Treść opublikowana przez dawidoks
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Z mocowaniem też miałem wałek jak zakładałem gwint TA, na tylnych amorkach.
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
To w czym problem był?
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
I jak siadło? Zadowolony?
-
Zestaw polerka i pielęgnacja.
Ja zajechałem polerujący, z własnej chyba winy. Czysty pad to podstawa. ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- Mogę dokończyć Ip2000 na LC hydro tech finishing?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara co z tym koni? Robi robotę kolorek na tym modzonym RSie.
-
Zestaw polerka i pielęgnacja.
Wszystko jest. Biała cutting, pomarańczowa polishing i wykańczająca LC hydro tech finishing. ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 21:25 ---------- Panowie coś do polishingu zamiast flexipada? Strasznie zajechałem tego pada pytanie tylko czemu skoro reszta aż tak bardzo nie ucierpiała.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
O widzisz:D To może spocik?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kubły ? Stan?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Poczekajmy aż reszta coś ruszy, ja im PW powysyłam aby coś w końcu ogarnąć. Wiesz co tam u Grzesia słychać?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
doszło, zaraz Ci odpisze, no kasa jest, nie moge narzekać Właśnie. Ja się turlam póki co. Dobrze, że starszych za miedzą mam bo inaczej CCCO już by zgniła. Szukam czegoś na spawacza bo papiery zrobiłem ale też ciężko. ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Spocimy spocimy spocimy? Ruch robimy bo giniemy panowie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak jest kasa to czemu nie. Ja bezrobotny póki co. Doszła Ci PW?
-
Zestaw polerka i pielęgnacja.
To ostatecznie: VALETpro YELLOW CLAY Collinite 476 MENZERNA SET 3X250ML FG400 PF2500 SF4000 PRESTA SUDZZ CAR WASH 3,8L IPA DURAGLOSS 652 Pady średni i finisz profilowany Aplikator SCS i mikrofibra z Megs'a i Topdrive(do ściągania wody- 13zł a radzą sobie naprawdę dobrze) ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 11:23 ---------- Zestaw już leci ale zaszły zmiany bo doszedł Tenzi prix i PB Natural Look.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Z robota dobrze? Dalej te meble?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
robota?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja zaczynam szukać 1.8T Poczułem moc 1.8t u ojca i mój 1.8 to jest żółw przy tym. :|
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Na Sącz wolałbym poczekać z korektą lakieru i wymyciem tego bajzlu z auta. Może zdążę. Ty robiłeś już coś ze swoim lakierem? ---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- Ja póki co czekam na VALETpro YELLOW CLAY BAR Collinite 476 Najtrwalszy TENZI PRIX IPA MENZERNA & LC/3M ZESTAW DELUXE MEGUIARS ULTIMATE PROTECTANT CALIFORNIA SCENTS- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy znów widziany biały avant wasz, tym razem na Konstytucji 3 Maja. Jak wam pasuje z tymi spotami?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi średnio podchodzą. Może w najbliższym czasie wybiorę się ze ślepym do Was. ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- Dla mnie najładniejsze są OZ Superturismo, ale gusta i guściki.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara i jak fura u mechanika? Te felgi to chyba nie Ori.- [Małopolska] Widziany, widziana
W środę 22 widziane B5 sedan zielone z ledami na tyle w Krakowie pod Motorino na Wielickiej.- Proszę o komentarze na temat silnika 1.8T 150KM
Polecam. Mam AJL ośkę, poezja pod nogą, mam porównanie do ADR'a i AFN'a. Trafić na zadbaną jednostkę i dbać o nią. Najprzyjemniejsza jazda jest w trasie, przełożenia nie są krótkie.- Zestaw polerka i pielęgnacja.
Jakiś sklep godny polecenia?- Zestaw polerka i pielęgnacja.
A jak wygląda sprawa z wydajnością przykładowo, produktów Megsa 473ml, Scholla w09 266ml, s17+ 250g. Ile idzie nimi zrobić?- Zestaw polerka i pielęgnacja.
Wosk max 150zł. - [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!