Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
masz numerek ? na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje - 5 x 8E0 868 243 - 2 x 8E0 868 276 zaistaluj se w końcu ETKE No w końcu będę musiał Turzol dzięki kolejny raz IFI :: Free services C5W 12V 5W 36mm
-
B6 DIVISION
Fakt czasami zdarzają się okazje :-) tymbardziej na ebayu :-)
-
B6 DIVISION
Od s4 grill to chyba ceny tak od 300zł w górę ;-)
-
B6 DIVISION
ciekawe w jakim stanie prawy (pasażer EU) fotel hmm
-
B6 DIVISION
przyznać sie kto kupił
-
Nr przepływomierza
Zamówiłem od Dzika część o numerze 0280217529 :-) taką proponował i mam nadzieję, że będzie ok :-)
-
Wymiana czujnika poziomu płynu spryskiwacza.
W pierwszym poście tego wątku znajdziesz jak dostać się do czujnika płynu. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=16394 [ALL B6] Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
-
Nr przepływomierza
Pewien sprzedawca jakiś czas temu proponował mi takie zamienniki: Bosch 0 281 002 461 Bosch 0 986 284 007 Ten pierwszy niby nowy, a drugi po regeneracji. Ktoś to potwierdzi? No i pytanie czy będzie to odpowiedni przepływomierz do mojego auta? ---------- Post dopisany 21-01-2013 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 11:14 ---------- Pomoże ktoś?
-
Nr przepływomierza
Jutro sprawdzę, ale ogólnie robił to kiedyś taki "mechanik" co bladego pojęcia nie ma i wymieniał przepływkę w sumie sam wkład na jakąś tam inną bo auto zaczęło mocno kopcić i nie miało powera. Niby naprawił bo auto już dobrze jeździ, a chłopaki na forum po logach twierdzą, że jest uwalona i chce ją wymienić.
-
Nr przepływomierza
Cześć. Mam a4 b6 AWX i potrzebuje numer przepływki do mojego silniczka w ETCE znalazłem dwa numery 071906461AX i 074906461BX która będzie odpowiednia?
-
B6 DIVISION
Bierz Lobro :-) ja jestem zadowolony :-P Ty tez będziesz :-D
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Zrobiłem dziś u siebie podświetlenie kratek od podstaw bo nie mialem ani instalacji ani diód w kratkach. Zastosowałem oporniki 470R ale zbyt mocno świecą. Chciałbym żeby świeciły powiedzmy na 50% obecnej mocy... Jaki zastosować opornik?
-
OBWÓDKI SZYB - zmiana z chromowanych na czarne
rozumiem ze listewki sciagales? pokaz jakies fotki jak to wyglada u Ciebie.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
to sa te same diody co z przodu? bo te z przodu swieca w roznych kierunkach... Sa zaznaczone miejsca do wiercenia?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
fajne autko niczego jej nie brakuję jedyne co bym zrobił to wymienił postojówki zbliżone barwą do bixa
-
Diody oświetlenia Ambiente
ewentualnie taniej kupisz na allegro cała lampke podsufitki z tymi diodami ostatnio widzialem za 40 zl
-
B6 DIVISION
co z nimi nie tak?
-
[ALL B6] Sprawdzenie aku vagiem
moze czujnik w zbiorniku sie zawiesza?
-
[ALL B6] Sprawdzenie aku vagiem
To może sprawdź poziom płynu hamulcowego? Hm?
-
listwa ozdoban zderzaka czarny mat
No rysy musiałbyś czymś uzupełnić bo będzie widac
-
listwa ozdoban zderzaka czarny mat
Pół roku mam i zero ubytków
-
listwa ozdoban zderzaka czarny mat
Na zderzaku malowalem dookoła zabezpieczyłem taśmą i jazda. Tylko trzeba szeroko zabezpieczyć bo plastidip ma szeroki strumień
-
listwa ozdoban zderzaka czarny mat
Ja mam pomalowane plastidipem i ladnie trzyma. Może tez tak zrobisz?
-
B6 DIVISION
Już lepiej dobrze ustawiony hid w soczewce niż w normalnym lustrze np w golfie 3
-
EGR praca czarnego silowniczka
On powinien przy gaszeniu się chować tylko taką pracę wykonuje :-)