Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
Za ile ta dokładka? Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja zamawialem na allegro... Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Zamówiłem dziś puszkę w sprayu w tygodniu będę malował ramki wokół szyb na czarno... Zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kupujac w ASO zaplacisz okolo 90zl z przesylka i na pewno ori tutaj koles nieco przesadza z cena... mialem kiedys od niego brac ale wzialem od gajosa
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Spokojnie śledzę temat od samego początku :-) chodzilo mi o jakieś nowe "projekty" Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Malował już ktoś coś? Bo temat ucichł... Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Zawieszenie gwintowane zapieczone- jak ruszyć?
Ja musiałem dorabiać nakrętki bo za nic nie szło ruszyć :-/ Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Czarna choinka ze stacji benzynowej :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Wyciek oleju + fotki
jesli AWX to nie jestem pewien ale chyba: Pierścień uszczelniający N90927302 Uszczelka 069131547D jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
-
Tylne lampy z allegro?
te co mlody podał są najlepsze... jakbyś chciał sprzedać swoje ori lampki to chetnie odkupie jak sa ladne i w dobrej kasie
-
Akwarium
jakby ktoś szukał to sprzedaję na allegro zestaw CO2 Zestaw CO2 z butla 1,5kg (2394478532) - Allegro.pl
-
B6 DIVISION
Ja w gwincie kw mam taka plastikową/teflonową podkładkę w tym miejscu :-P Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Akwarium
Jakby co mam na sprzedaż zestaw co2 butla 1,5kg, elektrozawór itd. Wszystko co potrzebne :-) stan bdb! szczegóły i zdjęcia na pw :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
B6 DIVISION
Nie podajesz ceny więc za darmo tak? :-D w takim razie biorę :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Sony Ericsson xperia neo v - co o nim myślicie?
Polecam neo V to też jest mój pierwszy dotykowy telefon myślałem, że ciężko będzie mi się przestawić na dotyk, ale to dosłownie kwestia tygodnia mojej drugiej połówce też się spodobał ten telefonik i oboje jesteśmy z tego modelu zadowoleni
-
B6 DIVISION
Mialem jeszcze niedawno taką blende u siebie po poprzednim właścicielu... Usunąłem ją i teraz bardziej tył mi się podoba :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Lampka oswietlenia nóg.
pytałeś np tutaj? http://a4-klub.pl/showthread.php?235037-Lampki-drzwiowe-biale-i-czerwone-podswietlania-nog
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
jak wyglądają jego komentarze?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
czyli jak psiknę chromy wokół szyb to też mi się to wytrze dość szybko dlatego, że guma od drzwi będzie obcierać??
-
Prośba o ocene logów
Witam. Kolega z forum prosił mnie żeby zamieścić jego komplet logów do Waszej oceny. Statyczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84774.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84775.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84776.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84777.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84778.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84779.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84780.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84781.html Basic settings: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84763.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84764.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84765.html Dynamiczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84767.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84768.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84769.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84770.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84771.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84772.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/noname-17_84773.html
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Tak się zastanawiam czy nie psiknac tym chromów wokół szyb auto prawie już całe czarne tylko listwy ozdobne zostały... Jak myślicie zda to egzamin??? Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Problem z turbiną?
jak chcesz wpadaj do Trzemeszna to zrobimy logi
-
Silnik odpala na 2,3 sekundy i gaśnie
Odepnij przepływomierz jak nie będzie chciał znowu odpalic i daj znać czy coś pomoglo :-) ostatnio mialem to samo po myjni... Szukam przyczyny.. Po odpieciu normalnie auto chodzilo :-/ Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
Akwarium
No właśnie w tym jest lepszy że większy i wchodzi do niego więcej mediów filtrujących... Zwykły zawierający tylko gąbkę filtruje tylko mechanicznie... W kubelkowym mozesz np zrobic wklad z ceramika ktora staje sie siedliskiem bakterii nitryfikacyjnych... Jesli sie myle nich mnie ktos poprawi :-) Wysłane za pomocą TapaTalk.
-
B6 DIVISION
Panowie wiem ze gdzies to bylo ale znalezc nie moge... jak zdemontowac chromowana listwe tylnego zderzaka b6 sedan??