Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Real poracha
-
Piłka nożna
no ManU nieźle ich leje
-
Piłka nożna
piękny gol Modrica
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ta fifa jest ok lepsze jest panowanie nad piłką
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zassana wieczorem się przetestuje
-
Piłka nożna
śmiech na sali
-
Piłka nożna
u ha ha
-
Piłka nożna
z takiej odległości wpuścił nieźle
-
Piłka nożna
Arsenal 1 i wygrywa słabszy i dobrze nie lubię frycków popapranych
-
Piłka nożna
no nieżle
-
Piłka nożna
coś czuje że Barca dostanie baty Milan dobrze się prezentuje.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:02_________________________________________________a jak Arsenalowi idzie?
-
Piłka nożna
a kto strzelił?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________seedorf dobrze gra
-
Piłka nożna
O.K. dzięki bo na inne strony to nawet nie idzie wejść.
-
Piłka nożna
w necie można oglądnąć meczyk?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a jaki mógł mieć plan na Kliczke jakby poszedł od początku do przodu to by go znieśli w pierwszej rundzie a nie w 10
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a takie normalne to chyba nie jest jak nie takie walki były za free w TV
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
wiedział że to ostatnia jego walka i jeszcze chciał zarobić na obejrzeniu walki w TV
-
Piłka nożna
no to lipa i ten je----y Real będzie przed
-
Piłka nożna
no mowa City wygrało Kun hattrick :oklaski:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:oklaski:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ale szybki był za wysokie progi
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
sedzia liczeniem obronił go przed ciężkim nokautem
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
co tu dużo pisać kliczko zleje adamka jak ta lala,w sumie dobrze bo nie lubię gościa
-
Piłka nożna
ale ManC pięknie idzie [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 15:15_________________________________________________i dobry mecz znowu na plusie.
-
Piłka nożna
dobrze że przypomniałeś bo całkiem zapomniałem