Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
W obu przypadkach się synku pomyliłeś.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
PABLO mnie tak samo dodaj do PC-towców chudy13101980
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no nieźle kurcze tylko że ja mam wersję RU przerobioną na PL i nie wiem czy te dodatki będą mi śmigać nie kupowałem z tego względu PWROTU DO KARKAND nie wiecie czy to będzie śmigać z tą grą?
-
Piłka nożna
e tam
-
Piłka nożna
Wihajster Obowiązkowo
-
Piłka nożna
Zobaczcie jakie synkowi kupiłem korki i piłę.Do ManC pójdzie na bank. Uploaded with ImageShack.us
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no raczej tak,ale też nie jestem jakimś poj--em coby się podniecać jakąś cegłą spadającą czy źdźbłem trawy po prostu te gierki mi lepiej leżą.Mam tak samo Xboxa i tam nie ma takiego ciśnienia na grafikę a tak samo się fajnie gra.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w tych czasach Battlefield 3 jest jakimś wyznacznikiem dla gier w tym ME i Deus Ex grafika jest jakby te gry były robione z 10 lat temu ---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:57 ---------- no jeszcze Crysis 2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no chyba tak ale to tylko są moje wrażenia z tej gry dla fanów serii pewnie jest the best.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie
-
Piłka nożna
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
pograłem na PC z pół godzinki i w większy kicz już dawno nie grałem poza Deus Ex- Piłka nożna
Zaje k**wa biście żal- Piłka nożna
Zaczynają- Piłka nożna
szybko pogodziliście się z tym faktem- Piłka nożna
2-3- Piłka nożna
2-3 było- Piłka nożna
City słaby mecz natomiast ManU-Bilbao pierwsza połowa bardzo dobra- Spociki Łódzkie
a w fotelu masz sprawną poduchę?- Piłka nożna
Milan zburaczy jak swego czasu z Deportivo- [B6 AWX] Błąd na FIS-ie
Wykrzyknik w pół okręgu i komunikat BREMSEN ( ! ) coś takiego- [B6 AWX] Błąd na FIS-ie
właśnie o takie MORZE mi chodziło- Piłka nożna
Real nieźle rozbił Espanyol Kaka dobry mecz,Gonzalo tak samo- Piłka nożna
chyba się nie łudzicie że Barca będzie mistrzem- Piłka nożna
no niezła,cały mecz Liverpool przeważał a tu o,ale mecz się dopiero zacznie - W co kto gra (X360 & PS3) ?