Treść opublikowana przez rafikk01
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
pierwsze co wynien olej a potem sprawdz gumki pod wtryskami a ptem ten DPF bo zajeździsz ten silnik i bedzie wydatek
-
[B7 BRE] Zapach nieprzepalonego oleju
kolego główna sprawa to kopcenie moze byc spowodowane przez słabe wtryski wkoncu to 170 która ma z tym problem i moze lekko zapchany katalizator jak miał DPF to wiadomo mogło wiecej lać ale jak lekko na czarno to w końcu diesel ma prawo
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
jak będziesz kupował używkę zwróć uwage czy zamki nie sa wyrobione bo poco ci takie cos jak rura sie napompuje i pach wyrwie sie z zaczepów widziałem kilka takich ruru co miały prze drgania wyrobiona blokadę na ten zatrzask
-
[B7 BKN] Cykanie silnika, przy dolocie.
dokładnie wymień uszczelke pod kolektorem i tedy zobacz czy sa takie same objawy
-
[B7 BPW] Bagnet, zlamana rurka(oslona)
tam w misce jest plastikowa wanna która zapobiega zbyt mocnym bryzganiem oleju wiec jak cos spadnie plastik na dno i nic mu nie będzie
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
dokładnie sprawdź wężyki czy nie sa nigdzie naderwane i nie gubią ciśnienie i zoabcz czy do vacum jest podłaczony dobrze
-
[B6 AWX] Przerywa na biegu między 3 a 4 tys.obr/min, a na luzie nie
a po tym szarpaniu wskakuje w tryb awaryjny ?? czy jest normalnie ??
-
[B7 BRE] Zapala się kontrolka na żółto od poziomu oleju
kolego miałem taki sam problem tylko nie mam pdf u mnie było tak zmieniłem olej i po jakis 2 dniach zapalil sie czujnik a dokładnie sensor oli musiw co jest sprawdzam stan wszytko oki wiec co padł czujnik zlalem olej odkreciłem czujnik umylem go w bęzie i zalozyłem chodzil kilka dni i znowu to samo wiec wiedzilem ze padł zamowiłem na allegro uzywke ktora okazala sie taka sam h*j..wa co miałem ale zalozylem ta z allegro i sie zaczeło kombinowanie sprawdzanie napiecia i czujnka w masce wkońcu poprosiłem kolego co ma b6 130 ma tam taki sam czujnik tylko inny nr zalozylem i kamień spadł z serca wszytko bylo git wiec kupiłem nastepny na alegro który okazal sie dobry ale co do tego ze ci sie wlaczyl to moje przypuszczenia sa takie ze ci ON leci do oleju przez ten pdf lub orinki na wtryskach ale podejzewam ze przez pierscienie ten PDF wali grubo i po miescie sie to nie przepali tak jak w trasie bezsensu wynalazek ile tdi zabił to juz zostawie to dla siebie :)
-
[B6 AWX] Stopiony i zerwany pasek alternatora
najlepiej jak sobie alternator wyjmie i zrobi to na stole a nie tak wszytko w powietrzu :)
-
[B7 BLB] Zapowietrza sie po wymianie silnika
moze tacy mechanicy wymienił pan tak oczywiście a nawet nie wie co ale kase trzeba za wymianę zapłacić ja sam zmieniałem silnik BLB na BKD i nie miałem takich problemów
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie sztangi turbiny
jak ma taka sama gruche to niech sobie zmierzy ule gwintu wystaje tu i tu i niech sobie to zaznaczy i zamieni gruszkę i ustawi tyle samo co było na starej i po spawie albo jak masz wyciagniete turbo to wes wężyk i zaciągnij powietrze i chwile potrzymaj i zobacz czy ci z czasem sztanga sie nie cofa bo czasami schodzi z niej ciśnienie ze starości koroduje albo zobacz czy tyle samo ci w tej i w tej turbinie pracuje ---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:51 ---------- a i jak masz wyjęta turbine to weź kierownice sobie wyczyść od razu
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
no dokładnie co do ceny to strach zakładać ale światło białe jest ja by nie patrzył
-
[ALL B7] Jak włączyc funkcje COMING LEAVING HOME
Witam wszystkich klubowiczów chciałbym włączyć przez komputer w mojej B7 funkcje zapalania świateł mianowicie chodzi mi o to ze gdy będę otwierał lub zamykał auto za pomocą centralnego zamka żeby włączały mi się automatycznie halogeny i oświetlały drogę. z góry dziękuję za odp.i przepraszam jak watek się powtórzył ale nie moge nic o tym znaleźć Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Sprężyny eibach tył pochylony względem przodu
koledzy ja kupiłem w rolniku gumy od jakiegos ciapka okolo 0,5cm grube i dalem je pod górne gumę sprężyny i eibach deko sie uniosły i teraz jest rewelacyjnie i mały koszt i smiga tak samo
-
[B5 ABC] Felgi
hehe to chyba za dużo 1200 :)
-
Regeneracja włącznika świateł
kolego masz jeszcze na stanie szablony i po ile oddasz ?? bo by sie odnowić przydało hehe
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
super furmanka ---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ---------- co do lamp słyszałem ze chłopaki w piekarniku robia a potem wyjmują i ten klej sie robi dosyć miękki na tyle ze spokojnie da sie to rozczepić
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
kolego załóż turbo od AWX i daj mu maly program bez wymiany IC bo brd bedzie ci wtawało troszke później a przy tak malej modyfikacji poco ci BRD
-
[ALL] "Powerbox" przestroga dla innych.
TAK TO JEST JAK SIE MULI ALBO JAK EGR PADNIE I SIE ROBI SZLAM HEHE
-
[ALL] Ma ktoś gotowca (chipa) do AFN-a ?
ja mam chipa do AFN robionego przez Roberta z TUNE-UP do wlutowania w moduł na wtryskach 216 i turbo od 130 [br]Dopisany: 24 Luty 2012, 01:14_________________________________________________zrobione na 165 KM i 356NM MAM FOTKI JAK COS TYCH 2 KOŚCI DO WLUTOWANIA
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
ROBERT JAK BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ JAKIEJŚ POMOCY DZWON DO NAS IŁAWA CI POMOŻE WIELKA SZKODA ZE TAKS SIĘ STAŁO :(
-
[Gdynia] VASS Serwis
moi drodzy klubowicze szukam informacji a mianowice mailem zwykle lampy i teraz kupile i zalozylem bixenon orginal do tego kupilem adaptery z przewodami do podlaczenia do modulu confor i nic sie nie zmianilo mam normalny kierunek swiatla mijania ale w miejsce dlugich swiatel mam wlaczone swiatla dzienne elektro magnes nie dzila czy trzeb taraz zaprogramowac od nowa vagiem na swiatla xenonowe czy poprostu pozmieniac przewody zeby w miesce swiatel dlugich jak teraz swieca dzienne zalaczyl sie elektro magnes szukam pomocy !!!
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
koledzy szukam zmiany lamp zwykłych na bixenon wadku gdzie trzeba podlaczyc kabel do komputera pod kierownica nie pamietam jak to sie fachowo nazywało kiedys widizlem strone jak takie czarne audi pokazywali jak to zrobic i niemoge znalesc zgory dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 01:44_________________________________________________a zapomialem dodad ze to b7 i ten kabelek gdzies mial byc przylutowany do modulu komfortu ale gdzie to niewiem prosze o pomoc