Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
oglądałem pierwszą połowę i trochę drugiej jak Argentyna grała z przewagą to myślę sobie że ich zleją a tu dzisiaj patrze i lipa.Śmiech na sali z takim składem.ŻAL
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie ale niekiedy jest chęć
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nieźle co prawda też się nieco denerwuję jak mi ktoś strzeli bramkę w ostatnich minutach ale bez przesady
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
grałem w nią na PC lipa straszna jak dla mnie,ale niektórzy lubią takie giery
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
potwierdzam miałem X ze dwa lata i z pół roku temu wymieniłem go na PS3 i pad od X jest o niebo wygodniejszy jak dla mnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja tak samo 64 bitowy i ten plik nie chce mi coś wejść
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a na jakim systemie to zrobiłeś bo ja na win7 za ch-----a nie mogę go podłączyć?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to na fifę możemy się umówić na meczyk
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w demo czy ??? bo cala gierka wyjdzie za 5 dni :gwizdanie: http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r348745/FEAR-3/ ma się rozumieć że w całą TORRENTY.ORG
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w oczekiwaniu na MW 3 i Battlefield 3 trochę się popyka zobaczymy co to za giera.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dzisiaj byłem w Media Markt i wychaczyłem HOMEFRONT na PS3 za 89 złociszy [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:14_________________________________________________a w F.E.A.R 3 gram od wczoraj na PC
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie tak tylko pytam ile jest warta te wszystkie mody itd.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a mam pytanko z innej beczki jakbyś JĄ chciał sprzedać to jaka cena by Cię usatysfakcjonowała?
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
I DONT KNOW
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
1WD = Kolnierz Walu5E1 = bez progu drzwi pokrycia z góry SA3 = liczba kontroli w odniesieniu do kontroli na miejscu montażu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://allegro.pl/core-i7-2600-4x3-4ghz-8gb-gtx580-500gb-dvd-d2d-i1634404118.html http://allegro.pl/gracz-quad-i7-950-4x3-06ghz-gtx460-1gb-6gb-1000gb-i1637939762.html proszę bardzo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NFS dobry jak dla mnie takiego właśnie lubię
-
[B6 AWX] Pytanie o FIS nagrany film
dobra idę zobaczyć dam znać jak co.[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 18:41_________________________________________________I po zabiegu wszystko działa jak ta lala dzięki kolego za podpowiedz powoli zaczynam kumać o co kaman z tymi cyferkami.Jeszcze raz dzięki i pozdro.I filmik z odblokowanym FISEM http://chudy131080.wrzuta.pl/film/4BOmeVsmTnZ/mov00113
-
[B6 AWX] Pytanie o FIS nagrany film
szukałem na forum i nie mogę nic znaleźć jak by ktoś natrafił na temat jak to zrobić to będę wdzięczny vag posiadam tylko z tym kodowaniem tymi numerkami nie mogę sobie poradzić.Z góry dzięki
-
[B6 AWX] Pytanie o FIS nagrany film
właśnie przełącza się resetem a u mnie jest tylko jeden tryb co pokazuje parametry i po ponownym naciśnięciu reset wyłącza się licznik(FIS)
-
[B6 AWX] Pytanie o FIS nagrany film
Pany mam pytanie mam w swojej audiczce FIS ten kolorowy gdzie jest navi i te różne komunikaty,tylko tak w brata b7 jest tak że na małą czerwoną jedynkę i dwójkę jakby chwilowe parametry i łączne,a u mnie jest tylko jedynka spalanie,chwilowe spalanie,ile na baku,śr.prędkość i czas.Czy tak jest w tych fisach czy mam coś zrąbane?Dzięki za odp. sorki że z wrzuty ale nie umie tak bezpośrednio z dysku wrzucić http://chudy131080.wrzuta.pl/film/2Q2C9bWffbJ/audi_a4b6_fis
-
Piłka nożna
jak grał RIVALDO,FIGO w barcelonie były czasy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja jak z żoną grałem w fifę to jej bramkarzem gole strzelałem,ale grała ostro
-
Piłka nożna
o lidze polskiej to lepiej zakończyć temat bo o czym tu gadać
-
Piłka nożna
nieżle