
no gałkę zmienię,polift hm dużo droższy generalnie mi się ta podoba a nie chciałem dokładać tak jak pisałem auto przejściowe w oczekiwaniu na b7 wtedy się dołoży.
-
Vectra C GTS
Witam.Nowy nabytek vectra c gts 1.8 125ps oczywiście zagazowana.Ogólnie chodziło mi o auto nie bite i znalazłem.Odpuściłem diesla ponieważ rocznie nie zrobię więcej jak 7-8 tysięcy.A vectra mi się podoba.Następne będzie b7 bo przesiadać się z b6 na b7 to dla mnie nieporozumienie,a tak pośmiga się ze dwa lata to się trochę odzwyczaję od wnętrza b6/b7.Kilka fotek. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
2.0 tdi czy ten sam jest w GolfieV co w audi
o.k. dzięki pany
-
2.0 tdi czy ten sam jest w GolfieV co w audi
czyli awaryjność tych silników może być ta sama?
-
2.0 tdi czy ten sam jest w GolfieV co w audi
Panowie jak w temacie golfa mam na oku tylko silnik 2.0 tdi.I tu pytanie to te same motory co w audi?
-
Piłka nożna
pierwsze trofeum jest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to ps3 przez neta,a ixa możesz spiracić.
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
a miałem coś miłego napisać na temat furki a tu sprzedane. fajna
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
k**wa ludzie nawet Mourinho by nic nie zdziałał z naszymi burakami więc po co ta spinka.Szkoda pisać na ten temat.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no ta cała walka w zwarciu szału nie robi- Piłka nożna
Większość i to duża forumowiczów nie widziałem przez cały sezon czy to ligi angielskiej czy hiszpańskiej a teraz co tacy fachowcy się znaleźli?I kibice sezonowi?Ciebie kolego badboy to widzę od czasu euro.Nie jestem fachowcem i w sumie się nie udzielam bo mam w----ne na to całe euro.- Piłka nożna
Panowie niedługo mecz to się wyjaśni kto wygra nie ma się co spierać kto się zna a kto nie.- Piłka nożna
dobrze FRYCOM do domu niech jadą- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
i jak ta Walka w Zwarciu pyka ktoś?- Piłka nożna
następny ku----wa FRAJER- Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no Maxa zakupiłem na PC trochę pograłem niezła jest teraz czekam na radka 7970 i się będzie działo- Piłka nożna
---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- [/color] zobacz sobie potencjał Holandii a Polski.- Piłka nożna
he he dobre SMUDA CZYNI CUDA DOBRE KU---WA- Piłka nożna
e co to za awantury po nocach- W co kto gra (X360 & PS3) ?
- Piłka nożna