Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
chodzi mi jak w tym routerze odblokować port dla PS3
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
w fifie z niektórymi przeciwnikami jak miałem NBA2K10 to wo gule nie mogłem grać przez neta [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 14:46_________________________________________________ No dobra, ale apropo czego to ? :gwizdanie: lagów
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
i nie chodzi o to czy masz 3,6,czy 10 mega muszą być pingi niskie a mój ping 40
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ale chodzi o ten UPnP co z nim jest nie tak?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
nie łącze mam 3 mega nie wiem dlaczego tak pokazało
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pany a ja mam router TP-LINK i jak robię test łącza na PS3 to jest coś takiego(zdjęcie)czasami nie mogę się połączyć z innym graczem może ktoś się orientuje jak skonfigurować ten router coby to było O.K. Uploaded with ImageShack.us[/url]
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
to sobie odpuszczę chyba na razie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
;(
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pany na PS3 jest jakiś kod coby w multi grać bo używki są już w miarę tanie? [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:56_________________________________________________nooooooooo boooooooooo jest okazja
-
Piłka nożna
a co ten cały Neymar taki dobry jest,pokazał ostatnio w meczu że o mistrzostwach świata nie wspomnę a podniecają się jakby c**j wie co to nie on
-
[ALL] Brak wskazania : " Sygnalizacja o otwarciu drzwi lub pokrywy bagażnika FIS "
to problem chyba rozwiązany
-
Ludzie z A4 w ARMII
Jesień 2000 Lotnictwo Marynarki Wojennej w Darłowie JW 1880 :>
-
Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
:th:
-
[ALL] Brak wskazania : " Sygnalizacja o otwarciu drzwi lub pokrywy bagażnika FIS "
no raczej coś jest nie tak podłącz pod komputer
-
[ALL] Jakie jest ET w tym modelu felgi ?
musi Ci sprawdzić bo tak to lipa :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN
ładna jest
-
[B6 AWX] Poduszki silnika
właśnie to ile tych poduszek jest razem?
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
- Piłka nożna
City- Piłka nożna
nieźle grają Santos praktycznie poza grą- [B6 AWX] EGR wymiana
musisz sprawdzić korekty na pompo wtryskach.Czytam trochę twoje posty i auto masz nie długo można powiedzieć że za okazyjną cenę nabyłeś i teraz wszystko wychodzi.Masz silnik AWX ze skrzynią 6-cio biegową a to już jest bardzo dziwne bo w AWX były tylko 5-cio biegowe.Przed zakupem trzeba było się zarejestrować na forum i popytać koledzy by Ci coś doradzili,a tak to d--a.Korekty sprawdzisz VAG-iem- [B6 AWX] EGR wymiana
może jakaś nieszczelność jest,nie wiem paliwo się cofa?- Piłka nożna
ale Chelsea dała ciała :gwizdanie:- [B6 AWX] EGR wymiana
ok będziemy w kontakcie. - Piłka nożna