Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
5 albo 5,5 klucz. Wczoraj wyciągałem soczewki ale nie pamiętam :-P uważaj przy odkręcaniu na takie białe gumki/tulejki które są założone na srubki. Odpowiedzialne są za ustawienie soczewek względem długich świateł. Bez tych gumek jak dokręcisz soczewke na maksa żeby sztywno siedziała to później długie będą Ci zbyt nisko świecić.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Szczerze Ci powiem, że auto na tych stalówkach mnie urzekło wg mnie wygląda bardzo fajnie na tej stali. Felgi nówki? malowane? czy jakimś nabłyszczaczem mazgnięte? Podoba mi się również ściema szyb 35% jest z przodu legalne?
-
Zestaw naprawczy
Wywal to i włóż zapasówke. Co zrobisz jak uszkodzisz mocno felgę np wjedziesz w dziurę lub opona pęknie? Mi opona strzeliła dziura ok 2cm na wewnętrznym rancie i to dobra markowa opona wtedy ten zestaw na nic mi się nie przydał :-P musiałem dzwonic do ojca żeby zimowke mi przywiózł 30 km od domu.
-
Łączniki stabilizatora - dwa rodzaje?
Dzięki :-) w sumie źle to wszystko ująłem bo chodzi mi o różnice w montażu :-) nie dopisałem tego :-) ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- Temat można usunąć :-P pasują łączniki gwintowane. Ja mialem zamontowane od b5 :-/
-
B6 DIVISION
Pomoże ktoś? http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/laczniki-stabilizatora-rodzaje-251570/
-
Łączniki stabilizatora - dwa rodzaje?
Cześć, mam problem. Powiedzcie mi czym się różnią te dwa łączniki bo wg vinu taki został dobrany do mojego auta z gwintowana tuleja w środku a założone w aucie mam takie jak na tym zdjęciu bez gwintu Wymiary mają takie same ale czy te pierwsze podejdą do mojego autka?
-
Miejsce na sub w sedanie?
I jak to Tobie gra?
-
Miejsce na sub w sedanie?
Jakieś pomysły co innego wsadzić w miejsce ori głośnika w półkę?
-
po deszczu brak mocy dziwna praca
Odepnij przepływkę jak tak bedzie się dziać i daj znać czy coś zmieniło
-
Siatki na tył przednich foteli
8E0881969B
-
Popielniczka z jakiego modelu auta to jest
Mi się wydaje że to jest kolor szary ale z modelu B7 a on podobno trochę jaśniejszy jest niż ten z B6. Najlepiej zadzwonic zapytac z ktorego rocznika to jest.
-
B6 DIVISION
czarny Jak ten plasti dip prezentuje się na czarnym lakierze? Chodzi mi o to, czy taka listwa chromowana na tylnym zderzaku pomalowana tym, jest czarna jak reszta nadwozia, czy bardziej grafitowa, szara itp? Wiem, wiem... jutro wrzucisz fotki, ale nie mogę wytrzymać żle sie nie prezentuje wiadomo lakier ma połysk Plasti dip jest matowy. Mialem tak pomalowane i bylem zadowolony z efektu...
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Ja powiem tak. Mam wnętrze ciemnoszare (swing) i żałuję że z takim kupilem. Do czarnego wnętrza łatwiej znaleźć części zamienne... Jak chce coś kupić w ładnym stanie do auta to w sumie tylko serwis bo na allegro bardzo ciężko coś znaleźć w przyzwoitym stanie :-(
-
B6 DIVISION
I jakie jest napięcie?
-
Klimatyzacja nawiewy
Jest tak jak napisał wyżej kolega alest... Zauważ, że np masz ustawione 20st i siła nawiewu jest powiedzmy trzy kreski. Zmniejszając żądaną temperaturę np do 16 albo na LOW siła nadmuchu automatycznie rośnie właśnie po to żeby jak najszybciej panowała w aucie żądana przez Ciebie temperatura
-
Odnowa tunelu
Czarny znajdziesz w dobrym stanie za dobrą kasę. Z kolorem swing, granatowym itd. będzie problem i to nie mały! Powodzenia życzę. Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Najprościej sprawdzić zawsze gdzieś w małowidocznym miejscu czy nie wchodzi plastidip w reakcje... Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Uważajcie tez na malowanie jakichkolwiek plastikow plastidipem. Kiedyś pomalowałem w ramach testu pudełko od plyty cd i plastik zrobił się matowy pewnie ze względu na to że dip zawiera rozpuszczalniki. Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
B6 DIVISION
Może taka folia poliwęglanowa jak na wyświetlacze telefonów? Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ja malowac nie umiem ale sprobuje Puszka spokojnie starczy, ale zobaczysz, że będzie tak jak Tobie mówiłem w ciągu miesiąca zejdzie Ci plastidip w miejscu stykania się z uszczelką drzwi
-
B6 DIVISION
Widział ktoś gdzieś na sprzedaż lotke na klapę s line do sedana b6? :-)
-
lokalizacja telefonu po nr IMEI
Teraz jak już jest zablokowany po imei to nie połączy się ten telefon z żadną siecią a co za tym idzie nie da sygnału gps żeby ustalić jego położenie :-/
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ramki i znaczek tu pomalował :-P nima już chromu
-
Komfort jazdy w skórzanych kubłach
Tylko jak wsiadasz :-) później już jest ok :-) mimo tych dwóch minusow nie zamieniłbym skóry na nic innego :-)
-
Komfort jazdy w skórzanych kubłach
Ja mam pełną skórę i powiem Ci ze latem jak slonce trochę świeci na fotele to potrafią przez chwile parzyc a zimą zanim zaczną grzac musi chwila minąć także mały szok termiczny jest w tych dwóch porach roku :-)