Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qleec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qleec

  1. Miałem n-kę. Dostałem papierową ofertę na Silver za 79, po rozmowe (do nich się dodzwonić...) dali Gold za 79 na 18 miesięcy. To i tak lipa przy tym co miałem: 4xnPremium, NPremium Vod, HBO -za 69 Ogólnie lipa
  2. Pochwal się co miałeś a co dostałeś
  3. qleec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Kilka ładnych sztuk się kręci )) ... no i samochód umyją ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Ja wymieniłem po 194 tys. Wygląda na to, że Niemiec wcześniej nie wymieniał.
  4. qleec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    U mnie też jakby mnie telepał budą Dodam, że przed wczoraj wymieniłem imbusik. Powiem, ze nieźle już wyjechany był.... Machanior stwierdził, że jeszcze z 10 tys i byłby zonk.....
  5. qleec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Wymienione cztery pompki ) W sumie to już drugi komplet -poprzedni właściciel wymienił 3. Aktualny przebieg to 194 tys. W serwisie dowiedziałem się, że nie sprawdzają stanu wtryskiwaczy, tylko nr, jeśli nie są z ostatniej serii (końcówka TX chyba) -to wymieniają. Podobno jeszcze nikt z tymi nowymi wtryskami nie wrócił do serwisu... Cała akcja to wynik dogadania się Siemensa z Audi, podobno -szkoda że tak długo gadali...
  6. qleec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Zapisałem się na czwartek. Sprawdzenie, ew. wymiana -całość ma potrwać 3 godziny. Pani pytała tylko o VIN.
  7. Tu są szczegóły: STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wraca do gry!
  8. Nie jestem ich fanem, ale zdarzyło że, za niewielką namową żonki, że w poniedziałek byłem na ich koncercie we Wrocku. Bardzo klimatycznie. Fajne gitarki, wokal. Akustyka sali tez robiła swoje (Impart). Polecam
  9. qleec odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Zobacz tu 17" Audi 5x112 wheel gallery
  10. Tak się składa, że mam również dwójkę dzieciaków w tym wieku-dziewczynki. I według mnie jeden ekran się nie sprawdzi -no chyba że gdzieś bardziej z przodu na suficie to powiesisz. Ja stosuje dwa smartfony z możliwością odtwarzania DIVXów -sprawdziło się przedwczoraj w drodze nad morze Pzdr Krzysiek
  11. Witam Nie wiem czy to jest w w B7. Próbowałem i nie znalazłem. A np. w Ibizie z 2007 jest i jest to fajna sprawa.
  12. 1.Seat Cordoba 1.4 60 KM 2.Seat Leon 1.9 110KM Obecnie A4 + Ibiza
  13. Mam nagłośnienie Bose (nie wem czy ten sub też jest Bose) -radio fabryczne Navi Plus. Gra bardzo przyzwoicie.
  14. Mam (śmiga nim żonka) takie autko. Dokladnie: 2007 rok, 1.4 TDI 80 KM, wersja Ecomotive, 4 drzwi, klima, elektryka, radyjko, wielofunkcyjna kierowniczka. Przywiozłem w 2007 z Holandii. Ma już prawie 25 000 natrzaskane . Autko nie jest złe. Do codziennej eksploatacji ok. Realne spalanie powyżej 5 litrów (wg danych fakrycznych 3.9 ). Przy ostatnim tankowaniu wyszło 5,7. Trochę rozczrowuje np przy Leonie (110 KM), którego miałem przed B7, i który spalał nieiwele więcej a jazda zdecydowanie fajniejsza. Denerwuje: dźwięk silnika trzycylindrowego, kiepsko zestopniowana skrzynia biegów (dziwnie długa trójka -może to wina wersji Ecomotive), i jakość materiałów (decha, fotele -ale jak na ta klasę to i tak ok). Do tej pory musialem wymienić czujnik różnicy ciśnieś DPF i sondę Lambda (tu podoboa wią może być incydent z zatankowaną benzyną). Jabys mial jakis pytania to wal...
  15. Witam Mam na imię Krzysiek. Przymierzam się do zakupu A4 B6 i liczę na pomoc w wyborze Aktualnie leon. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.