Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Piotrek jak ma isc przez PC to jakas dobra karta muzyczna by sie przydala Polecane DACi i karty dźwiękowe | Audiofanatyk.pl - niezależny blog audio o tematyce słuchawkowej ps. fajno, ze podkreciles temat... przegladajac go wczoraj postanowilem wymienic 2 kolumny i trafilem ladna okazje
  2. Norbert moze nie patrz az tak na wage... przy zakupie kolejnych na dluzej starcza i wiecej mozna zrobic w terenie ... z Mavic to moze EX 721 lub cos " innego " Crank Brothers model cobalt
  3. na testy... sprawdz ostatnie posty http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index293.html a obecnie juz jej nie ma
  4. fajna przygoda testujesz... masz 24h " jak sie spodoba to kupisz w sklepie " zostaje multi bo BAT 4 dalej modow nie akceptuja z wiadomych powodow Battlefield 4 mod support ruled out by DICE | PC Gamer CoD bedzie troche w tematyce alien Typowa wspolczesna strzelanina to wlasnie BATTLEFIELD 4 ...choc bedzie jeszcze Rambo
  5. ...a to dzisiaj skoncze
  6. ...mam nadzieje, ze ktos z tego skorzysta
  7. Co jest wyjatkowego w tej karcie ATI R9 280X ? ze specjalnie pod BATa 4 wyszla ? do plynnego grania wystarczy 30-35 FPS Foty robione na sterach z 03.2013 oraz z dodatkowymi ustawieniami w panelu Nvidia ...wiec podkrecam jeszcze grafike zamieniajac ori ustawienia gry ...wspominalem o tym weczesniej ale zobacz sam FPS spadaja ale obraz jest :shock3:grajac wyglada to lepiej niz na fotach wyzej i wszystko sie rusza ps. jak ktos ma dobra Nvidia niech sam sprawdzi... POLECAM Nie jestem pewien czy jakas ATI posiada obecnie takie funkcje ? ...wczesniej nie miala Biorac pod uwage mozliwosci Nvidia w styczniu kupowalem TOTALNIE limitowana karte od zielonych... w EU tylko w UK mozna bylo ja kupic przez chwile w jednym sklepie KFA2 GTX680 LTD OC - **OcUK EXCLUSIVE - THE WORLDS FASTEST GTX 680 - KFA2 LTD OC!! - Overclockers UK Forums KFA2 GeForce GTX 680 LTD OC 2048MB Review (UK exclusive) (1268mhz – White PCB) | KitGuru - Part 7 przy oryginalnych ustawieniach ULTRA i z nowymi sterami bedzie jakies 80+ FPS :whistling:dlaczego tak uwazam ? na poczatku tematu... foto nr.1 lub nr. 4 = 200 FPS tylko po co mnie tyle wole lepszy obraz
  8. BATTLEFIELD 4 Gra PC przy ustawieniach ultra oraz dodatkowych na karcie... Ilosc klatek :thumbup1:wszystkto przy starych sterownikach jak widac wyzej... oraz z wlaczonym frapsem aby bylo wiarygodnie ps. duzy format foty ( click i jeszcze raz click ) zapisac na dysk a nastepnie otwierac z pc na pelny ekran lepiej jakosc widac szczegolnie przy ustawionych kartach graficznych... zintegrowane nic nie daja i te same foty o wiele gorzej wygladaja :whistling:barwa, ostrosc, swiatlo itp.
  9. Ok na spokojnie... foto jak zwykle mile widziane
  10. Grzesiek ale physics i combined score dalej lepiej u mnie wyglada a mam "tansze" graty... i to jest wynik z lutego bez nowych sterownikow str3 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE nie da sie wiecej podkrecic ? Jaka 770tka siedzi u Ciebie ?
  11. byla ochota na cos wiekszego przeszlo... jak bedzie to zdecydowanie na jednym sie nie skonczy 3D bardzo ciekawie wyglada... https://www.google.pl/search?q=3d+tattoo&lr=&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=S1xxUtvYB4SZ0QXlvoGACg&ved=0CC0QsAQ&biw=1920&bih=976#imgdii=_ Amazing 3D Tattoos 2013 HD - YouTube
  12. ... na bete byl / jest patent teraz zbedny ps. istotne sa graty i odpowiednia podkreta ...jak masz ATI to raczej ciezko bedzie zamienic ustawienia gry Wlasnie dlatego przerzucilem sie na N... ale to bylo w styczniu wiec moze cos sie zmienilo
  13. ten max to nie jest max juz kiedys pisalem na ten temat w innych dziale http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html
  14. trzeba miec odp. karte, mocne graty i bdb chlodzenie... reszta jest dziecinnie prosta ale to nie ten temat ps. jak beta ciela to zapomnij o dodatkowej podkrecie... FPS spadnie tobie dodatkowo jeszcze okolo 30%
  15. tak myslalem... bo podobne sceny widzialem 2 lata temu rozumiem, ze nie podkrecales dodatkowo gry przez karte... polecam
  16. no to jaj nie urywa lub takie sceny wybrales... musze sie sam przekonac bo jest pare gier, ktore lepiej wygladaja
  17. 29.10 o godz 00:29 byla juz obecna pelna PL wersja waga 23.3GB ps. Jakie sa ustawienia grafiki...te foty to total MAX czy jak ?
  18. Szkoda, ze RBRa nie odpalil pewnie musi jeszcze cwiczyc kazdy ma jakies zainteresowania...
  19. Remik-A4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    skakanka to nie tylko skoki Trening na skakance - Ćwiczenia fitness tzw. pompki tez daja efekty... polecam codziennie raz lub 2x tyl sofa nogi i 30.30.25.20
  20. w tych czasach Pawel ...za duzo nie zarobia wydajac tak dobra podstawe ( gre ), ktora daje sie bez problemow modyfikowac za free walac komercje po d*pie podobnie jak GTRy rFactor itp. ale to sie wydawcy nie oplaca bo gra sie nie konczy i jest z roku na rok lepsza - mody Staram sie nie polecac lipy a RBR przez kiere jest jedyna symulacja w temacie Rally Chyba kazdy kto mial okazje sie przejechac na kierce w ryska stwierdzi " piep... grafike, ale jazda " Jeszcze lepsze odczucia z jazdy + FF daje np. GTR2 ale to inny temat wyscigow UWIELBIAM SYMULACJE i polecam je kazdemu
  21. A nooo dlatego ja mam kompa do netu forum filmów a do grania konsolki .. i mam jeszcze wii ale już nie grałem chyba z rok...:banghead: Wysłane z telewizora Note2 chyba zle mnie zrozumiales brakuje tam PC ps. ciach bajera bo sie GG robi
  22. to prawda kosztuje... jak doslownie wszysto co dobre
  23. tyz mam 55 dobre okno... na swiat wlasnie zrobilem sobie takiego rooma ale bez konsoli... dobre pc wystarczy wszystko przez HD + obraz dodatkowo na karcie graf. itd. itp. moge grac we wszystkie gry PC na TOP detalach z modami ale zamienie wszystkie te gry za kiere i symulacje kazdy ma swoje zabawki oraz zabawy
  24. do GT5 jest dedykowana wlasnie T500RS ale tak jak w innym dziale pisalem GT5 to totalna parodia przy symulacjach PC niestety trzeba miec kiere aby sie przekonac ile daje :kox: przed symulacja jest realizm nie arcade
  25. ... cholera szkoda bo tylko kiera oddaje przy symulacjach ale testowac mozna i klawiszami, choc to nie to samo... moze na gwiazdke znajdziesz g27 lub T500RS ktora osobiscie polecam - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-gtr2-symulacje-realnej-jazdy-151558/index4.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.