Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Uploaded with ImageShack.us
  2. no Holendrzy pokazali,a co do Polski bardziej Portugalii liczyłem na więcej a tak
  3. ale Jeleń zmarnował sytuacje.
  4. kogo
  5. jak tam obstawiacie dzisiejszy mecz?
  6. Wchodzisz w dany temat i nad nim w czarnym pasku jest NARZĘDZIA WĄTKU klikasz i dodajesz do subskrypcji później masz go w szybkim starcie opisane jest w BLOGU Nowe Forum Moje Uwagi tak samo miałem z tym problem
  7. http://a4-klub.pl/vb/faq.php?faq=vb3..._subscriptions
  8. nie ma musisz dodać sobie dany wątek do subskrypcji.
  9. o Battlefieldzie jest
  10. muszę się za nowym rozejrzeć niestety.Dzięki za pomoc.
  11. Panowie po naładowaniu akumulatora i cieplejszych dniach błąd się nie pojawia,wina akumulatora.
  12. ale jak City odpadło z ligi mistrzów to nic przez tydzień nie napisałeś coś tam napisałem z drugiej strony wolałbym żeby odpadli z ligi europy bo to nie jest w tym momencie najważniejsze liczy się liga,a w następnym sezonie po wzmocnieniach liga mistrzów.
  13. nieźle wczoraj City zlało Porto
  14. http://www.youtube.com/watch?v=n6TGL2VyBX0&feature=player_embedded#!
  15. chudy13101980 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    a jaką przewidujesz cenę za to cacko
  16. Masz PC to sobie możesz kupić słuchawki i osobno mieć MiC. Jeśli do PS3 to opłaca się słuchawki z mikrofonem - niestety sensowne to cena ok. 500zł. Z tego co pamiętam to już chyba miałeś kupić słuchawki ? Pół roku temu gdzieś. Jeszcze nie wybrałeś ? a na pleja chyba chcesz kupić ok.
  17. PABLO uruchomiłeś grę że szukasz słuchawek?
  18. no nie mi się zawieszała i ALT+ctrl+del i wyłączałem grę po zmianie sterów wszystko O.K.Morze spróbuj wyłączyć kartę dźwiękową w biosie i zobaczysz co się będzie działo jak będzie O.K to kupić inną kartę dźwiękową i już.A co do podkręcania to morze ona jest fabrycznie podkręcona?to zjedź zegary do oryginalnego referenta.
  19. Miałeś po OC?Morze trzeba było trochę zjechać zegarami.Sterowniki tak samo trzeba było zamienić na inne na jakieś beta,ja po zmianie grałem teraz z półtory godziny i zero problemów ani razu mnie nie wyrzuciło z serwera.Pytam o OC bo miałem gtx 550TI podkręconą to tak samo mnie z serwera wyrzucało,i karta poszła na gwarancję a zakupiłem 570 i nie żałuje już nie chodzi o tego Battlefielda ale w CRYSIS 2 bajka.
  20. no dziki twardy jest
  21. ze dwa tygodnie to Cie na żaden serwer nie wpuszczą
  22. po paru minutach gra mi się zawieszała dopiero po zmianie sterów na 285.38 beta grałem trochę i wszystko hula,ale wyczytałem w necie że to pomaga przy GTX-ie 570 jak jest z innymi kartami to nie wiem.
  23. zrobiłem wina była w sterowniku karty graficznej ale co się na wku----łem to moje bez sensu tyle kasy się wydaje na grafikę i trzeba kombinować żal.
  24. a mi dzisiaj sciągło jakąś aktualizacje i zawiesza mi się pisze że program przestał działać w singlu chodzi.Kupiłem nową kartę myśle popykam a tu lipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.