Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja wczoraj do 3 grałem śmigłowcem leciałem to na pierwszej górce się rozbiłem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja nie grałem
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja sobie dzisiaj odpuściłem trochę odpocznę
-
Piłka nożna
pięknie a gol Cabaye miodzio
-
MW3
dobra odpalę szturm tylko znowu do 2 grać trzeba będzie :gwizdanie:
-
MW3
dobra dzisiaj sprawdzę szturm i podbój
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ładnie wygląda ale sama myszka nie pomorze w grze.
-
Piłka nożna
pięknie do przerwy YAYA jak się bierze za grę to zaraz lepiej idzie
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
ładny kolor i tapicerka
-
Piłka nożna
City ich ro***bie jak gnój po polu
-
MW3
jak dla mnie MW3 lepsze
-
MW3
no ja jeden prestiż wbiłem,a puki co męczę Battlefielda 3 na PS3
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a to mój :>http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/#!/bf3/pl/user/chudy13101980/
-
Piłka nożna
wkurwiłem się na maxa swoją drogą niech ta cała federacja piłkarska obejrzy sobie mecz w lidze NHL bo to co wyprawiają sędziowie to woła o pomstę szczególnie przed EURO,ale mogli wygrać i dali ciała pech
-
[B5 AFB] Jazda na Benzynie
tylko że silnik na VP44 i na pompo wtryskach to dwie inne bajki chyba
-
Piłka nożna
- [B6 AWX] Po postoju lekko falują obroty
eeee nie ma się czym przejmować- [B6 AWX] Przepalająca się świeca żarowa
a ma coś świeca do pompo wtrysku?- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
mnie dodajcie do listy PS3 chudy13101980- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no mi giera przyszła- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja zamówiłem na ps3 jutro chyba będzie- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja tam żadnego badziewia nie dolewam i problemów nie mam te wszystkie mikstury to działają na waszą psychikę myślisz sobie dolałem to będzie dobrze a potem się coś psuje i- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ale na PC czy na PS3 na PC chyba tak musisz aktywować grę w orygin- Piłka nożna
TOTT'HAM nieźle ciśnie i 1-0- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
O.K. dzięki coś tam spróbuje zdziałać. Sory za - [B6 AWX] Po postoju lekko falują obroty