Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. no spoko to do zobaczenia za tydzień
  2. MAMY MISTRZA
  3. zawsze to jakaś odskocznia od BT3 będzie na rozluźnienie
  4. miałem ten sprzęt z sześć lat temu ku---wa ile ja na niego kasy straciłem
  5. ze swojej strony mogę powiedzieć że myślałem że Boruc pojedzie a tu Fabiański co grzeje ławę w Arsenalu i jakiś Tytoń w sumie to go nie znam.
  6. cóż tu sądzić osądzimy po EURO
  7. dwa dni temu pobrałem Sniper Elite V2 nieźle się nawet zapowiada.
  8. co tak cicho ostatnimi czasy podrzucę cuś http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/30544778/1/230334238/
  9. Nie no oczywiśvie do Juve podobnie jak do Milanu, M.Utd, Barcy czy Realu pieniądze na transfery spadają z nieba a jak już kupują piłkarzy to za czapke gruszek bo przecież głównie to z młodzieży składy budują... A jak już jakiś klub nie ma kasy to ma jej nie mieć bo inny ma i już. Nie może przyjść jeden bardzo bogaty gość z kasą i sponsorować tylko musi być kilkunastu małych sponsorów i jakoś to będzie... W Polsce takie kluby jak Craxa Filipiaka, Śląsk Polsatu, Wisła Cupiała, Polonia Wojciechowskiego, Legia TVNu, Zawisza Osucha też są bee ? A może w klubach o których piszesz nie ma wielkich tradycji piłkarskich i przyrównujesz ich do zabawek bogatych ludzi jak u Nas Nieciecza ( chociaż w tym przypadku to za***ista reklama dla firmy bruk-bet jest )... Kompletnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania... ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Nie no oczywiśvie do Juve podobnie jak do Milanu, M.Utd, Barcy czy Realu pieniądze na transfery spadają z nieba a jak już kupują piłkarzy to za czapke gruszek bo przecież głównie to z młodzieży składy budują... A jak już jakiś klub nie ma kasy to ma jej nie mieć bo inny ma i już. Nie może przyjść jeden bardzo bogaty gość z kasą i sponsorować tylko musi być kilkunastu małych sponsorów i jakoś to będzie... W Polsce takie kluby jak Craxa Filipiaka, Śląsk Polsatu, Wisła Cupiała, Polonia Wojciechowskiego, Legia TVNu, Zawisza Osucha też są bee ? A może w klubach o których piszesz nie ma wielkich tradycji piłkarskich i przyrównujesz ich do zabawek bogatych ludzi jak u Nas Nieciecza ( chociaż w tym przypadku to za***ista reklama dla firmy bruk-bet jest )... Kompletnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania...
  10. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------
  11. http://transfery.info/51865,oficjalnie-guardiola-odchodzi-z-barcelony
  12. to od 6 roku życia kibic jesteś
  13. Real 2-0 dobrze fryckom CR7 druga brameczka
  14. Real awansuje
  15. Barca się kończy i ch--j z nimi szacun dla Chlsea
  16. Szacun dla Chalsea grali w dziesiątkę i bez najlepszych stoperów.
  17. odszczekuje hau hau
  18. po meczu oczekiwałem czegoś więcej od Chalsea
  19. Na własne życzenie to jedynie morze przegrać City mistrza a nie ManU bo tyle czasu być na pierwszym miejscu a później zburaczyć parę meczów to dopiero poracha
  20. Everton pokazał charakter
  21. mało coś kibiców Barcy ogląda mecz
  22. pięknie
  23. Dobry mecz rewanż zapowiada się ciekawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.