Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Z tym sd2 to dam rade sam to zrobić? Myślę nad tym cały czas i nie wiem czy ogarnę sam czy lepiej jakiś elektryk to zrobi..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poszło PW
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie kto jedzie na przerobionym marolexie jako pianownica?
-
B6 DIVISION
daniels1980 kiedy założysz swój temat i pochwalisz się wreszcie autkiem?
-
B6 DIVISION
tamten za 200 to do avanta byl
-
jaka jest róznica miedzy termostatem 84 i 87 czy duza
Widocznie robią skoro i takie i takie są produkowane. Termostat weź 87st do diesla.
-
B6 DIVISION
Jehowi już byli?? :grin: Pewnie przyjdą z paczką
-
B6 DIVISION
Jak idealny to ~300zł przeważnie wołają za schowek...
-
B6 DIVISION
Ladnie :-D tylko mi brakuje ciemnych wnętrz lamp i chyba pozbyłbym się chromów na grilach :-)
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Wyłączyć ekon czyli tak jak włączyć klime (dioda się nie świeci). Nagrzewnica załącza się poniżej + 5st o ile dobrze pamiętam?!
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Dokladnie. Econ wyłączyć. Ja w tym roku właśnie tak cały czas jeżdżę i widzę sporą różnicę. Wcześniej jeździłem z włączonym i dłużej trwało nagrzanie kabiny. I silnik jakby szybciej łapał temperaturę...
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
Pochwal się później po rezaniu bo też myślę nad tym modem :-D
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
8E0711333A 3Q7 przycisk recznego chrom 61,14zł u gajosa
-
B6 DIVISION
Kurde myślę bo bym sobie w kolorze swing obszył :-P tylko musiałbym wiedzieć w jakim stanie jest ten metal między gałka a mieszkiem
-
B6 DIVISION
Hmm a ten metal przy tej galce się wyciera? :-) czy raczej niezniszczalny?
-
B6 DIVISION
To jest taka jak sline? Tyle tylko że nie pikowana?
-
B6 DIVISION
jak oddajesz to dwa mogę wziąć
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
odkopuje temat mam ten sam problem ktoś sobie już z tym poradził?
-
B6 DIVISION
dzięki jeszcze znalazłem takie info na forum "Nr 8E0 199 379 AB od 01.08.2008r zastąpiono poduszką o numerze 8E0 199 379 BF" i teraz zgłupiałem ta BF jest ciut droższa ale u gajosa jest dostępna a AB brak na magazynie
-
B6 DIVISION
no jak ładne wnetrze masz tzn nie zniszczone elementy to ok Panowie czy poduszka silnika do AWX o numerze 8E0199379AB będzie idealna? Chodzi o tą z czujnikiem co wali błędy
-
B6 DIVISION
i przede wszystkim z czarnym wnętrzem bo później będziesz się wku... że nic nie możesz znaleźć na podmianę. Wiem co mówię
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
To coś kiepska ta bateria albo pilot ciągnie z niej gdzieś prąd :-P
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja też brałem z OEM+ i było wszystko ok ;-)
-
Myślistwo - wszystko co z tym związane !!!
Szkoda że póki co nie dane mi było doświadczyć tego w realu :-/
-
Myślistwo - wszystko co z tym związane !!!
Będę śledzić ten wątek :-D od zawsze mnie to interesowało, ale pozostają jedynie gry :-(