Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. W obu przypadkach się synku pomyliłeś.
  2. PABLO mnie tak samo dodaj do PC-towców chudy13101980
  3. no nieźle kurcze tylko że ja mam wersję RU przerobioną na PL i nie wiem czy te dodatki będą mi śmigać nie kupowałem z tego względu PWROTU DO KARKAND nie wiecie czy to będzie śmigać z tą grą?
  4. e tam
  5. Wihajster Obowiązkowo
  6. Zobaczcie jakie synkowi kupiłem korki i piłę.Do ManC pójdzie na bank. Uploaded with ImageShack.us
  7. no raczej tak,ale też nie jestem jakimś poj--em coby się podniecać jakąś cegłą spadającą czy źdźbłem trawy po prostu te gierki mi lepiej leżą.Mam tak samo Xboxa i tam nie ma takiego ciśnienia na grafikę a tak samo się fajnie gra.
  8. w tych czasach Battlefield 3 jest jakimś wyznacznikiem dla gier w tym ME i Deus Ex grafika jest jakby te gry były robione z 10 lat temu ---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:57 ---------- no jeszcze Crysis 2
  9. no chyba tak ale to tylko są moje wrażenia z tej gry dla fanów serii pewnie jest the best.
  10. pograłem na PC z pół godzinki i w większy kicz już dawno nie grałem poza Deus Ex
  11. Zaje k**wa biście żal
  12. Zaczynają
  13. szybko pogodziliście się z tym faktem
  14. 2-3
  15. 2-3 było
  16. City słaby mecz natomiast ManU-Bilbao pierwsza połowa bardzo dobra
  17. a w fotelu masz sprawną poduchę?
  18. Milan zburaczy jak swego czasu z Deportivo
  19. Wykrzyknik w pół okręgu i komunikat BREMSEN ( ! ) coś takiego
  20. właśnie o takie MORZE mi chodziło
  21. Real nieźle rozbił Espanyol Kaka dobry mecz,Gonzalo tak samo
  22. chyba się nie łudzicie że Barca będzie mistrzem
  23. no niezła,cały mecz Liverpool przeważał a tu o,ale mecz się dopiero zacznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.