Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Strefa Śmiechu
Uploaded with ImageShack.us
-
Piłka nożna
no Holendrzy pokazali,a co do Polski bardziej Portugalii liczyłem na więcej a tak
-
Piłka nożna
ale Jeleń zmarnował sytuacje.
-
Piłka nożna
kogo
-
Piłka nożna
jak tam obstawiacie dzisiejszy mecz?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Wchodzisz w dany temat i nad nim w czarnym pasku jest NARZĘDZIA WĄTKU klikasz i dodajesz do subskrypcji później masz go w szybkim starcie opisane jest w BLOGU Nowe Forum Moje Uwagi tak samo miałem z tym problem- Spociki Łódzkie
http://a4-klub.pl/vb/faq.php?faq=vb3..._subscriptions- Spociki Łódzkie
nie ma musisz dodać sobie dany wątek do subskrypcji.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
o Battlefieldzie jest- [B6 AWX] Błąd na FIS-ie
muszę się za nowym rozejrzeć niestety.Dzięki za pomoc.- [B6 AWX] Błąd na FIS-ie
Panowie po naładowaniu akumulatora i cieplejszych dniach błąd się nie pojawia,wina akumulatora.- Piłka nożna
ale jak City odpadło z ligi mistrzów to nic przez tydzień nie napisałeś coś tam napisałem z drugiej strony wolałbym żeby odpadli z ligi europy bo to nie jest w tym momencie najważniejsze liczy się liga,a w następnym sezonie po wzmocnieniach liga mistrzów.- Piłka nożna
nieźle wczoraj City zlało Porto- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=n6TGL2VyBX0&feature=player_embedded#!- Wąskie e30
a jaką przewidujesz cenę za to cacko- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Masz PC to sobie możesz kupić słuchawki i osobno mieć MiC. Jeśli do PS3 to opłaca się słuchawki z mikrofonem - niestety sensowne to cena ok. 500zł. Z tego co pamiętam to już chyba miałeś kupić słuchawki ? Pół roku temu gdzieś. Jeszcze nie wybrałeś ? a na pleja chyba chcesz kupić ok.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
PABLO uruchomiłeś grę że szukasz słuchawek?- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no nie mi się zawieszała i ALT+ctrl+del i wyłączałem grę po zmianie sterów wszystko O.K.Morze spróbuj wyłączyć kartę dźwiękową w biosie i zobaczysz co się będzie działo jak będzie O.K to kupić inną kartę dźwiękową i już.A co do podkręcania to morze ona jest fabrycznie podkręcona?to zjedź zegary do oryginalnego referenta.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Miałeś po OC?Morze trzeba było trochę zjechać zegarami.Sterowniki tak samo trzeba było zamienić na inne na jakieś beta,ja po zmianie grałem teraz z półtory godziny i zero problemów ani razu mnie nie wyrzuciło z serwera.Pytam o OC bo miałem gtx 550TI podkręconą to tak samo mnie z serwera wyrzucało,i karta poszła na gwarancję a zakupiłem 570 i nie żałuje już nie chodzi o tego Battlefielda ale w CRYSIS 2 bajka.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no dziki twardy jest- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ze dwa tygodnie to Cie na żaden serwer nie wpuszczą- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
po paru minutach gra mi się zawieszała dopiero po zmianie sterów na 285.38 beta grałem trochę i wszystko hula,ale wyczytałem w necie że to pomaga przy GTX-ie 570 jak jest z innymi kartami to nie wiem.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
zrobiłem wina była w sterowniku karty graficznej ale co się na wku----łem to moje bez sensu tyle kasy się wydaje na grafikę i trzeba kombinować żal.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a mi dzisiaj sciągło jakąś aktualizacje i zawiesza mi się pisze że program przestał działać w singlu chodzi.Kupiłem nową kartę myśle popykam a tu lipa - Spociki Łódzkie