Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
no właśnie ja zdaje się jakiegoś cracka chciałem zassać i tylko tam był a po zarejestrowaniu i tak nie pobrałem żenada.
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
czasami im nie płać OLEWKA mówię Ci rok temu mi to przysyłali od tamtej chwili cisza i spokój.Ja już miałem płacić ale w ostatniej chwili zrezygnowałem i dobrze.To są złodzieje i naciągacze czekają jak się ktoś przestraszy i im zapłaci z tego mają kasę.Jeszcze raz OLEWKA [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:38_________________________________________________ ale to nie wchodzi się na ich stronę tylko jak coś chcesz ściągnąć z neta to tam przekierowuje i że niby jest free i darmowa rejestracji ja się zarejestrowałem i całkiem o nich zapomniałem bo i tak z stamtąd nie można nic zaciągnąć aż pewnego dnia mi przysłali pismo buraki.
-
[INNE] MZ ETZ 251
no to Ci furę załatwił
-
[INNE] MZ ETZ 251
no dokładnie za młodego to była fura ech
-
[INNE] MZ ETZ 251
no 250 są trochę za długie i gorzej wyglądają jak 251
-
[INNE] MZ ETZ 251
Witam i przedstawiam moją etlę 251 rok produkcji 1990.Tej zimy robiłem remont skrzyni i takie tam drobne sprawy.Moto jest w stu procentach sprawne,nie ma się do czego przyczepić.A tak się prezentuje:
-
[B6 AWX] utrata dynamiki w czasie przyspieszania.
spoko musimy sobie pomagac
-
[B6 AWX] utrata dynamiki w czasie przyspieszania.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115011.0 zobacz kolego ten temat o czyszczeniu turbinki
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
E0A = No special edition 1KD = Disc brakes, rear 3FA = Without roof insert (standard roof) F0A = No special purpose vehicle, standard equipment T9J = 4-cylinder diesel engine 1.9 L unit 038.K 2PG = Steering wheel 7Q9 = Navigation system 3L3 = Manual height adjustment for front seats 1SA = Without additional engine guard 7A0 = Without CD changer/CD player J0R = Battery 380 A (80 Ah) 3NZ = Rear seat bench unsplit, backrest split folding C1W = Alloy wheels 6.5J x 16 4VE = Two 3-point seat belts and one static lap belt in third row of seats 1LB = Disc brakes, front 8GU = Alternator 140 A 8JH = Ellipsoidal headlight for driving on the right 8Q1 = Headlight-range adjustment 7K0 = Without tire pressure warning light 4KC = Side and rear windows in heat-insulatingglass 0GE = Emission standard EU3 6XC = Exterior mirrors: electrically adjustable 5MA = Decorative inserts 0G1 = Gearshift lever V2A = code not found :-( 9Q4 = Multi-function display/on-board computerwith check control 4X3 = Side air bag front with curtain air bag 3Y0 = Without roll-up sun screen Q1A = Standard front seats 5SL = Left exterior mirror: aspherical 7X0 = Without park distance control 0YK = Weight range 10 installation control only, no requirement forecast X0A = National sales program Germany 8Z5 = Not hot country 2K1 = Reinforced bumpers 4K4 = Radio remote controlled central locking 5RU = Right exterior mirror: convex (large viewing field) 1BA = Standard suspension/shock absorption 4R5 = Power windows with comfort operation andcircuit breaker, mechanical window regulators rear 0JJ = Weight category front axle weight range 9 D3E = 4-cyl. turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system Base engine is T9J Panowie mógłby ktoś przetłumaczyć na Polski wiem że jest tu tego trochę ale nie mogę się gdzieś odnaleźć.PLISSSSSS [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:38_________________________________________________O.K panowie poradziłem sobie mam tylko problem z kodami 2PG,0G1,V2A,3YO,0YK i 8Z5 jakby ktoś mógł i mu się nudziło/
-
[B6 AWX] Świece do AWX
Dzięki pany
-
[B6 AWX] Świece do AWX
O.K dzięki kolego to rozejrzę się za BERU jak proponujesz.Dzięki
-
[B6 AWX] Świece do AWX
Witam panowie czy te świece będą pasowały do mojego AWX http://allegro.pl/swiece-zarowe-febi-audi-100-a6-1-9-tdi-2-5tdi-i1406889489.html cena jest dosyć niska.Co o nich sądzicie?
-
[B6 AWX] Nr. klimatronika
Dzięki kolego chodziło mi właśnie o to już nie pamiętam ale u mnie w aucie jest na bank inny.Mogę go jakoś zakodować,czy wymiana?[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________U mnie w aucie jest końcówka H zamiast AC
-
[B6 AWX] Nr. klimatronika
Mógłby mi ktoś podać numer klimatronika z mojej a4.Jak trzeba to podam VIN bo nie wiem czy nie był wymieniany.Z góry dzięki
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
olej to,a jak ktoś ma zmienne IP to sobie mogą szukać.Mi przysyłali ale już od roku cisza.To są zwykli złodzieje
-
Wąskie e30
niezła gabla była u mnie kiedyś w posiadaniu E-30 czarna.Bardzo ładna sztuka
-
[B7 BLB] Bierze olej
litr na 1000k nieźle to po co wymiana oleju jak po 10 000 tyś to masz w sumie nowy olej
-
[B6 AVF] Silnik nie daje się uruchomić
a co to jest komarek?Oleju to lepiej nie dolewaj.
-
Co zrobić? Odebranie pieniędzy od mechanika.
No w sumie to tak.
-
Spocik w Wieluniu
raczej nie będzie jeszcze s-lina na spocik szkoda
-
Co zrobić? Odebranie pieniędzy od mechanika.
Luka3s czytaj co kolega pisze mechanik mu powiedział że na 100 procent szklanki więc o co chodzi miał usunąć usterkę nie usuną to w najgorszym razie niech wkłada stare skoro były dobre i niech zwraca kasę a tak to jeszcze na tych twoich zarobi skoro były dobre i w sumie c**j wie co on tam włożył?Ja już przestałem wierzyć takim magikom od pewnego czasu,najlepiej sobie siąść w warsztacie i patrzeć co on robi albo samemu jak się da.
-
Co zrobić? Odebranie pieniędzy od mechanika.
k**wa szkoda gadać co się w tej zjebanej Polsce dzieje wy***ie cie jakiś fachowiec na 800zł i co?Niektórzy muszą za***rdalać przez pół miesiąca na 800zł.Wez kolego kilku postawnych kolegów i Ci wyrzyga tą kasę jak twierdzicie że przez sąd się nie da.
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Olej mi przysyłali z rok temu olewka
-
Spocik w Wieluniu
O to i ja podjadę :>
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
ŁADNA,ŁADNA a ja chciałbym te chromowane listwy wokół szyb.Durze zmiany fajny avancik