Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
no ale Tevez przeszedł do ManC bo go Ferguson nie chciał wykupić
-
Piłka nożna
ManU ich zleje
-
[B6 AWX] Ciężko pali
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
taniej to musisz poczekać jak wyjdzie PES 12 jak Ci szkoda 100 zeta na dobrą gre- Piłka nożna
no nieźle ich zlali dobry mecz się zapowiada w środę- [B6 AWX] Prośba o ocene czy tak powinno być
O.K. dzięki pany- [B6 AWX] Prośba o ocene czy tak powinno być
bo ten krążek z lewej strony wchodzi na plecionkę nie wiem czy on nie powinien być przymocowany jakoś?- [B6 AWX] Prośba o ocene czy tak powinno być
Witam panowie tak patrzyłem na silnik i zobaczyłem że za turbiną na tej plecionce ten jeden krążek metalowy jest jakby trochę przesunięty czy tak powinno być?- Piłka nożna
no mecz słabiutki- Piłka nożna
BARCA BARCA- [ALL] GRAN DERBY
Jakie nastroje przed GRAN DERBY kto wygra???????????- [INNE] jaki silnik w leonie 1.9 110ps
dzięki kolego [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 19:14_________________________________________________wątek można usunąć.- [INNE] jaki silnik w leonie 1.9 110ps
Panowie mam pytanie kuzyn nabył leona 1.9 tdi 110ps i nie wie jaki kod silnika jest.Jak ktoś by mógł to niech napisze coś o tym silniku,wiem że to forum a4 no ale to chyba te same motory były.Czy te motory są na PD?- [ALL B6] Moja A vier, AVB 1.9 100PS :)
ładna tylko jakiś wirusik by się przydał bo 100ps to trochę- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
ładny avancik fajne taborety- [B6 AVF] Jak inni to i ja się pochwale :-)
ładna audiczka- W co kto gra (X360 & PS3) ?
niezły wypas- W co kto gra (X360 & PS3) ?
a oryginał?piraciłeś kiedyś?Format twardego- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ale multi w medalu nie zbyt jak dla mnie- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
za 6 koła to rozejrzyj się lepiej za całym silnikiem- W co kto gra (X360 & PS3) ?
grałem w tego całego Crysisa 2 na PC i na PS3 i w większe badziewie nie grałem jak ta gra.ŻENADA- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Dajcie sobie siana z tym- W co kto gra (X360 & PS3) ?
niezła, :good:niezła- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Jak dadzą Ci z rok gwarancji na regenerację to O.K.zależy na jakich częściach będą robić.Co do nowej to wiadomo niedawno spotkałem nową za 1600-1800zł co prawda do AWX ale jak zamierzasz dłużej auto użytkować to chyba lepiej kupić nową,z drugiej strony jak stać Cię na b7 to te tysiąc złotych różnicy nie powinno Ci robić znaczenia. :>- W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://allegro.pl/killzone-3-wersja-pl-nowka-wroclaw-i1502772135.html zobaczcie to - W co kto gra (X360 & PS3) ?