Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafikk01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafikk01

  1. kolego mam takie auto i naklejka jest pod kanapą z tylu musisz ja podnieść i tam bedzie
  2. rafikk01 odpowiedział(a) na graba83 temat w 1.9TDI
    kolega ma razje zobacz pierw czy weze od nagrzewnicy sa cieple jak nie to zdejmij jedne z nich i na opslonym silniku zobacz czy jest obiek jak niema to zapchana nagrzewnic
  3. albo silnik dostaje przedmuchy i czasamii kapnie mu troche oliwy z pieca na tloki i sobie szarpnie albo cos z pompa paliwa nie teges
  4. ja bym obrawial na pokrywe zaworów jak kolega ,olej leci po bloku chyba ze gdzies miska zawadziłeś to juz inna sprawa
  5. jakl kreciles sztanga to teraz turbo wczesniej wstaje albo pózniej ale jak pisales ze przy 2 tys obrotów na moze masz nieszczelny gdzies układ i dlatego taki szelest przy takich nie szczelnościach auto zaczyna dymić i robi sie słabe zalezy jaka to dziurka jak mała to ciężko to zlokalizować ale badzie sie powiekszać napewno z dnia na dzien zalezy jak mu wstawisz albo masz gdzies dziurkę w IC.
  6. kolego polej woda na rolki i zobaczysz czy przestanie a jak nie to jakis napinacz jak sie nagrzeje to przestaje bo troche spuchnie
  7. a moze termostat sie zastal i niema obiegu i wywala
  8. kolego to jedz do jakiej lepszej stacji i niech ci zrobia test w zbiorniczku czy spalini ci nie ida i bedziesz wiedzil wtedy na 100% czy to uszczelka albo pęknięta głowica kontroluj olej czy ci stan nie wzrasta bo wtedy smarowanie bedzie razem z woda ale jak ci para idzie tak z tylu to na bank uszczela poszla pod glowica .nie zapomnij splanować głowicy i kup uszczelkę jedna z droższych zebys za tydzien zwou nie wymieniał ps. a weże dopiero bedą twarde jak troche pojezdzisz i dostanie temperatury
  9. kolego masz zwykła 90 i tak naprawdę lej zwykła ON bo te silnik nawet na bio dobrze śmigają hehe tylko kierowca z tyłu czuje fryty :> :> a spalanie masz normalne na ten silniczek wiec szkoda kasy a tak naprawdę zwykła ON lej na firmowych stacjach i bedzie oki
  10. koledzy mam takie pytanko mam avanta b7 i radio concert z tyłu tubę z głośnikiem w schowku ale to nie bosse i chciałbym cos zrobic zeby to grało lepiej i nie wiem czy kupic jakiej dobrej firmy głośniczki czy wzmacniacz bosse chodzi mi o ta puszke co jest przykręcona do tuby <tylko nie wiem czy mozna sie podlaczyc w stara instalacje jak bym mial taki wzmak bosse> czy lepij jakis komplet tuba -wzmacniacz i podlaczyc sie do na wyjscie do glosnika przez MODUŁ ISO-RCA nie bardzo sie na tym znam i prosil bym o pomoc co najlepiej zrobic [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:58_________________________________________________a zapomialem dodac ze mam concert II RADIO
  11. 2.0 TDI +++ SIEMKA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.