Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. ...tak tez zrobie ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- w AC juz jest podobna kamera BARDZO :shock3: realna ...mody powstaja praktycznie " codziennie " dzwieki, textury itp. uzytkownicy poprawiaja gre oraz wydawcy Swietne COMBO lepszy bedzie efekt Real ps. za 6 dni bedzie oficjalny update dla AC - nowe tory, samochody itp.
  2. Wszystko sie bedzie zmieniac ku lepszemu... realizacja koncowa + mody prawda model jazdy jest zajeb. realny to jest wazne reszta to dokladki, ktore beda Za chwilke odpalam AC ...wczoraj poswiecilem troche czasu na ustawienie kiery i jest lepiej w sumie juz jest swietnie i moze tak zostac ale ja zawsze musze sprawdzac dalej... bo moze byc lepiej szkoda, ze nie moge sie karnac w pCars aby rowniez miec porownanie... zazdroszcze w dobrym tego slowa znaczeniu ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- MAREK jestes dzieki za udostepnienie konta :hi::hi:z wielka ochota zobacze ta grafike :shock3:pCars... ps. chyba 7gb i juz jest 15% jeszcze raz :hi:za kolorowa sobote... przy kierownicy
  3. ten jest nowszy ale i tak widac, ze moje OC i5 2500k + GTX680 z lutego na starych sterownikach dalej daje rade Grzesiek chyba znowu zaczne krecic graty po przerwie wiesz jak jest... to choroba
  4. Dobre dyplomatyczne zdanie... wynik z OC zostal tylko na tym forum nawet tam nie zakladalem konta... aby sie pokazac 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl a tu masz moje wyniki z lutego przy i5 2500K krecony na 5.24 i 5.22 GHz + GTX 680 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE
  5. Pytasz o wynik z mojego OC ? jest w innym temacie od prawie roku osoby znajace temat widzialy go i widza dalej http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index5.html 2 foty ze stacji kosmicznej, oczywiscie nie twoje... pokaz przynajmniej 10- 20 tych samych fot przedstawiajacych roslinnosc, ziemie itd. to o czym pisze juz 3ci raz Chcialem obiektywie przedstawic grafike wiec zrobilem ich troche... poprzednia strona kolejny link i tam tez widac jaka jest jakosc tekstur wiec to nie glupia bajera z mojej strony - This Is Why Our Call Of Duty: Ghosts Performance Analysis Is Postponed | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming ...heh przypomina mnie sie gadka o konsolach nowej gen. itp. rowniez nie dowierzales i zmarnowalem X czasu aby przedstawic ze mam racje.... po czym najlepsze serwisy komp. w necie zdeptales bo w PL tego nie pisali Jak pisalem gra ma duzeeee wymagania a graficznie nie jest dopracowana... Szkoda juz mojego czasu aby przekonwyac Ciebie kolejny raz, ze to nie ja nawalilem z teksturami
  6. Remik proszę Cię... żaden z moich ziomków nie ma takiego bajzlu z teksturami jak u Ciebie, więc albo Twoi znajomi jadą na tych samych tweakach co TY albo ustawiasz im to samo co u siebie Zresetuj "w piz*u" swoje nastawy "max również w karcie graficznej" to może zobaczysz jak grę wydziergali. Dla mnie nie ma tematu, bo to nie mój kącik zainteresowania, włączyłem się, bo jeśli psioczymy, to obiektywnie. Poszedł byś na jakiekolwiek forum stricte hardwareowe to by Cię z tymi teksturami zjedli. Na samochodowym to se pogadamy Obiektywnie to jest sprawdzic osobiscie... przedstawiajac wiecej fot - gorsze/lepsze... bardzo slabe sa sciany, roslinnosc, ziemia, drewno... Nie tylko ja psiocze na zanizone pewne tekstury jak w MW2... ktore moze patch zalata jak pisalem Wiec po co sie wypowiadasz, pod moje ustawienia jak nawet sam nie wiesz o co w nich chodzi Bad graphics when maxed out? :: Call of Duty: Ghosts General Discussions Why are the graphics so bad? - Call of Duty: Ghosts Message Board for Xbox One - GameFAQs Call of Duty: Ghosts: twórcy skorzystali z opcji kopiuj-wklej "CoD: Ghosts" z dedykami i kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi 'Call of Duty: Ghosts' Review Roundup - Tom's Guide Call of Duty: Ghosts PC review | PC Gamer Call of Duty Ghosts - Recenzja ť GameOnly Call of Duty: Ghosts, Problems, OP Weapons, Bad Graphics - YouTube itd. Ps. Na poczatku tego roku np. forum hardware pclab.pl tzw. overclocking PC miejsce nr.1 z tego co widze to moj wynik dalej jest nie do pobicia a nawet bije mocniejszy procek innego uzytkownika ... wiec daruj sobie glupie docinki forum samochodowe / forum PC
  7. piatek i weekend wiec :cheesy: trzeba sie radowac !!! ach niech bedzie... przekonala mnie propozycja "Dom bardzo nawiedzony" Udanego ---------- Post dopisany 16-11-2013 at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 23:35 ---------- ... swietna "czarna" komedia :polew: Dzieki Tomek
  8. fajno, ze odpowiadaja stery ...za jakis czas pobaw sie rozszerzonymi w grze za posrednictwem moda Bedzie pewnie i w AC taka opcja... obecnie mozna obnizyc widok, zamieniajac wartosci w pliku na C: ...chodzi o cos takiego ? Assetto Corsa: BMW M3 GT2 hotlap @ Imola - YouTube
  9. no mówi faktycznie........ale o kwalifikacjach:whistling: tak więc,dzisiejsze bilidy nie mają zawieszenia i aerodynamiki sterowanej przed komputer i w latach 80 w wyścigach nie jeździły bolidy z mocą 1350PS:hi: po kwalifikacjach... jest wyscig w odniesieniu do dzis DRS o niebo lepsze areo, zawiecha itd... Elektronika to jest komputer w pewnym sensie Byl zakaz urzywania elementow komputerowych. Zakaz ten mial na celu polozyc kres dominacji najbogatszych ekip F1 nie ma kontyroli trakcji, bolid jest bez elektonicznego zawieszenia do tego manualna skrzynia biegow ps.moze Top Gear zacheci Ciebie do ogladania dokumentu, ktory jest o niebo dokladniejszy Hamilton prowadzi McLarena Senny, ktory sapie 1200 Tomek jeszcze raz polecam zobaczyc film Senna 2010 oraz inne materialy w eng. https://www.google.co.uk/search?q=sensie+slownik&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&client=firefox-a&channel=fflb&gws_rd=cr&ei=jYSGUo3MHIGqhQeAi4D4BQ#channel=fflb&q=benetton%20bmw%201350%20ps&rls=org.mozilla:en-US%3Aunofficial History of BMW in Formula 1 mysle, ze juz dosyc OT przynajmniej z mojej strony:hi:
  10. w filmiku jest 1350 na moje ucho 10:50 Beneton .. G.Berger komentuje Murrey Walker wiec gwarant autor przesadzil podpis widzisz... tak to z autorami bywa Tomek nie mam czasu na reszte... elektronika itd. zobaczysz sam jak w danych latach 80/90 sie zmienialy polecam zobaczyc dokument Senna 2010 - Senna (2010) - Filmweb Bardzo dobry film na faktach
  11. zamiast oglądać filmiki,poczytaj troche:wink: wystarczy, ze rozumiem angielski i slysze kto opowiada... czysty fakt bez autora
  12. ogladnij te dwa filmy wyzej... bedziesz wiedzial, ze to prawda
  13. teraz wszysto jest kontrolowane przez komputer zawieszenie, aerodynamika itd. itp ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- w latach 80 byla turbina i bolidy po 1200-1400kM deszcz 1400 i czysty pojazd teraz o F1 mowia " epoka playstation " 1450 :naughty: ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- aby nie odbiegac od tematu to polecam MEGA film i nie fikcja a FAKTY
  14. Logiteh Force GT ? jak tak to pod GTL i pewnie bedzie pasowac dla GTR2 sprawdz koles ma ustawione 540 stopni How to set up a Logitech Driving Force GT for GTL ? - Gamers Crib i pobaw sie przy dodatkowych ustawieniach FFB... NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus GTR2 przy modach F1 mialem 280 stopni , obecnie przy Aassetto Corsa mam 900 wiec sam musisz dobrac jaki pasuje najbardziej dla Ciebie
  15. Male pocieszne Vadery ...po imprezie milosnik animal planet :kox:
  16. ponad godz. ustawialem T500RS i jest fajnie ale do wlasnych ustawien FFB jakie mam dla np. GTR2 to jej jeszcze troche brakuje Jak " dostaniesz" T500RS to podziele sie wlasnymi ustawieniami FFB jest total WOW z dodatkowym modem FFB AC to swiezak wiec z czasem bedzie pewnie inaczej... testy, mody itp. sam wiesz USTAWIENIA to podstawa i nie robi sie tego w godzine no chyba, ze ktos dostaje zajeb. gotowca pod kiere to i w pare minut bedzie MEGA rogal Mnie to zajelo pare miesiecy wiesz jak jest myslisz, ze juz jest WOW smigasz pare tyg./miesiecy pozniej od tak bawisz sie suwakami dodajesz mod i jest jeszcze lepiej Wazne ze AC to Symulator PC i w plikach na C: mozna grzebac , zamieniac, wpisywac wartosci itd.
  17. wszystko da sie wylaczyc Marek jak juz ustawisz kiere zadowalajaco... jestem ciekaw jak opiszesz sterowanie w odniesieniu np. do pCars, ktore na tym forum chyba tylko TY posiadasz ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- wizualnie wyglada to tak + AC jest symulatorem czyli o wieleeeeeeeeeeee wieksza przyjemnosc z jazdy
  18. AC jest bardzo wymagajaca w trybie off Jest dosc ciezko kontrolowac poslizg.... odp. predkosc, kat, ustawienie auta + zabawa z gazem i hamulcami ...wiec pierwsza jazda bedzie wygladala chyba tak
  19. Pawel przy okazji zobacz jak wyglada CoD Ghosts koles ma MSI Z87-GD65 CPU: Intel Core i7 4770k @ 4.6 Ghz GPU(s): MSI Nvidia GTX 760 (2x) SLI i jest jeszcze gorzej niz u mnie Tak jak pisalem graficy, ktorzy pracowali nad ta gra powinni dostac po mordzie od kazdego gracza, ktory za te bazgroly zaplacil 1zl. lub 119zl heh i 209zl na konsole - Call of Duty Ghosts PS3 + Free Fall - Sklep - Cena: 209.00zł - gamedot.pl P. komercja nastawiona tylko i wylacznie na zysk...
  20. ... dokladnie tak ta gra wyglada szkoda ze film nie jest w Full HD ale i tak widac co sie dzieje w wersji " alpha -beta " szybkie foto reszta pozniej ...choc lepiej sie oglada video bo sie rusza fotki - Assetto Corsa Screenshots | RaceDepartment Forums sa i beda mody :kox: - Assetto Corsa Mods | RaceDepartment Forums The W.I.P. Thread | RaceDepartment Forums i cala reszta... Assetto Corsa | RaceDepartment Forums sterowanie - kiera , pad microsoft 360 lub klawisze widamo co nalezy wybrac dla tej gry inaczej jazda bedzie "dziecinna" a to przeciez SYMULACJA
  21. te same ustawienia karty mam dla wszystkich gier w ktore gram / gralem a jest ich troche... i w zadnej nie ma takich czarow malo tego kolega ma dokladnie to samo z CoDem ...zobacz jak wyglada bron, mundury itp. bardzo dobrze tylko te otoczenie nie idzie w parze Jak ktos moze niech sam sprawdzi jak sie prezentuje ziemia, sciany, roslinnosc itp. Pawel przy LOW to bym mial spokojnie ponad 400 klatek na sekunde lub wiecej :whistling:w tej grze... a nie 50-60-70 wczoraj roznie kombinowalem i tu jest lekko ponad 300 :whistling: przy intro wyszlo prawie 1000 FPS :shock3::shock3::shock3: wlasnie taki slaby mam sprzet Call of Duty Ghosts - Recenzja ť GameOnly Call of Duty: Ghosts: twórcy skorzystali z opcji kopiuj-wklej
  22. T500RS i nie bedziesz zalowal zadnej zl. gwarant osobiscie bym oddal Note 2 lub nawet 3 dla tej kiery i to natychmiast !!! Targaj AC bardzoooo realna jazda !!! to chyba bedzie TOP symulacja jak ja skoncza. np RBR to jakies 30% z jazdy dla AC moze to Ciebie przekona... a jeszcze nie ma koncowej wersji Ferrari F40 moj nr.1 na zawsze jeszcze jest niedostepny ale bedzie ps. Poznym wieczorkiem zrobie foty bo grafa jest tez WOW
  23. daje jeszcze rade... dobra odkladam temat tratatata i zabieram sie za Assetto Corsa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.