Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za ile ta dokładka? Wysłane za pomocą TapaTalk.
  2. Ja zamawialem na allegro... Wysłane za pomocą TapaTalk.
  3. Zamówiłem dziś puszkę w sprayu w tygodniu będę malował ramki wokół szyb na czarno... Zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
  4. kupujac w ASO zaplacisz okolo 90zl z przesylka i na pewno ori tutaj koles nieco przesadza z cena... mialem kiedys od niego brac ale wzialem od gajosa
  5. Spokojnie śledzę temat od samego początku :-) chodzilo mi o jakieś nowe "projekty" Wysłane za pomocą TapaTalk.
  6. Malował już ktoś coś? Bo temat ucichł... Wysłane za pomocą TapaTalk.
  7. Ja musiałem dorabiać nakrętki bo za nic nie szło ruszyć :-/ Wysłane za pomocą TapaTalk.
  8. Czarna choinka ze stacji benzynowej :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
  9. jesli AWX to nie jestem pewien ale chyba: Pierścień uszczelniający N90927302 Uszczelka 069131547D jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na skater69 temat w Audi A4 B6
    te co mlody podał są najlepsze... jakbyś chciał sprzedać swoje ori lampki to chetnie odkupie jak sa ladne i w dobrej kasie
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    jakby ktoś szukał to sprzedaję na allegro zestaw CO2 Zestaw CO2 z butla 1,5kg (2394478532) - Allegro.pl
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w gwincie kw mam taka plastikową/teflonową podkładkę w tym miejscu :-P Wysłane za pomocą TapaTalk.
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby co mam na sprzedaż zestaw co2 butla 1,5kg, elektrozawór itd. Wszystko co potrzebne :-) stan bdb! szczegóły i zdjęcia na pw :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie podajesz ceny więc za darmo tak? :-D w takim razie biorę :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
  15. Polecam neo V to też jest mój pierwszy dotykowy telefon myślałem, że ciężko będzie mi się przestawić na dotyk, ale to dosłownie kwestia tygodnia mojej drugiej połówce też się spodobał ten telefonik i oboje jesteśmy z tego modelu zadowoleni
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem jeszcze niedawno taką blende u siebie po poprzednim właścicielu... Usunąłem ją i teraz bardziej tył mi się podoba :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
  17. pytałeś np tutaj? http://a4-klub.pl/showthread.php?235037-Lampki-drzwiowe-biale-i-czerwone-podswietlania-nog
  18. czyli jak psiknę chromy wokół szyb to też mi się to wytrze dość szybko dlatego, że guma od drzwi będzie obcierać??
  19. Witam. Kolega z forum prosił mnie żeby zamieścić jego komplet logów do Waszej oceny. Statyczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84774.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84775.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84776.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84777.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84778.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84779.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84780.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84781.html Basic settings: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84763.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84764.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84765.html Dynamiczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84767.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84768.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84769.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84770.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84771.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84772.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84773.html
  20. Tak się zastanawiam czy nie psiknac tym chromów wokół szyb auto prawie już całe czarne tylko listwy ozdobne zostały... Jak myślicie zda to egzamin??? Wysłane za pomocą TapaTalk.
  21. jak chcesz wpadaj do Trzemeszna to zrobimy logi
  22. Odepnij przepływomierz jak nie będzie chciał znowu odpalic i daj znać czy coś pomoglo :-) ostatnio mialem to samo po myjni... Szukam przyczyny.. Po odpieciu normalnie auto chodzilo :-/ Wysłane za pomocą TapaTalk.
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie w tym jest lepszy że większy i wchodzi do niego więcej mediów filtrujących... Zwykły zawierający tylko gąbkę filtruje tylko mechanicznie... W kubelkowym mozesz np zrobic wklad z ceramika ktora staje sie siedliskiem bakterii nitryfikacyjnych... Jesli sie myle nich mnie ktos poprawi :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wiem ze gdzies to bylo ale znalezc nie moge... jak zdemontowac chromowana listwe tylnego zderzaka b6 sedan??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.