Treść opublikowana przez chudy13101980
-
MW3
ja dopiero 64 lvl czekam na kałacha.
-
Piłka nożna
spoko spotkamy się w finale LE
-
Piłka nożna
ech szkoda ;(
-
Piłka nożna
Yaya i 2-0
-
Piłka nożna
Zaczynają [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 20:42_________________________________________________Silva i wiadomo 1-0
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
to morze już vp44 wymieniona
-
Piłka nożna
Chelsea-Valencia 1-0[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:49_________________________________________________http://betonline.net.pl/strona,175,DrHTV3-Mecze-na-zywo.html tu jest mecz[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:50_________________________________________________2-0 ale Valencia daje ciała
-
Piłka nożna
no
-
Piłka nożna
raczej nie jedynie internet lub N
-
Piłka nożna
w sobotę o 22
-
[B6 BFB] B6 1.8T quattro Avant BFB (nowsze zdjęcia)
stal
-
[B6 AVJ] A4 1,8T Merlot Red Pearlescent
no kolorek
-
[B6 BFB] B6 1.8T quattro Avant BFB (nowsze zdjęcia)
ładna sztuka tylko te koła zmień
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
a gdzie te hidy można zakupić?
-
Piłka nożna
Ukrainie nie poszło
-
Piłka nożna
udało im się
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
na Pc tak samo była.
-
MW3
multi jest git jak dla mnie
-
FIFA 12
a o co kaman z tym całym EA SPORTS ARENA bo jak wchodzę w zwykły pokój to nie ma tam gier rankingowych co oni znowu porobili :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Ars-ManC 0-1 KUN
-
[ALL B6] Podłączenie lędzwi w fotelach
no dzięki narazie sobie odpuszczę podjadę do elektryka jakiego.
-
[ALL B6] Podłączenie lędzwi w fotelach
to jak pod pakiet oświetleniowy podłącze to mogę spalić instalacje?
-
[ALL B6] Podłączenie lędzwi w fotelach
a cha to praktycznie obojętne skąd podłącze byle był +i-.Dzięki [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:26_________________________________________________a jeszcze pytanie żółta wtyczka jest od poduszki?
-
[ALL B6] Podłączenie lędzwi w fotelach
Witam i proszę o pomoc.Na początek opisze sytuację kupiłem fotele od b7 mają grzane siedziska(na tym mi nie zależy)i elektryczne lędzwia to chciałbym podłączyć ale w samochodzie mam tylko dwie kostki od poduszki i od pakietu oświetlającego tył.Czy mógł bym jakoś podłączyć te lędzwia pod kostkę pakietu oświetleniowego,i która to kostka bo ta żółta taka okrągła chyba jest od poduszki?. Czy może inaczej da się to ogarnąć?
-
MW3
no na ACR w MW2 robił robotę.Dzisiaj morze już odblokuje .