Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Nagłosnienie w małym pokoju
Piotrek jak ma isc przez PC to jakas dobra karta muzyczna by sie przydala Polecane DACi i karty dźwiękowe | Audiofanatyk.pl - niezależny blog audio o tematyce słuchawkowej ps. fajno, ze podkreciles temat... przegladajac go wczoraj postanowilem wymienic 2 kolumny i trafilem ladna okazje
-
Sezon Rowerowy 2016
Norbert moze nie patrz az tak na wage... przy zakupie kolejnych na dluzej starcza i wiecej mozna zrobic w terenie ... z Mavic to moze EX 721 lub cos " innego " Crank Brothers model cobalt
-
Battlefield 4
na testy... sprawdz ostatnie posty http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index293.html a obecnie juz jej nie ma
-
Battlefield 4
fajna przygoda testujesz... masz 24h " jak sie spodoba to kupisz w sklepie " zostaje multi bo BAT 4 dalej modow nie akceptuja z wiadomych powodow Battlefield 4 mod support ruled out by DICE | PC Gamer CoD bedzie troche w tematyce alien Typowa wspolczesna strzelanina to wlasnie BATTLEFIELD 4 ...choc bedzie jeszcze Rambo
-
Battlefield 4
...a to dzisiaj skoncze
-
Battlefield 4
...mam nadzieje, ze ktos z tego skorzysta
-
Battlefield 4
Co jest wyjatkowego w tej karcie ATI R9 280X ? ze specjalnie pod BATa 4 wyszla ? do plynnego grania wystarczy 30-35 FPS Foty robione na sterach z 03.2013 oraz z dodatkowymi ustawieniami w panelu Nvidia ...wiec podkrecam jeszcze grafike zamieniajac ori ustawienia gry ...wspominalem o tym weczesniej ale zobacz sam FPS spadaja ale obraz jest :shock3:grajac wyglada to lepiej niz na fotach wyzej i wszystko sie rusza ps. jak ktos ma dobra Nvidia niech sam sprawdzi... POLECAM Nie jestem pewien czy jakas ATI posiada obecnie takie funkcje ? ...wczesniej nie miala Biorac pod uwage mozliwosci Nvidia w styczniu kupowalem TOTALNIE limitowana karte od zielonych... w EU tylko w UK mozna bylo ja kupic przez chwile w jednym sklepie KFA2 GTX680 LTD OC - **OcUK EXCLUSIVE - THE WORLDS FASTEST GTX 680 - KFA2 LTD OC!! - Overclockers UK Forums KFA2 GeForce GTX 680 LTD OC 2048MB Review (UK exclusive) (1268mhz – White PCB) | KitGuru - Part 7 przy oryginalnych ustawieniach ULTRA i z nowymi sterami bedzie jakies 80+ FPS :whistling:dlaczego tak uwazam ? na poczatku tematu... foto nr.1 lub nr. 4 = 200 FPS tylko po co mnie tyle wole lepszy obraz
-
Battlefield 4
BATTLEFIELD 4 Gra PC przy ustawieniach ultra oraz dodatkowych na karcie... Ilosc klatek :thumbup1:wszystkto przy starych sterownikach jak widac wyzej... oraz z wlaczonym frapsem aby bylo wiarygodnie ps. duzy format foty ( click i jeszcze raz click ) zapisac na dysk a nastepnie otwierac z pc na pelny ekran lepiej jakosc widac szczegolnie przy ustawionych kartach graficznych... zintegrowane nic nie daja i te same foty o wiele gorzej wygladaja :whistling:barwa, ostrosc, swiatlo itp.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ok na spokojnie... foto jak zwykle mile widziane
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Grzesiek ale physics i combined score dalej lepiej u mnie wyglada a mam "tansze" graty... i to jest wynik z lutego bez nowych sterownikow str3 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE nie da sie wiecej podkrecic ? Jaka 770tka siedzi u Ciebie ?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
byla ochota na cos wiekszego przeszlo... jak bedzie to zdecydowanie na jednym sie nie skonczy 3D bardzo ciekawie wyglada... https://www.google.pl/search?q=3d+tattoo&lr=&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=S1xxUtvYB4SZ0QXlvoGACg&ved=0CC0QsAQ&biw=1920&bih=976#imgdii=_ Amazing 3D Tattoos 2013 HD - YouTube
-
Battlefield 4
... na bete byl / jest patent teraz zbedny ps. istotne sa graty i odpowiednia podkreta ...jak masz ATI to raczej ciezko bedzie zamienic ustawienia gry Wlasnie dlatego przerzucilem sie na N... ale to bylo w styczniu wiec moze cos sie zmienilo
-
Battlefield 4
ten max to nie jest max juz kiedys pisalem na ten temat w innych dziale http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html
-
Battlefield 4
trzeba miec odp. karte, mocne graty i bdb chlodzenie... reszta jest dziecinnie prosta ale to nie ten temat ps. jak beta ciela to zapomnij o dodatkowej podkrecie... FPS spadnie tobie dodatkowo jeszcze okolo 30%
-
Battlefield 4
tak myslalem... bo podobne sceny widzialem 2 lata temu rozumiem, ze nie podkrecales dodatkowo gry przez karte... polecam
-
Battlefield 4
no to jaj nie urywa lub takie sceny wybrales... musze sie sam przekonac bo jest pare gier, ktore lepiej wygladaja
-
Battlefield 4
29.10 o godz 00:29 byla juz obecna pelna PL wersja waga 23.3GB ps. Jakie sa ustawienia grafiki...te foty to total MAX czy jak ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Szkoda, ze RBRa nie odpalil pewnie musi jeszcze cwiczyc kazdy ma jakies zainteresowania...
-
Siłownia
skakanka to nie tylko skoki Trening na skakance - Ćwiczenia fitness tzw. pompki tez daja efekty... polecam codziennie raz lub 2x tyl sofa nogi i 30.30.25.20
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w tych czasach Pawel ...za duzo nie zarobia wydajac tak dobra podstawe ( gre ), ktora daje sie bez problemow modyfikowac za free walac komercje po d*pie podobnie jak GTRy rFactor itp. ale to sie wydawcy nie oplaca bo gra sie nie konczy i jest z roku na rok lepsza - mody Staram sie nie polecac lipy a RBR przez kiere jest jedyna symulacja w temacie Rally Chyba kazdy kto mial okazje sie przejechac na kierce w ryska stwierdzi " piep... grafike, ale jazda " Jeszcze lepsze odczucia z jazdy + FF daje np. GTR2 ale to inny temat wyscigow UWIELBIAM SYMULACJE i polecam je kazdemu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A nooo dlatego ja mam kompa do netu forum filmów a do grania konsolki .. i mam jeszcze wii ale już nie grałem chyba z rok...:banghead: Wysłane z telewizora Note2 chyba zle mnie zrozumiales brakuje tam PC ps. ciach bajera bo sie GG robi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to prawda kosztuje... jak doslownie wszysto co dobre
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tyz mam 55 dobre okno... na swiat wlasnie zrobilem sobie takiego rooma ale bez konsoli... dobre pc wystarczy wszystko przez HD + obraz dodatkowo na karcie graf. itd. itp. moge grac we wszystkie gry PC na TOP detalach z modami ale zamienie wszystkie te gry za kiere i symulacje kazdy ma swoje zabawki oraz zabawy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
do GT5 jest dedykowana wlasnie T500RS ale tak jak w innym dziale pisalem GT5 to totalna parodia przy symulacjach PC niestety trzeba miec kiere aby sie przekonac ile daje :kox: przed symulacja jest realizm nie arcade
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... cholera szkoda bo tylko kiera oddaje przy symulacjach ale testowac mozna i klawiszami, choc to nie to samo... moze na gwiazdke znajdziesz g27 lub T500RS ktora osobiscie polecam - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-gtr2-symulacje-realnej-jazdy-151558/index4.html