Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. w MW3 widzisz chociaż kto do Ciebie strzela
  2. Witam pograłem trochę w multi i jest nieźle troszkę mogłyby być większe mapy ale.W singlu tak samo nie kulawa co prawda przeszedłem dwie misje ale fajnie się gra.Jak dla MNIE lepsza od Battlefielda (nie chodzi mi o grafikę bo MW3 ma dość niskie wymagania).Dobra giera.
  3. Pograłem trochę w singla i zapowiada się bajkowo nie miałem za bardzo czasu dzisiaj po pracy wskakuje na multi i zobaczymy
  4. grał ktoś już w Modern Warfare 3 bo ja za dwie godzinki odpalam.Jakie wrażenia ?
  5. STP do ON się dolewa raczej na układ paliwowy wtryski co jakiś czas dolewam ale jakiejś różnicy nie zauważyłem.
  6. ja tam nie mam przekonania do tych wszystkich specyfików
  7. e jak nową kupujesz to Ci w sklepie powiedzą :>
  8. chudy13101980 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    no właśnie zapomniałem ksywkę.
  9. chudy13101980 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    na forum jakiś user ma w ofercie oleje także Motula
  10. nie musisz się gościa zapytać bo jak była łączona do neta i grana przez niego to ma najnowszy soft.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________swoją mam do sprzedania jak byś był zainteresowany
  11. City wygrało
  12. :nabijasie: :nabijasie:
  13. ja kupiłem na PC i praktycznie już zapomniałem o tej grze,oby MW3 mnie nie zawiodło
  14. Ja zmieniłem w swojej filtr paliwa i drgania prawie ustały jeszcze muszę obczaić bardziej poduchę pod silnikiem bo mi podejrzanie wygląda.wojtek123 korekty sprawdzisz w vagu najpierw podłącz i będziesz wiedział czy się martwić nie bierz za bardzo do siebie co Ci piszą bo pompo wtryski nie odpowiadają za wszystko tylko straszą tymi pompkami.
  15. Chelsea-Arsenal 2-1 dobry meczyk Lampard i Terry a dla Arsenalu Van Persie [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:33_________________________________________________i 2-3[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 15:03_________________________________________________Chelsea-Arsenal 3-5 mecz przedni
  16. a mi fraps nie działa w tej grze w innych chodzi a w tej nie
  17. w lapku mam kartę Nvidi i jak grałem w singla to mi się zawiesił 2 razy na multi wszystko O.K.
  18. a mi jeszcze klucza nie przysłali ciule
  19. to nie mój problem, tylko Sir Alexa na poważnie dali d*py na całej linii Ale co tam, każda porażka jest fundamentem przyszłego sukcesu, czyt. mistrza Anglii :nabijasie:
  20. PABLO a skąd zassałeś?
  21. ja tego nie czuje ja to wiem ze CITY w tym sezonie będzie mistrzem.
  22. PIĘKNIE 1-6 AŻ SOBIE CHYBA PIWKO STRZELE :good: :good: :good:
  23. 5-1 derby Manchesteru rozstrzygnięte.Wiadomo kto rządzi w Manchesterze CITY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.