Treść opublikowana przez qleec
-
Platforma cyfrowa NC+
Miałem n-kę. Dostałem papierową ofertę na Silver za 79, po rozmowe (do nich się dodzwonić...) dali Gold za 79 na 18 miesięcy. To i tak lipa przy tym co miałem: 4xnPremium, NPremium Vod, HBO -za 69 Ogólnie lipa
-
Platforma cyfrowa NC+
Pochwal się co miałeś a co dostałeś
-
Akcja serwisowwa Audi
Kilka ładnych sztuk się kręci )) ... no i samochód umyją ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Ja wymieniłem po 194 tys. Wygląda na to, że Niemiec wcześniej nie wymieniał.
-
Akcja serwisowwa Audi
U mnie też jakby mnie telepał budą Dodam, że przed wczoraj wymieniłem imbusik. Powiem, ze nieźle już wyjechany był.... Machanior stwierdził, że jeszcze z 10 tys i byłby zonk.....
-
Akcja serwisowwa Audi
Wymienione cztery pompki ) W sumie to już drugi komplet -poprzedni właściciel wymienił 3. Aktualny przebieg to 194 tys. W serwisie dowiedziałem się, że nie sprawdzają stanu wtryskiwaczy, tylko nr, jeśli nie są z ostatniej serii (końcówka TX chyba) -to wymieniają. Podobno jeszcze nikt z tymi nowymi wtryskami nie wrócił do serwisu... Cała akcja to wynik dogadania się Siemensa z Audi, podobno -szkoda że tak długo gadali...
-
Akcja serwisowwa Audi
Zapisałem się na czwartek. Sprawdzenie, ew. wymiana -całość ma potrwać 3 godziny. Pani pytała tylko o VIN.
-
SDM i poezja śpiewana
Tu są szczegóły: STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wraca do gry!
-
SDM i poezja śpiewana
Nie jestem ich fanem, ale zdarzyło że, za niewielką namową żonki, że w poniedziałek byłem na ich koncercie we Wrocku. Bardzo klimatycznie. Fajne gitarki, wokal. Akustyka sali tez robiła swoje (Impart). Polecam
-
jaki model/ nazwa felgi
Zobacz tu 17" Audi 5x112 wheel gallery
-
jaki przenosny ogladacz bajek do auta?
Tak się składa, że mam również dwójkę dzieciaków w tym wieku-dziewczynki. I według mnie jeden ekran się nie sprawdzi -no chyba że gdzieś bardziej z przodu na suficie to powiesisz. Ja stosuje dwa smartfony z możliwością odtwarzania DIVXów -sprawdziło się przedwczoraj w drodze nad morze Pzdr Krzysiek
-
Zagłówki -regulacja pochylenia
Witam Nie wiem czy to jest w w B7. Próbowałem i nie znalazłem. A np. w Ibizie z 2007 jest i jest to fajna sprawa.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1.Seat Cordoba 1.4 60 KM 2.Seat Leon 1.9 110KM Obecnie A4 + Ibiza
-
[ALL B7] Głośnik niskotonowy do sedana
Mam nagłośnienie Bose (nie wem czy ten sub też jest Bose) -radio fabryczne Navi Plus. Gra bardzo przyzwoicie.
-
[INNE] Seat ibiza III 1.4Tdi
Mam (śmiga nim żonka) takie autko. Dokladnie: 2007 rok, 1.4 TDI 80 KM, wersja Ecomotive, 4 drzwi, klima, elektryka, radyjko, wielofunkcyjna kierowniczka. Przywiozłem w 2007 z Holandii. Ma już prawie 25 000 natrzaskane . Autko nie jest złe. Do codziennej eksploatacji ok. Realne spalanie powyżej 5 litrów (wg danych fakrycznych 3.9 ). Przy ostatnim tankowaniu wyszło 5,7. Trochę rozczrowuje np przy Leonie (110 KM), którego miałem przed B7, i który spalał nieiwele więcej a jazda zdecydowanie fajniejsza. Denerwuje: dźwięk silnika trzycylindrowego, kiepsko zestopniowana skrzynia biegów (dziwnie długa trójka -może to wina wersji Ecomotive), i jakość materiałów (decha, fotele -ale jak na ta klasę to i tak ok). Do tej pory musialem wymienić czujnik różnicy ciśnieś DPF i sondę Lambda (tu podoboa wią może być incydent z zatankowaną benzyną). Jabys mial jakis pytania to wal...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Krzysiek. Przymierzam się do zakupu A4 B6 i liczę na pomoc w wyborze Aktualnie leon. Pozdrawiam.