Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ma ktoś gotowca (chipa) do AFN-a ?


rusektdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktos gotowy chip do AFN-a ? Potrzebny, byle przelutowac i jezdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chipa do AFN robionego przez Roberta z TUNE-UP do wlutowania w moduł na wtryskach 216 i turbo od 130

[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 01:14_________________________________________________zrobione na 165 KM i 356NM

MAM FOTKI JAK COS TYCH 2 KOŚCI DO WLUTOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się w tym wątku

szukam przeprogramowanych kości do 1Z/AHU

mam gdzieś kompa od 110 km i chciałbym do niego je wlutować i wsadzić do swojego auta

zalezy co to za ECU (plyta glowna) - nie wszystkie daja sie zamienic ... podaj numery oryginalu i zamiennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jeszcze o jakich gotowcach rozmawiamy. czy o tych z plytek z ebaya, czy o profi modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo

mam nadzieje że o te numery chodziło

oryginalny-028 906 021 GM

zamiennik-028 906 021 CE

do @vario

bez urazy ale Twoje posty nic nie wnoszą do tematu (wiemy jaki mamy rok)

a odnośnie gotowców i mojego auta to należy sobie zadać pytanie:

ile można wycisnąć? z audi 1.9tdi a4 z 1997 roku i które Bóg jeden wie ile ma najechane kilometrów i

czy jest sens robić mu profesjonalną modyfikacje?

czy może dla zabawy i edukacji wkleić jakiś zmodyfikowany soft który doda mu troszke skrzydeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gotowcach się już nie śmiga :/ to nie 2000czny rok panowie

Każdy samochód wyjeżdżający z fabryki wyjeżdża na gotowcu i każdy ma podobny zapas mocy także nie widzę przeciwwskazań żeby tak nie robić. Ceny chipa są za duże do takich starych aut. A profi chip nie daje pewności że w silniku się nic nie wysra jak i pewny gotowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vwaraf, zamiast robić pseudo tak powiem modyfikację to na cholerę to robić, OK, nie moje auto, ja swojemu nawet staremu bym tego nie zrobił (BTW kiedyś tak reanimowałem 1.9 zajechane na boxie bo już ledwo sapał) gotowiec z V-techu, kupiec po 3 dniach miał głowicę do remontu :/

@stomi, nowe auta mają gotowce bo są nowe i trzymają pewne parametry ale "nie zawsze", nie od modyfikacji zależy czy się coś wysra czy nie

z mojej strony koniec tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak mojemu autu to zrobiłem

odezwał się do mnie @fusse dogadaliśmy sprawę ,wysłałem mu mój oryginalny komputer oraz logi

z 3,4 i 11 bloku

po czterech dniach komp wrócił a w nim wlutowane nowe kości (stare też wróciły w osobnym opakowaniu)

założyłem jeżdże na nim tydzień przyrost mocy jest bardzo odczuwalny,auto nie kopci na postoju przy przygazowaniu tylko puści lekkiego dymka

przy bardzo wysokich obrotach i naprawdę świetnie się zbiera

nie wiem jaki jest przyrost mocy ale jak znadę hamownie gdzieś koło Bydgoszczy i troche czasu to chętnie pojadę sprawdzić z ciekawości i chętnie się na forum podziele

a tym którzy chcą podkręcić moc w swoich autkach polecam @fusse ,na prawdę wszystko odbyło sie sprawnie i bezproblemowo :yeah::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...