Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Z tym sd2 to dam rade sam to zrobić? Myślę nad tym cały czas i nie wiem czy ogarnę sam czy lepiej jakiś elektryk to zrobi..
  2. Panowie kto jedzie na przerobionym marolexie jako pianownica?
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daniels1980 kiedy założysz swój temat i pochwalisz się wreszcie autkiem?
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tamten za 200 to do avanta byl
  5. Widocznie robią skoro i takie i takie są produkowane. Termostat weź 87st do diesla.
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jehowi już byli?? :grin: Pewnie przyjdą z paczką
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak idealny to ~300zł przeważnie wołają za schowek...
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ladnie :-D tylko mi brakuje ciemnych wnętrz lamp i chyba pozbyłbym się chromów na grilach :-)
  9. Wyłączyć ekon czyli tak jak włączyć klime (dioda się nie świeci). Nagrzewnica załącza się poniżej + 5st o ile dobrze pamiętam?!
  10. Dokladnie. Econ wyłączyć. Ja w tym roku właśnie tak cały czas jeżdżę i widzę sporą różnicę. Wcześniej jeździłem z włączonym i dłużej trwało nagrzanie kabiny. I silnik jakby szybciej łapał temperaturę...
  11. Pochwal się później po rezaniu bo też myślę nad tym modem :-D
  12. 8E0711333A 3Q7 przycisk recznego chrom 61,14zł u gajosa
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde myślę bo bym sobie w kolorze swing obszył :-P tylko musiałbym wiedzieć w jakim stanie jest ten metal między gałka a mieszkiem
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm a ten metal przy tej galce się wyciera? :-) czy raczej niezniszczalny?
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest taka jak sline? Tyle tylko że nie pikowana?
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak oddajesz to dwa mogę wziąć
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki jeszcze znalazłem takie info na forum "Nr 8E0 199 379 AB od 01.08.2008r zastąpiono poduszką o numerze 8E0 199 379 BF" i teraz zgłupiałem ta BF jest ciut droższa ale u gajosa jest dostępna a AB brak na magazynie
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jak ładne wnetrze masz tzn nie zniszczone elementy to ok Panowie czy poduszka silnika do AWX o numerze 8E0199379AB będzie idealna? Chodzi o tą z czujnikiem co wali błędy
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i przede wszystkim z czarnym wnętrzem bo później będziesz się wku... że nic nie możesz znaleźć na podmianę. Wiem co mówię
  20. To coś kiepska ta bateria albo pilot ciągnie z niej gdzieś prąd :-P
  21. Ja też brałem z OEM+ i było wszystko ok ;-)
  22. Szkoda że póki co nie dane mi było doświadczyć tego w realu :-/
  23. Będę śledzić ten wątek :-D od zawsze mnie to interesowało, ale pozostają jedynie gry :-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.